Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja płakałem, że przez swoją głupotę (niewysłany mail) wypadłem z limitki, ale teraz w sumie nie żałuję, bo szarak jest świetny...  B)

Jak patrzę na to zdjęcie, to zastanawiam się który ładniejszy. I za boga nie znam odpowiedzi na to pytanie.

Bo to dwa inne zegarki wyszły, pomimo że różnią się tylko kilkoma elementami... Oba wyglądają świetnie :)

:)

Pamiętajcie że jeszcze jest 200kopert i można zaszaleć..

Przeciez juz wszystko ustalone. Takie maja byc :P

chronoswiss-pacific-4.jpg

Pamiętajcie że jeszcze jest 200kopert i można zaszaleć..

Może dwa kolory po setce?

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Przeciez juz wszystko ustalone. Takie maja byc :P

chronoswiss-pacific-4.jpg

Dobrze prawi :)

Strela Chronograph, Casio DW-5600E, Stowa Flieger LE, Atlantic Worldmaster, Schamburg Conceptum, Omega Seamaster

ja płakałem, że przez swoją głupotę (niewysłany mail) wypadłem z limitki, ale teraz w sumie nie żałuję, bo szarak jest świetny...  B)

To fakt, ja też przespałem trochę limitkę i byłem z tego powodu bardzo niepocieszony, ale po dłuższym wizualnym porównaniu mogę ze spokojnym sumieniem stwierdzić, że nie ma tego złego...;)

To ja poproszę o wskazówkę dla niezorientowanego, który z zegarków pokazanych w poście 4673 jest limitką a który nie? (bo tak chyba jest, prawda?)

Edited by drm

To ja poproszę o wskazówkę dla niezorientowanego, który z zegarków pokazanych w poście 4673 jest limitką a który nie? (bo tak chyba jest, prawda?)

Limitka jest niebieska. Edited by oprzemyslaw

Jak patrzę na to zdjęcie, to zastanawiam się który ładniejszy. I za boga nie znam odpowiedzi na to pytanie.

Oba są ładniejsze  :D

Jako osoba nie zaangażowana w projekt i nie mająca zamiaru kupować tego zegarka pozwolę sobie o własną opinię :)

Wersja nielimitowana jest ładniejsza.

Powiem tak - obie wersje fajnie sie uzupelniaja, dlatego wzialem obie :)

Edited by maze123

Jako osoba nie zaangażowana w projekt i nie mająca zamiaru kupować tego zegarka pozwolę sobie o własną opinię :)

Wersja nielimitowana jest ładniejsza.

Tak mowisz bo liczysz na to, ze ci co zaplacili zaliczke za limitke zrezygnuja a Ty wskoczysz na ich miejsce :P

@muchacho_ - nieźle mnie wyczułeś :D

wiedziałem, że licytacja, który jest lbardziej to kwestia czasu. Ja osobiście też uważam, że gdybym miał okazję kupić dwa zrobiłbym to,

Limitka wygląda jednak chyba zbyt charakterystycznie i coś mi się wydaje, że często będzie na rynku wtórnym więc nie żałujcie Panowie.

Korzystać będzie ten trzeci, który kupi taniej używkę no chyba, że tak wyjątkowość i ,,limitacja" podbiją jego wartość - to dopiero zagadka.

plakat_30c77831d51ba25.jpg

Edited by citizenkane

wiedziałem, że licytacja, który jest lbardziej to kwestia czasu. Ja osobiście też uważam, że gdybym miał okazję kupić dwa zrobiłbym to,

Limitka wygląda jednak chyba zbyt charakterystycznie i coś mi się wydaje, że często będzie na rynku wtórnym więc nie żałujcie Panowie.

Korzystać będzie ten trzeci, który kupi taniej używkę no chyba, że tak wyjątkowość i ,,limitacja" podbiją jego wartość - to dopiero zagadka.

To normalne jak masz co najmniej 2 projekty do wyboru i kilka tysięcy użytkowników fa forum.

Ponieważ jestem tym szczęściarzem który będzie szczęśliwym posiadaczem obu wersji ( co prawda z listy rezerwowej ale ... :) ) postanowiłem potraktować je jak rodzaj serii conceptum ( wiecie tak jak w znaczkach pocztowych :) ) a teraz nie pozostaje mi nic innego jak zasadzić sie na wersję z zielonym :)

podejrzewam ze cena niebieskiego delikatnie moze wzrosnac na rynku wtórnym o ile zegarek bedzie w stanie 10-9/10

Nielimitke ja oczami wyobrazni widze na takim lososiu

vhxicw.jpg

Edited by ptaku

na moją nielimitkę czeka już oldschoolowy mesh :)

Może wrzucisz zdjęcie?

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

proponuję zrobić pasek ze szczura:)

zamiast klamry dwa ogonki związywane w kokardę hehe

Edited by CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M

Wytwory ze szczurzej skóry to nic nowego... Widziałem raz portfel zrobiony ze szczurzego futerka, bodajże w Tajlandii.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.