Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No sekundnik mógłby być, dla mnie nie ma różnicy czy płynie czy skacze.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 6s21 sa sekundy na totalizatorze, ale w poprzednich postach był poruszany problem okienka daty - problem zresztą nie rozwiązany :) Dla mnie 6s21 jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę nie mieć sekundnika, niż mieć datę w innym miejscu niż na godzinie 6-tej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę nie mieć sekundnika, niż mieć datę w innym miejscu niż na godzinie 6-tej

 

+1


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz przykuła moja uwagę. W katalogu miyoty 6s21 jest "niżej" niż serie OS. M.in. różnica polega na braku (w 6s) czegoś co nazywają "shock detection". Chodzi o blokowanie wskazówki sekundowej przy wykryciu wstrząsów. Nie wiem jak to w praktyce działa i ile w tym marketingu ale podejrzewam że to byłoby fajnie mieć to w sportowym zegarku, a taki ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę nie mieć sekundnika, niż mieć datę w innym miejscu niż na godzinie 6-tej

+2 ;)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na razie taka hybryda na szybko :D ( koperta z autavii razem z lunetą/bezelem z tachymetrem ) plus tarcza z tudora. Ja mam jeszcze pomysł aby kreseczki w totalizatorach zrobić trochę rzadziej...ale to już grafik musi się tym zająć bo to ponad moje siły.

 

8noi4z9bcuvs.jpg

Do usunięcia swiss made, podziałka na bezelu zbyt szczegółowa.

Roszta Ok.

Prośba o czysty dekiel - chciałbym dekielek lekko spersonalizować i wykorzystać zegarek jako gadżet reklamowy - wezmę wtedy ok. 10 sztuk


Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuleeee - bez centralnej sekundy będzie niefajnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do plusujących: używajcie ikony (zielonej) do dodawania punktów przy postach, które podbijacie - będzie później wiadomo jakie pomysly się podobają.

 

 

kuleeee - bez centralnej sekundy będzie niefajnie :(

chrono z centralną sekundą to jakiś wymysł :unsure:

 

 

BTW Ja też na min. 2. sztuki się piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie brak skaczącej sekundy to największa zaleta, bo właśnie tego nie znoszę w kwarcach i dlatego ich nie noszę. Taki "martwy" zegarek to byłaby ciekawostka. Cecha, która wyróżniałaby zegarek wśród innych kwarcowych i tym bardziej powodowała, że warto byłoby go mieć w kolekcji.

 

Podobnie jak większość, uważam też, że data jest konieczna i powinna być umieszczona na 6tej. To będzie przeciwwaga dla dwóch tarczek na 3ej i 9tej.

 

Kolego QuadrifoglioVerde, co do liczenia głosów, to uwzględniając, że kilka osób zadeklarowała większość ilość, dobrze byłoby te oświadczenia podliczyć, żeby nie czekać na 150 osób, ale przejść do konkretów przy deklaracji zakupu 150 zegarków.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK, tylko po kiego grzyba podziałka 1/20s. Lepiej skupić się na poszukiwaniu mechanizmu z datą na 6 i sekundnika na subtarczy.

Lub wymianie pierścienia datownika, tak jak to robił Steinhart

Będzie GIT-majonez; owca cała i wilk syty! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w to wszedł, ciekawy pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, moze uaktualnij pierwszy post o te nowe rendery juz na bazie Autavii, zeby Ci co nie sledzili calego watku wiedzieli co tu kombinujemy :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie jak ma być, to ja jestem w tym :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wolę z sekundnikiem....czy płynie,czy skacze raczej bez różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem z kolegą zklecimy jakieś nowe rendery...

 

Dekielek będzie pusty, zakręcany przeszczotkowany w jedną stronę. Znajdzie się na nim jakaś informacja odnośnie numeru zegarka/limitacji, wodoszczenosci i szafirowego szkła. Ale to małą czcionką. Reszta będzie pusta i jak ktoś będzie chciał to sobie tam coś może nagrawerować.

 

Z resztą czyste dekielki są historyczne, takie faktycznie były w Autavii.

 

Co do mechanizmu...będzie ankieta to pewne bo widzę, że stworzyły się 3 obozy :D ( hejterzy sekundnika, propagatorzy i obóz tych co jest wszystko jedno ). Poszukam też na rynku alternatywnych mechanizmów.

 

Zmiana tarczy daty ( czytaj modyfikacja mechanizmu ) jest nie możliwa w tym budżecie !!

 

Co do argumentu wysuwanego że ktoś woli mieć sekundnik na tarczy bo nie wie czy żyje zegarek. Można nacisnąć przycisk chrono 2 razy zapuszczając wskazówkę chrono na chwilkę aby się upewnić, że działa :-)

 

Mi jest obojętne czy będzie sekunda czy nie...raczej nie skupiam się w zegarkach na tej funkcjonalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolorystyka wiosenno-wakacyjna, wchodzę

o te 150 osób bym się nie martwił...się znajdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt bardzo ciekawy. Gdyby nie chrono (np klasyczna tarcza taka jak poniżej) byłbym zainteresowany.

 

vratislavia.jpg

Uploaded with ImageShack.us


"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wchodzę!

Wezmę 1 szt.

Mam tylko pytanie dotyczące tego szmacianego paska:

Nie dalo by się go zamienić na jakąś stal lub fajna kolorową skórę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt bardzo ciekawy. Gdyby nie chrono (np klasyczna tarcza taka jak poniżej) byłbym zainteresowany.

 

vratislavia.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

A też se ..( MOD MODE - nie przeklinamy ) posta, a co tam.

 

Ludzie, jak nie macie nic ciekawego do napisania to sobie darujcie. Potem trzeba się przebijać przez kilka stron spamu, żeby dotrzeć do merytorycznej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoletę mesh albo skórkę zawsze można dokupić. Większość chce NATO....więc będzie NATO.

 

Filmik aby przekonać sceptyków do NATO:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już o tym mowa, interesuje mnie termin realizacji 3 miesiące? 5 miesięcy?

Piszę się na dwie sztuki, ale jeden byłby na prezent na okazję w listopadzie. Da radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoletę mesh albo skórkę zawsze można dokupić. Większość chce NATO....więc będzie NATO.

 

Filmik aby przekonać sceptyków do NATO:

 

Moim zdaniem, super!


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.