Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek pojechał na urlop zasłużony...ale to powyżej to jego propozycja. Według mnie the best of the best. W ogóle ten zegarek to bardzo wdzięczny materiał do zmian i kombinacji kolorystycznych w duchu lat 70' . Można by robić co roku jakieś nowe edycje...jak Doxa. My niestety mamy tylko jeszcze 200kopert i trzeba będzie wybrać te najlepsze. Na razie jednak trzeba się skupić na tym co jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zieloną Davosą chrono nam nie pykło, to ten projekt może być udaną kontynuacją. Chcę go :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV zapowiada sie swietnie, jak cos to pisze sie na wszystkie wersje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, jeżeli Pan pozwoli...z przyjemnością na pomarańcz :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do "produkcji". Dajcie spokój QV. Wie co robi. Jak coś nie wyjdzie to będziecie mieć ale do Niego. Lepiej poczekać tydzień, dwa i mieć wypasiony zegarek. Tym bardziej, że czekamy już ponad rok.

 

 

QV pokaż ta zieleń w całej okazałości.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV pokaż całość jak się należy a nie stopniujesz napięcie! Siedzę cicho i czekam a Ty bawisz się nami no no tak nie ładnie.

 

Wystukałem kciukiem za pomocą Tapatalk


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dobrych źródeł słyszałem o różowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielonego też poproszę jednego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dobrych źródeł słyszałem o różowym.

:D  :D  :D

I tak już w ty nie chodzę, gdyby ktoś chciał na paski to propozycję na PW

657909_MORPHSUITE_GLOW_PINK_TUX.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że któryś z tych projektów uda się zrealizować "przy okazji" już realizowanych projektów limitki i nielimitki? Byłoby genialnie... Ten jest chyba lepszy nawet od zielieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że irytują Cię pytania typu "długo jeszcze?" i nadal czekamy na rezultaty pracy Henka, ale jaka jest szansa, że zegarki będą jeszcze przed końcem sierpnia/na początku września?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tylko cos ok 70€ na amazonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

ja mam cenę 69 dolarów???

sorry euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkło mineralne zamiast szafiru z AR, indeksy naklejane nie nabijane. koperta gorszej jakosci szczególnie tyłeczek ( statek w zegarku rally ? ). Cena nie w euro tylko w funtach. W tym temacie jednak piszemy o naszym chrono więc proszę założyć temat nie w dziale inicjatyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

na amazon it jest w euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Chińczyk napisał, że 10 dni trwa wykonanie sampli tarcz. Może trochę też offtopowo, ale pewnie QV mógłby odpowiedzieć z własnego doświadczenia co znaczy dla Chińczyka 10 dni. Czy chodzi o 10 dni roboczych czy kalendarzowych? Czy ustawowo mają tam wolne w sobotę i niedzielę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk napisał, że 10 dni trwa wykonanie sampli tarcz. Może trochę też offtopowo, ale pewnie QV mógłby odpowiedzieć z własnego doświadczenia co znaczy dla Chińczyka 10 dni. Czy chodzi o 10 dni roboczych czy kalendarzowych? Czy ustawowo mają tam wolne w sobotę i niedzielę?

 

10 dni roboczych. W Chinach tak jak na całym świecie jedni pracują w weekendy inni nie. Heniek nie pracuje.

Obraz tylko obozów pracy i pracy za miskę ryżu możecie włożyć między bajki utrwalane w USA i Europie aby pokazywać ludziom że gdzieś jest gorzej niż w Europie i że nie mamy tak źle. Takich co pracują tylko na jedzenie procentowo w Chinach i w PL jest pewnie podobna ilość. U nas też pensja 1200zl na nic nie starcza a taką otrzymuje grom społeczeństwa. W Chinach natomiast każdy może wziąć los w swoje ręce i biznes jest prosty w prowadzeniu w Europie robi się wszystko aby utrudniać biznes. Gdyby w PL było tylu ludzi co w Chinach to przy takim zarządzaniu jak w PL kanibalizm byłby na porządku dziennym. Kraj byłby sparaliżowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.