Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak technologia nakładania indeksów jest dopracowana to w żółtych limitach też można na nie liczyć?

Z tego co pamiętam to już nie będzie nakładanych indeksów w takiej formie... zamiast tego luma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten termin (początek listopada)nadal jest aktualny jeśli chodzi o wpłaty i termin odbioru nielimitek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawca twierdzi że "za ta cena paska je dobra" , ale te śpiewki to stały ich rytuał. Ten defekt ma ok 20 pasków...zmusimy go aby je wymienił.

Ale jakby to miało przeciągnąć temat o kolejny miesiąc, to może lepiej odpuścić i w zamian jakąś marżę na kolejne zamówienia ogarnąć czy coś? Ten pasek i tak pewnie połowa chętnych wymieni na coś innego zaraz po wzięciu zegarka do rąk.


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby to miało przeciągnąć temat o kolejny miesiąc, to może lepiej odpuścić i w zamian jakąś marżę na kolejne zamówienia ogarnąć czy coś? Ten pasek i tak pewnie połowa chętnych wymieni na coś innego zaraz po wzięciu zegarka do rąk.

W pełni się zgadzam z przedmówcą... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może i mało opłacalne ze względu na ilość, ale naprawdę wstydziłby się Heniek takie paski zakładać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kińcik nie znać co to wstyd :-)

 

Na razie i tak musimy czekać na pudełeczka, więc nie ma obsuwy dodatkowej. W okolicach 15tego powinien być finał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 może lepiej odpuścić i w zamian jakąś marżę na kolejne zamówienia ogarnąć czy coś? Ten pasek i tak pewnie połowa chętnych wymieni na coś innego zaraz po wzięciu zegarka do rąk.

Dlaczego mamy rezygnować z czegoś, za co płacimy  B)

To nato miało robić zegarek, inaczej mógłby być na gumce do weków :)

Indeksy i kolorki też mogliśmy sobie darować...byłby szybciej .


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tym bardziej, że naprawdę sporo za nie zapłaciłem i czuję się wyruchany w dupsko powiem nieładnie. Nie popuszczę im.

Więcej info pojutrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście że pasków odpuścić nie można. Moim zdaniem Heniek działa wg schematu - "zobaczymy na ile sobie można pozwolić?!"

Jak odpuscimy pasek to następnym razem będą jeszcze większe buble. Duś go Marcin, nich soki puści :&

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600USD dałem za sam projekt tego paska

2000 zł dałeś za projekt paska ????  :unsure:

Kto to robił ?

NASA ?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jak chcesz mieć pasek w kolorach na zamówienie, to tak to wygląda niestety :-(

To 600USD gdy produkujesz takich pasków kilka tysięcy ładnie się rozkłada. Ale jak robisz 150 to niestety. Nauka kosztuje. Za bardzo uginałem się po prostu pod postulatami forumowiczów. Tego błędu już na pewno nie popełnię w przyszłości, frycowe zapłaciłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, no krzywe dziurki???

porażka!

wobec tak fatalnych pasków ja też chętnie przejmę limitkę- nawet bez paska, bez dziurek....

zgłaszam oficjalnie

jak sie komuś nie podoba, nie ma kasy, cos innego- zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze, że już widać metę...
Jeszcze jedno Heńkowe pole minowe i finisz! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy u Marcina , mogło by być ciekawie, ale nie wiem , czy wtedy dowiozę zegarek do domu :huh: więc będę czekał, listonosz zawsze puka dwa razy :blink:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy u Marcina , mogło by być ciekawie, ale nie wiem , czy wtedy dowiozę zegarek do domu :huh: więc będę czekał, listonosz zawsze puka dwa razy :blink:  :D

Odnośnie listonosza, to gdzieś słyszałem, że "puka" za każdym razem :D


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NATO te skopane zostaną wymienione.

 

Z dobrych informacji:

Są już sample skórzanych pasków do żółtka i zielonego. Zdjęcia za chwilę.

Jest też nowy sampel zielonej tarczy ( ciemniejsza zieleń, indeksy w kolorze spłowiałej lumy, srebrny lakier trapezów - zdjęcie kiepskie więc tego tak nie widać ale na pewno jest to metallic )

Jutro będzie sampel żółtej tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.