Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem zapytanie do Heńka o postępy w produkcji Chrono.

 

I co, zamurowalo Henka? :P


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co, zamurowalo Henka? :P

Koperty wytoczone pojechały na CNc aby wykonać krawędzie i otwory.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miła wiadomość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś info o pozostałych elementach?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperty wytoczone pojechały na CNc aby wykonać krawędzie i otwory.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Czyli nie ma szans, żeby dotarły do nas w czerwcu. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV ma dzisiaj urodziny!!!  :P

STO LAT, STO LAT...


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech żyje, żyje nam.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem 2 limitki, ale widzę że ta nielimitka jest tez super, więc chętnie wymienię 1 limitkę na nielimitkę. Kontakt wyłącznie na pw, nie zaśmiecajcie wątku, kto pierwszy ten lepszy:)

 

pozdr

 

Ps.

Nic nie kombinowałem z listą rezerwową i temat załatwiam we własnym zakresie i tak jak słusznie zauważył Project Manager projektu jego w to nie będę angażował :)

 

DOGADANA WYMIANA Z KOLEGĄ NICK Blaise, resztę uzgadniamy na pw:)


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba kolej na kogoś z listy rezerwowej raczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV ma dzisiaj urodziny!!! :P

STO LAT, STO LAT...

Niech żyje, żyje nam.

Niech żyje nam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba kolej na kogoś z listy rezerwowej raczej ;)

 

Po opłaceniu wszystkich numerów limitek, lista rezerwowa przestała istnieć. Uznaje się , że jak ktoś wpłacił zaliczkę na zegarek to potwierdził na 100% że zegarek bierze. Czasu na decyzję było hohoho a może i więcej.

Jeśli ktoś chce zrezygnować na tym etapie to w myśl umowy dżentelmeńskiej powinien znaleźć chętnego na własną rękę, albo się z kimś zamienić. Chętnych na te zegarki naprawdę jest mnóstwo. Przerosło to moje oczekiwania...dostaję też zapytania z zagranicy. Więc znalezienie chętnego nie jest problemem. Ja nie chciałbym się tym zajmować bo traciłbym na to energię a projekty by stały.

 

Jeszcze raz dziękuję za życzenia :o :o :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz001

spóźnione ale szczere  naj !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperty wytoczone pojechały na CNc aby wykonać krawędzie i otwory.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

Ponowię. Jak wygląda kwestia pozostałych elementów? Są już gotowe? Pytam, bo sama informacja o tym, na jakim etapie jest produkcja kopert nie daje obrazu tego, w którym miejscu jest produkcja całego zegarka.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robione jest tak szybko jak się da. Heniek niczego sztucznie nie opóźnia a ja nie siedzę też mu na karku i nie zamęczam drobiazgowymi pytaniami czy dziś już polerują wskazówki a może będą polerować dopiero jutro ok 12tej. A może jednak 5minut przed 12-tą.

Tarcze powstają najszybciej, wskazówki się robią, koperty zawsze najdłużej. Dzisiaj dostałem foto sampla tarczy zrobionego już przy pomocy wykrojników, ale odcień szarego  na tarczy limitki był za ciemny. Zgłosiłem to i będą poprawiać. Dajcie żyć...

Ja swoje robię i Heniek swoje robi...Jak ktoś chce relacji na żywo to trzeba odwiedzić Heńka, zrobi kawkę, prześpi Was na materacu :D

Chłop nie tylko dla nas zegarki robi...też oczekuje minimum zaufania jak każdy człowiek. Ma dużo większe zamówienia, a my zmusiliśmy go i tak kilka razy do tego, że musiał pociągiem odwiedzić dostawców aby im coś wytłumaczyć bo telefonicznie się nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociągi to oni tam mają akurat szybkie:)

 

DSC_2069.jpg

upload foto

 

to ten zwykły a nie na poduszce magnetycznej;)


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robione jest tak szybko jak się da. Heniek niczego sztucznie nie opóźnia a ja nie siedzę też mu na karku i nie zamęczam drobiazgowymi pytaniami czy dziś już polerują wskazówki a może będą polerować dopiero jutro ok 12tej. A może jednak 5minut przed 12-tą.

