Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin  :lol:

Co do paska w limitce, to jest dziwny; splot jest gęstszy a materiał sprawia wrażenie bardziej syntetycznego od innych tego typu pasków, mam wrażenie że po czasie może się mechacić. 

Co do odstawania koperty to jest tutaj trochę racji, koperta i dekielek jest tak wyprofilowana że na oryginalnym pasku zegarek bardziej odstaje od nadgarstka niż na "standardowym" albo meshu (tu leży jak przyklejony).

 

Wczoraj dorwałem w sklepie numer specjalny Men's Health'a o zegarkach i na szybko przeglądając przez chwilę nie mogłem uwierzyć, nasza limitka! Niestety to był tylko Tudor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda meteriał na grubszy pasek jest inni niż na cieńki, zegarek na tym naszym grubszym nato ( wygrała ta opcja demokratycznie na forum, a z demokracją wiadomo jak jest :P ) które przechodzi tylko raz pod deklem odstaje tyle samo co na innym cieńszym nato ale z klasycznym przeplotem czyli ( pasek przechodzi 2 razy pod deklem ) . NATO nie jest dla każdego, jedni lubią inni nie. To nigdy nie powinien byc pasek podstawowy i jedyny i myślę, że forumowicze zaopatrzyli się już w alternatywy. Rozmiar uszu typowy, można kombinować. Ja nosiłem nawet na brązowym skórzaku i bylo ok ;-)

Faktycznie koperta leży jak przyklejona dopiero jak odsłoni się dekielek, no ale to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale pasek ma to do siebie że można go wymienić na taki jak pasuje "nosicielowi" - w/g mnie mesh tu będzie pasował idealnie do stylu koperty, a i na skórę kilka pomysłów pewnie się znajdzie... :) W sumie nawet lepiej że to parciak bo mnie będzie szkoda go do szuflady schować i konserwować w czasie leżakowania nie trzeba... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mesh -  to jest najlepszy wybór do tego zegarka.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości dałoby się przerobić tego nato na standardowy pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że by się dało... w sumie nawet coś na kształt ron'a by można zrobić


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

igła nitka rączek para, naprawimy szkodę zara :D  :D  :D

a tak poważnie ceny pasków nie są aż tak straszne ,

chyba, że jest jakaś klauzula, mówiąca o tym, że ktoby miał czelność owy pas zmienić,

bez pisemnej zgody QV temu i jego znajomym zegarki odebrane będą !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się pisze na ten zapasowy :), w sumie dla mnie ten pasek to jest must have dla tego zegarka, a jeśli nato powoduje że odstaje to bym chciał taki sam ale w formie "zwyklej"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze bransolete, ale zobaczymy czy będzie pasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

breslauer ja też licytowałem, wkleiłem opcję dla leniwych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licytacja u tego samego sprzedającego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mesh - to jest najlepszy wybór do tego zegarka.

Stasiu jak tylko dojdzie to pokaże alternatywę dla mesha..mysle ze równie dobra :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to lubisz paski, więc ciekawe jaki ten pasek będzie miał "wygibasy"  :D, bo klasyczny tu nie pasuje. ;)  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze myślałem o czymś takim:

http://shop.wornandwound.com/collections/straps/products/di-modell-chronissimo-black

ale nie wiem jak by to wyglądało z kopertą która u nas została zastosowana - szczerze mówiąc nie miałem jeszcze zegarka o takich kształtach więc się zobaczy "w praniu" - ogólnie będę próbował jakoś "poszerzyć" pasek bo to 20mm w uszach wyjątkowo mi jakoś "nie bongo"...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

cena tego paska mi jakoś >nie bongo<

ciekawe czy ten z foto by pasował?

post-41858-0-18340600-1419152068_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zapasowe zarówno nato jak i paski czarno-czerwone do nielimitek

Jakie ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jakie macie doświadczenia z meshami shark dostępnymi na allegro za ok 80 pln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.