Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

I ten kierunek mi się nie podoba. Subiektywnie i z pełnym szacunkiem dla poglądów innych oraz świadomością, że mogę być osamotniony. Starałem się jednoznacznie (a nie "kategorycznie") uzasadnić z jakich powodów. Na tym polega dyskusja (tak sądzę). Oczywiście poczekam na końcowy projekt.

Fair enough, nie wszystkich da sie zadowolic. Jednak wiekszosci chyba podoba sie obrany kierunek.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fair enough, nie wszystkich da sie zadowolic. Jednak wiekszosci chyba podoba sie obrany kierunek.

 

Dokładnie.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może taki kierunek :

 

post-27475-0-12632400-1368260571_thumb.jpg

 

post-27475-0-47881700-1368260381_thumb.jpg

 

Bardzo mi się te zegarki podobają, gdyby tak w tym drugim przypadku zmienić wskazówki, dodać więcej życia w postaci koloru, wstawić kwadratowe nakładane indeksy, to uważam, że byłaby miazga :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierunek już został obrany i nie czas na nowe pomysły. Ale jeśli ludzie będą zadowoleni z obecnego projektu i finalnego zegarka to nic nie stoi na przeszkodzie aby wyprodukować kolejny. Z resztą są takie plany...na zegarek chrono w kopercie z uszami. Ale to może w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie mi się podobał, to i Ja się skuszę! :)

 

To dodaj głos na tak w ankiecie! :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówka stopera w projekcie 3 musi być mocno dłuższa. Pomiędzy pierścieniami z indeksami musi pojawić się jakaś optyczna przeciwwaga, może jakaś cieniutka biała linia. Font na totalizatorach zaproponowany przez QV jakby żywcem zdarty z uboota. Trzeba dać coś w stylu vintydź. W nocy może odpalę painta i zwizualizuję moje uwagi.

Poza tym coraz bardziej się przekonuję do tego projektu.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z u-bota ?? Nie wiem...bom Ubotów nie oglądał :D

 

podziałka na 24godzinnym totalizatorze jest moim pomysłem...na niczym się nie wzorowałem natomiast ta po lewej to z Heuera Autavii :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, nie potrafię tego lepiej zrobić, ale lewa tarczka powinna wyglądać tak - dzięki temu z łatwością będzie można odczytać wskazania chrono:

post-38182-0-31720500-1368269927.jpg


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Kamil, nie mam nic przeciwko to także nie wygląda źle.

 

Grafiku grafiku przybywaj !! :D

 

Może jak każdy napisze w temacie haslo : " grafiku grafiku przybywaj" to grafik przybędzie i oświeci nas swoją wizją ? :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Kamil, nie mam nic przeciwko to także nie wygląda źle.

 

Grafiku grafiku przybywaj !! :D

 

Może jak każdy napisze w temacie haslo : " grafiku grafiku przybywaj" to grafik przybędzie i oświeci nas swoją wizją ? :P :P

 

A jak to było dotychczas w trakcie realizacji projektów forumowych? Takie opracowanie było komuś zlecane, czy mamy wśród forumowiczów grafików, którzy brali ten ciężar na siebie?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forumowi graficy brali ciężar. Ale z ich wolnym czasem jest krucho. A znowu grafik z wolnego rynku nie bardzo kuma temat zegarków zaprojektuje coś nie uwzględniając technikaliów mechanizmu itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli już do nich pisałeś?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli już do nich pisałeś?

 

sure , ale w Poniedziałek wizję tą także podeślę do grafików fabrycznych...i zapytam ile oni czasu potrzebują na projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damn! A co z tymi grafikami fabryki, o których wspominałeś?

 

Niezależnie, prośba do wszystkich osób zainteresowanych projektem. Jest potrzeba zorganizowania profesjonalisty, który nam pomoże. Bez tego nie ruszymy dalej, a przecież - jak rozumiem - jesteśmy już blisko listy, zaliczki i sampla.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zwiększyć cenę za zegarek o jakieś 2-3 zł i sprezentować tenże zegarek (gdy już powstanie) chętnemu grafikowi, który będzie nam pomagał? 3 złote przecież każdy dołoży, a wydaje mi się, że to byłby sympatyczny gest w stronę kogoś, kto poświęcia swój wolny czas i pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zwiększyć cenę za zegarek o jakieś 2-3 zł i sprezentować tenże zegarek (gdy już powstanie) chętnemu grafikowi, który będzie nam pomagał? 3 złote przecież każdy dołoży, a wydaje mi się, że to byłby sympatyczny gest w stronę kogoś, kto poświęcia swój wolny czas i pomaga.

 

Bardzo dobry pomysl moim zdaniem :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV masz PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrazenia ze dyskusja juz traci sens...?

 

Proponuje zeby zamknac juz temat do momentu stworzenia kilku wizualizacji/grafik i zalozyc nowy temat z ankieta.

 

Itak wszystkim sie nie dogodzi i wielu bedzie zmuszonych isc na kompromis. Im dluzej bedziemy teoretyzowac tym dluzej bedziemy czekac na ostateczne propozycje...

Wiekszosci spodobala sie opcja nr. 3 z jedna mala.zmiana i idzmy tym tropem.

 

Bardzo trafna uwaga. Jak każdy zacznie cudować to nic z tego nie wyjdzie bo przecież nie da się dogodzić wszystkim.. Kilka osób było za wersja nr 3 i do niej wrócmy i nad nią się skupmy :) QV będziesz chyba musiał jak pomyslodawca niejako odgórnie narzucić pewne rzeczy bo inaczej będzie z tego lipa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zwiększyć cenę za zegarek o jakieś 2-3 zł i sprezentować tenże zegarek (gdy już powstanie) chętnemu grafikowi, który będzie nam pomagał? 3 złote przecież każdy dołoży, a wydaje mi się, że to byłby sympatyczny gest w stronę kogoś, kto poświęcia swój wolny czas i pomaga.

 

Dobry pomysł. Nawet jeżeli wśród potencjalnych chętnych z forum jest taka osoba, która zaprojektuje nam zegarek to w ramach rewanżu powinna go dostać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę coś zrobić, ale to raczej kwestia przyszłego tygodnia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę coś zrobić, ale to raczej kwestia przyszłego tygodnia..

 

Byłoby super :-)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic Ci nie ujmując Marcin, ciekawe czy udźwigniesz kontakty z Chińczykami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic Ci nie ujmując Marcin, ciekawe czy udźwigniesz kontakty z Chińczykami

 

Wiadomo łatwo nie będzie.

 

No nic Panowie postaram się załatwić grafiki...i wtedy otworzymy zapisy i listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.