Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Podwykonawców jest tylu z ilu elementów składa się zegarek :-) . Oczywiście mechanizm traktujemy jako całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV chyba nikt o zdrowych zmysłach nie będzie oglądał pod "mikroskopem".

 

A jeśli znajdzie się taki, i nie pogodzi się z niedociągnięciami to na bazarku długo nie poleży. Chyba, że cenę wywali w kosmos.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, czekam na szczegóły wpłat ... a termin dla spokoju zakładam sierpień-wrzesień. B)


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpłacam całość, będę miał z głowy dopłaty.

 

Wysłane z GT-N7100 (Tapatalk)


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat w tym przypadku jestem w wyjątkowy cierpliwy :) Jeśli będzie na wakacje to super, może uda się na majówkę to jeszcze lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpłacam całość, będę miał z głowy dopłaty.

 

 

 

Wiedziałem, że tak będzie...

Jak wpłacamy zaliczki w wysokości połowy ceny zegarka, to niech tak będzie!

Pan X wpłaci 1/2, Y 3/4 a Z całość. Nie utrudniajmy życia QV.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było jeszcze raz wrzucić pełną, zaktualizowaną listę bo teraz to ciężko ją odnaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było jeszcze raz wrzucić pełną, zaktualizowaną listę bo teraz to ciężko ją odnaleźć

Zaktualizuje się po terminie wpłaty zaliczki.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zaliczek to myślę że najlepszym rozwiązaniem jest aby wplacaly osoby z listy głównej i rezerwowej, gdyż ponieważ jeżeli nie wszystkie osoby z głównej listy zapłacą wskazują w ich miejsce osoby z listy rezerwowej. A jeżeli nie wskocza to i tak zaliczka będzie na nielimitke bo z tego co się orientuje to chyba wszyscy z rezerwy będą brali nielimitke jak nie uda się kupić wersji limitowanej. Zaoszczędzimy w ten sposób ok tygodnia czasu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV wyśle do zainteresowanych maila ze szczegółami. Chyba. Przynajmniej ja bym tak zrobił.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie kombinować. Skoro piszę, że wpłacamy tylko zaliczki ( NIE CAŁE KWOTY!) oraz tylko osoby obecnie znajdujące się na liście głównej to proszę to uszanować. To kwestia porządku!, potem będę miał poważne problemy wybrać kto i za co płacił a wiele osób chce kilka zegarków....zrobi się totalny chaos i potem mogą być pretensje że ja czegoś nie zauważyłem. Naprawdę wiem co robię, proszę nie być nadgorliwym.

Dzisiaj wezmę się za zaktualizowanie ostatecznej listy w temacie zapisowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, trzymajmy się ustaleń QV bo nadmiar demokracji zawsze grozi chaosem. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem do wiadomości. :rolleyes:


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były już jakieś informacje przesyłane na maila dotyczące zaliczek, bo ja nic nie dostałem a widzę, że ludzie już wpłacają zaliczki??


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były już jakieś informacje przesyłane na maila dotyczące zaliczek, bo ja nic nie dostałem a widzę, że ludzie już wpłacają zaliczki??

Gdzie widzisz? Jakiś podgląd masz do konta QV ? :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jak będę wysyłał numer konta na maila to będzie także tutaj informacja że taki mailing posłałem. Na razie zachowujemy spokój :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zachowujemy spokój :P

Wiśta wio...łatwo powiedzieć  B)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sample zostaną wysłane do mnie w Piątek będą szły niestety ok tygodnia.

Co znaczy nadawał do produkcji ? Jego jakość jest obecnie jak najbardziej akceptowalna biorąc pod uwagę cenę. Myślę, że 99% z Was będzie zadowolona.

To mój pierwszy i ostatni projekt tak taniego zegarka. W tym budżecie niestety pole manewru jest bardzo małe. Gdybyśmy zrobili tych zegarków 1000 lub więcej sztuk była by szansa wskoczyć nawet na poziom szwajcara. Ale przy 300sztukach jest to po prostu fajny zegarek którego nie należy badać pod mikroskopem elektronowym.

 

Trochę zmartwił mnie ten post. To na jaką jakość w takim razie możemy liczyć? Czy oczekiwanie, że wszystkie elementy będą dobrze i równo nałożone, a koperta przyzwoicie obrobiona jest uzasadnione? Patrząc z perspektywy ceny operujemy w okolicach tańszych modeli Seiko. Czy taka jakość i przede wszystkim powtarzalność wykonania jest możliwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...To mój pierwszy i ostatni projekt tak taniego zegarka. ...

Szkoda. :(

Z zainteresowania widać, że to jest dobry pomysł.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się Marcinowi nie dziwię.

Tylko w tym temacie ponad 200 stron a są jeszcze tematy o numeracji,zapisach....

Im tańszy zegarek tym większa liczba chętnych i więcej zamieszania jest z tym związane bo wiele osób o coś pyta nie czytając całego wątku (inna sprawa to ciężko go przeczytać) czy choćby kilku stron wcześniej.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się Marcinowi nie dziwię.

Tylko w tym temacie ponad 200 stron a są jeszcze tematy o numeracji,zapisach....

Im tańszy zegarek tym większa liczba chętnych i więcej zamieszania jest z tym związane bo wiele osób o coś pyta nie czytając całego wątku (inna sprawa to ciężko go przeczytać) czy choćby kilku stron wcześniej.

 

Również się nie dziwię - im tańszy zegarek tym mniej możliwości manewru przy jego tworzeniu, a z drugiej strony spora grupa zainteresowanych projektem to spora ilość rożnych pomysłów i propozycji własnych rozwiązań... no i już po zakończeniu projektu jak zegarki będą u nas to obawiam się że cześć osób może "zapomnieć" o tym że to zegarek budżetowy i zaatakują ze szkłami powiększającymi  :D

Tak że żartów nie ma... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że bardzo dużo się nauczyłem przy okazji tego projektu, ta wiedza będzie procentować w kolejnych projektach :-) . Najważniejsze że jej pozyskiwanie daje mi satysfakcję chodź czasem jak musisz jakąś pierdołę tłumaczyć dostawcy 10 razy , ilustrując to zdjęciami i strzałkami to potrafi to zmęczyć. Ale produkcja samochodów czy innych dość złożonych przedmiotów pewnie wygląda tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej pracy na co dzień prowadzę kontrakty z kolegami z Chin:) cos wiem na ten temat:)

 

pozdrawiam i cierpliwości życzę :)


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.