Tarcze powstają najszybciej, wskazówki się robią, koperty zawsze najdłużej. Dzisiaj dostałem foto sampla tarczy zrobionego już przy pomocy wykrojników, ale odcień szarego  na tarczy limitki był za ciemny. Zgłosiłem to i będą poprawiać. Dajcie żyć...

Ja swoje robię i Heniek swoje robi...Jak ktoś chce relacji na żywo to trzeba odwiedzić Heńka, zrobi kawkę, prześpi Was na materacu :D

Chłop nie tylko dla nas zegarki robi...też oczekuje minimum zaufania jak każdy człowiek. Ma dużo większe zamówienia, a my zmusiliśmy go i tak kilka razy do tego, że musiał pociągiem odwiedzić dostawców aby im coś wytłumaczyć bo telefonicznie się nie dało.

 

Nie napisałem, że cokolwiek przez kogokolwiek jest opóźnianie.

 

Zadałem proste pytanie, żeby mieć obraz, na jakim etapie jest produkcja całego zegarka, bo to, co napisałeś ostatnio niczego nie wyjaśniało. Rozumiem, że nie chcesz zadeklarować konkretnego terminu realizacji, ale byłoby dobrze, gdybyśmy mogli chociaż przewidywać, kiedy zegarki będą u nas.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeździły taką prędkością rozkładową jak w Polsce ( najczęściej ok 50km/h ) to Heniek jechałby na drugi koniec swojego kraju przez 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że cokolwiek przez kogokolwiek jest opóźnianie.

 

Zadałem proste pytanie, żeby mieć obraz, na jakim etapie jest produkcja całego zegarka, bo to, co napisałeś ostatnio niczego nie wyjaśniało. Rozumiem, że nie chcesz zadeklarować konkretnego terminu realizacji, ale byłoby dobrze, gdybyśmy mogli chociaż przewidywać, kiedy zegarki będą u nas.

 

Nigdy nie deklarowałem i nie deklaruje żadnego konkretnego terminu. Zdecydowana większość z Was doskonale rozumie na czym taka produkcja polega i jak to wygląda. Koniec Czerwca, Początek Lipca....ale to taki strzał z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Koniec Czerwca, Początek Lipca....ale to taki strzał z mojej strony.

Byłoby pięknie jakbyś trafił. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że cokolwiek przez kogokolwiek jest opóźnianie.

 

Zadałem proste pytanie, żeby mieć obraz, na jakim etapie jest produkcja całego zegarka, bo to, co napisałeś ostatnio niczego nie wyjaśniało. Rozumiem, że nie chcesz zadeklarować konkretnego terminu realizacji, ale byłoby dobrze, gdybyśmy mogli chociaż przewidywać, kiedy zegarki będą u nas.

 

Napisz otwarcie Kamilu co Cię boli, bo od jakiegoś czasu Twoje posty mają zabarwienie pretensjonalno-roszczeniowe.

I nie tylko ja to zauważam.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz otwarcie Kamilu co Cię boli, bo od jakiegoś czasu Twoje posty mają zabarwienie pretensjonalno-roszczeniowe.

I nie tylko ja to zauważam.

 

Jako nabywca zegarka, zadałem pytanie dotyczące realizacji projektu. Co w tym niestosownego?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M-Force

Się chyba kolega pomylił z tematem ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nabywca zegarka, zadałem pytanie dotyczące realizacji projektu. Co w tym niestosownego?

Nic, zupełnie nic, dlatego jutro zadasz to pytanie ponownie.  :lol:  :lol:  :lol: 


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, zupełnie nic, dlatego jutro zadasz to pytanie ponownie. :lol::lol::lol:

Ponowilem pytanie, bo uprzednio nie dostałem odpowiedzi.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.