Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

QV - rewelacja. :) Jak zaakceptujesz sampel to ile mniej więcej potrzeba im na produkcję?

 

1-1,5 miesiąca. Ciężko wyczuć bo jak jakiś dostawca nawali to opóźni proces. Każdy element zegarka jest z innej fabryki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no robi wrażenie puszczaj do produkcji ;-) ;-) a a a kiedy wpłaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-1,5 miesiąca. Ciężko wyczuć bo jak jakiś dostawca nawali to opóźni proces. Każdy element zegarka jest z innej fabryki :-)

 

A jak to logistycznie planujesz zrobić? 50% wpłaty po akceptacji, kolejne 50% w momencie wysyłki już zegarka od Ciebie?


"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowie pytanie czy już tylko lista rezerwowa została ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowie pytanie czy już tylko lista rezerwowa została ?? 

 

kilka postów wyżej masz odpowiedź. na tej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeksm z niecierpliwością na wpłaty zaliczek, może się okaże, że jednak jest szansa na limitkę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy bezel na pokładzie. Według mnie jest bardzo dobry, poprawiony został lekko skrzywiony napis tachymeter, pomaranczowa 150tka jest bardziej precyzyjnie wykonana no i kolor jest dopasowany do niebieskiego na tarczy.

 

new_final_bezel.jpg

windows 7 screenshot

Ciekawy jestem jak by wygladała data w pomarańczowej kolorystyce :D


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jak by wygladała data w pomarańczowej kolorystyce :D

 

Nieczytelnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy produkcja nielimitki będzie prowadzona równolegle do wersji limitowanej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieczytelnie :D

Albo z pomarańczowa obwódką :D


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest nieźle :)

+1

i nie ma co psuć... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie. Co wersja to lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wojny waluty mogą się rozszaleć, są już pierwsze symptomy proszę więc abyście się przygotowali do wpłat zaliczek, ponieważ będą chciał kupić dolary.

Najpierw osoby z głównej listy zapisanych na zegarki w wersji Limitowanej ( nie będzie wpłacania wszystkich na raz bo zrobi się chaos ). Jutro lub pojutrze podam szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wojny , zegarki bedą bardzo chodliwym towarem . Niestety.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realny termin wykonania? Skoro mamy płacić, chciałbym wiedzieć, kiedy otrzymam produkt.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety określenie terminu finalnej dostawy jak to w przypadku takich projektów jest problematyczne. Jak już wielokrotnie tłumaczono każdy element jest wykonywany przez innego dostawcę, jeśli jeden się posypie albo będzie miał większy poślizg to projekt może się przedłużyć. Nie mam na to wpływu. Ja ze swojej strony nie generuję nawet najmniejszych opóźnień. Myślę, że 2- 2,5 miesiąca to tak bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest przewidziana wysokość zaliczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wojny , zegarki bedą bardzo chodliwym towarem . Niestety.

Niestety? Co drugi tu zarobi wtedy fortunę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest przewidziana wysokość zaliczki?

 

Połowa czyli ok 215zł. Zegarek Limitowany finalnie będzie kosztował 430zł ( przypominam o dodatkowych kosztach jakie ponieśliśmy dot zmiany typu paska, zmiany w indeksach nakładanych - nowe formy dla indeksów 3,6,9. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz wpłacamy. Co dalej? Kiedy sampel bedzie u Ciebie? Co jeśli sampel nie bedzie nadawał się do produkcji? Kiedy wpłata reszty?

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz wpłacamy. Co dalej? Kiedy sampel bedzie u Ciebie? Co jeśli sampel nie bedzie nadawał się do produkcji? Kiedy wpłata reszty?

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

Sample zostaną wysłane do mnie w Piątek będą szły niestety ok tygodnia.

Co znaczy nadawał do produkcji ? Jego jakość jest obecnie jak najbardziej akceptowalna biorąc pod uwagę cenę. Myślę, że 99% z Was będzie zadowolona.

To mój pierwszy i ostatni projekt tak taniego zegarka. W tym budżecie niestety pole manewru jest bardzo małe. Gdybyśmy zrobili tych zegarków 1000 lub więcej sztuk była by szansa wskoczyć nawet na poziom szwajcara. Ale przy 300sztukach jest to po prostu fajny zegarek którego nie należy badać pod mikroskopem elektronowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sample zostaną wysłane do mnie w Piątek będą szły niestety ok tygodnia.

Co znaczy nadawał do produkcji ? Jego jakość jest obecnie jak najbardziej akceptowalna biorąc pod uwagę cenę. Myślę, że 99% z Was będzie zadowolona.

To mój pierwszy i ostatni projekt tak taniego zegarka. W tym budżecie niestety pole manewru jest bardzo małe. Gdybyśmy zrobili tych zegarków 1000 lub więcej sztuk była by szansa wskoczyć nawet na poziom szwajcara. Ale przy 300sztukach jest to po prostu fajny zegarek którego nie należy badać pod mikroskopem elektronowym.

A co dalej? Jak wyglada dalszy plan? Ilu jest podwykonawców?

 

Aha i może zmień tytuł tematu, bo cena się zmieniła.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.