Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

No tak, ale kiedy się uspokoiłeś, jak zobaczyłeś zegarek który przysłał Heniek, czy dopiero jak się dowiedziałeś, ze wymieniamy tarczę?

Byłem spokojny już wcześniej :) Wiem że QV nie wyśle zegarków jak nie będzie zadowolony z ich wykonania i mi ta wiedzą wystarcza :) Przecież jemu zależy najbardziej na tym żeby pierwsze "dziecko" budzilo zachwyt.

Pozdrawiam

Roman

Projekt od Henia, po aktualizacji kolorów, proszę zauważyć cielisty kolor lumy, to sprawi że będzie wyglądała jak nieco spłowiały tryt i jednocześnie zegarek stanie się ciepły, przyjemny, co nie miało by miejsca gdybyśmy zastosowali lumę białą.

Sampel poszedł do produkcji. Nowe tarcze do Limitek także.

New_green_Chrono.png
image ru

Ponawiam pytanie o cenę tej zielonej wersji bo nigdzie nie znalazłem, taka sama jak nielimitki ?

Ponawiam pytanie o cenę tej zielonej wersji bo nigdzie nie znalazłem, taka sama jak nielimitki ?

Prawdopodobnie tak o ile dolar nam nie zaszaleje.

Ale przeciez wersji niebiesko szarej mialo powstac jedynie 150 sztuk jako wersji limitowanych.

Bardzo dużo jest różnic między tym zegarkiem a limitką. Brak nakładanych indeksów, szlif słoneczkowy, inny odcień kolorów a nawet kształt samych trapezów.

Nie jest przesądzone że ta wersja w ilości 100sztuk powstanie, bo priorytet ma zielona ale dopuszczam taką możliwość.

Dla mnie ideałem byłaby opcja nr 2 z nowoproponowanych ale z białą lumą

Stara.

Nowa jest zbyt bardzo zbliżona do limitki. :(

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

No ale patrzcie na ten zegarek również przez pryzmat forumowiczow, którzy nie załapali się na limitkę, poza tym zgadzam się z QV, że to kompletnie inny zegar będzie przez słoneczko, metaliczna farbe, inną kolorystykę, inne indeksy i jeszcze da się go na jakiś fajny gruby brązowy rally pasek...mmmm mniami ;)

Ale po to jest limitka, żeby była limitką...tak dotąd myślałem...

A ta...to...naśladowca może chyba się trochę różnić ?

Ja rozumiem, że ktoś chciał, ale się nie załapał, ale jakby wszyscy mieli, to byłby spod sztancy, a nie limitowany :)

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

Stara.

Nowa jest zbyt bardzo zbliżona do limitki. :(

Hmm… a nie czasem odwrotnie?

Ja rozumiem, że ktoś chciał, ale się nie załapał, ale jakby wszyscy mieli, to byłby spod sztancy, a nie limitowany :)

Dokładnie. Prawdę powiedziawszy, juz samo robienie nielimitki w tej samej kolorystyce, co limitka, traci myszka... Limitka traci sens.

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

+ miliard.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

To może jeszcze inaczej....zrobić tarczę w czerwieni ze szlifem słonecznym i metaliczne szare zostawić....

Dokładnie. Prawdę powiedziawszy, juz samo robienie nielimitki w tej samej kolorystyce, co limitka, traci myszka... Limitka traci sens.

Mam podobne odczucie. Różnice są kosmetyczne tylko dla koneserów ... QV równia pochyła.

Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Mam podobne odczucie. Różnice są kosmetyczne tylko dla koneserów ... QV równia pochyła.

Rodzinka:

Heritage_Chrono_All_versions.jpg

posted image

Ale panowie, nie odbierajcie szansy posiadania niebiesko-srebrzystego zegarka  ;)

Taki był plan i tak powinno pozostać.

Najśmieszniejsze jest to że ten pomysł jest znany od 2 miesięcy i nawet ludzie spontanicznie zaczęli się w temacie zapisów zapisywać a oburzeni wyskoczyli teraz jak Filip z konopii :D . Zmiany nie są kosmetyczne to raczej podobieństwo jest kosmetyczne. Mocno zastanawiałem się także nad wersją czarno-biało-żółtą...mi takie połączenie kolorów bardzo by pasowało ale to nie ma być zegarek dla mnie..a obawiam się że wśród ludzi jednak nie spotkała by się taka wersja z zainteresowaniem.

A może masz jakąś wizualizację takiej wersji? Może jednak będzie zainteresowanie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.