Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jest MOC!!!! Zegarek petarda! Dzięki chłopie!

 

Ludzie, trza zrobić jakąś ściepę i Marcinowi jakiś doooobry alkohol kupić za ogarnięcie tego wszystkiego :) Należy się chłopu! :) 

 

IMG_2573.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin zegarek dotarł cały i zdrowy. Pudełko tylko delikatnie zdeformowane.

Dzięki i odpoczywaj chłopie, należy Ci się!

Ps. ktoś ma jakaś alternatywę dla parciaka z zestawu? Coś innego niż mesh?

Może coś w taki klimacie?

post-60083-0-53809500-1419354341_thumb.jpgpost-60083-0-47847600-1419354351_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ok, faktycznie chrono w tym zegarku i tak nie jest idealne, ponieważ trzeba się skupić na liczeniu minut. Jedno jest pewne jak mojej Żonie się podoba i to jest MOC! Cieszę się, że go mam. Wygląda rewelacyjnie i to jest WAŻNE!

 

Dziękuje Ci za trud włożony w wykonanie projektu.

Pewnie wlasnie dlatego ze to takie chrono nie chrono to miyota uznala ze ten luz nie bedzie dla kupujacych te werki istotny. Cóż... Taki sobie wybralismy werk za wielu alternatyw nie bylo z dwoma licznikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ok, faktycznie chrono w tym zegarku i tak nie jest idealne, ponieważ trzeba się skupić na liczeniu minut.

Lewy totalizator, wskazuje minuty chrono...  :P


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy totalizator, wskazuje minuty chrono...  :P

A jednak instrukcja się przydaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówka jest ok, ten efekt to raczej załamanie światła od indeksu,

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

 

Rozumie, że chcesz mnie pocieszyć :D .... to taki żarcik :D

 

Lewy totalizator, wskazuje minuty chrono...  :P

 

No właśnie, sprawdź po chwili czy jest jedna minuta za Tobą czy trzy :P


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dojechalem do domu i w końcu byl czas obejrzec dokladnie zegarki (w pracy nie za bardzo moglem bo zaczepiali jak je wyciagalem). Fajnie wyszly. Jeszcze raz dzieki kawal dobrej roboty.

 

i5n420.jpg

2jds5tw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki doszły. Opakowanie w porządku. Zegarek już na łapie i cieszy paszczę :) 

Serdeczne podziękowania Marcinowi za inicjatywę i doprowadzenie projektu do końca.

Mam nadzieję, że będzie więcej ciekawych projektów pod szyldem Vratislavia Conceptum

(oczywiście poza Visem i Formmaisterem, którym także kibicuję).
Wesołych Świąt QV!


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki wskoczył przelotem :))

23.12.14.jpg

23.12.14b.jpg

Pierwsze wrażenia - maławy, pasek totalnie do d*py (mówiłem o tym, ale się uparliście na szmatę :unsure: ), ale poza tym - miazga! Wykonany naprawdę na poziomie, świetny zegarek. Jednak da się za ~4 stówy zrobić fajny zegar od podstaw. Można by je bez wstydu sprzedawać za kilka razy więcej. Bardzo fajne, proste, a jednocześnie oryginalne opakowanie, no jest moc zdecydowanie! Ten egzemplarz po świętach leci do nowego właściciela, ale z radością i bez wahania zapłacę za Musztardowego - Quadro - dałeś radę! chapeau bas i Twoje zdrowie oczywizda!  :D 


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły!!!  :)

 

Piękne.

Wszystkim, na czele z QV życzę wesołych Świąt!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z radości zapomniałem napisać że doszedł :) - doszedł cały w fajnym pudełku - aż się mi w Gdańsku młode lata przypomniłay z Wrocławia :) -

 

cacuszko po prostu - Dzięuje QV za trud, profesjonalne podejscie i ogólnie dziękuję :)

 

Na koniec życzę wraz z moją rodzinką, (która zakłady obstawiała czy zegarek dojdzie i wiernie kibicowała), Tobie Marcinie Świąt Najlepszych i Spokojnych.

Tomek wraz z Rodzinką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tupaliście nogami że chcecie już natychmiast i o dziwo udało się przed Wigilią. Jestem zaskoczony. Podziękowania dla QV - a teraz się porządnie wyśpij.  ^_^ 

Zegarek przetrwał podróż, nawet pudełko nie uszkodzone. Wskazówka chrono w pozycji "zerowej" nieco przesunięta w lewo, ale przeżyję. Reszta cacy.

Mam za to wyjątkowo idiotyczne pytanie: czy bezel jest ruchomy czy zamontowany na stałe? Jakoś nie mogę go obrócić, a nie chcę przebijać się przez kilkaset stron tego wątku czy też próbować z kluczem typu "żabka".

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :)

Jest super wielkie podziękowania dla Quadro za czas i cierpliwość :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł i mój. Wrażenia na żywo dużo lepsze niż na powyższych zdjęciach. Dzięki QV za projekt, momentami mocno powątpiewałem nad końcowym sukcesem. Sam zegarek OK, ale albo zmienił mi się gust albo bardziej podobają mi się inne wersje niż limitowana - może kiedyś pomyślę nad zamianą ;)

 

PS. Gdzie myśmy mieli oczy wybierając pasek? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin dziękuję!!!! Dojechały wszystkie trzy :)


"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Gdzie myśmy mieli oczy wybierając pasek? ;)

 

jakiś niebieski pasek z pomarańczowym przeszyciem fajnie by tu na pewno wyglądał

Może ktoś nam zrobi ;)

 

 

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko przerobiłem nieudanego kiedyś hm na rally. Myślę, że ten kierunek nie jest zły!

post-60083-0-93500100-1419357602_thumb.jpgpost-60083-0-34157400-1419357602_thumb.jpgpost-60083-0-65655400-1419357601_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier z zegarkiem

do mych drzwi zapukał.

Zrobić TAKI zegar,

to dopiero jest sztuka.

 

Tym wierszem marnym

odwdzięczyć się chcę,

Na ręce Twe -moje

gratulacje ślę!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też właśnie dotarł. Jest piękny!

Opakowanie całe. Zegarek już ustawiony, sprawdzony i leży w kasetce, obok pozostałych z kolekcji.

:)

Serdeczne podziękowania dla Marcina, super robota! Dzięki za doprowadzenie projektu do końca.

Będę śledził kolejne projekty Vratislavia Conceptum, bo warto!

Wesołych Świąt dla QV i wszystkich forumowiczów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orzeł wylądował......dreemel i skracanie bransy trwa...


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko przerobiłem nieudanego kiedyś hm na rally. Myślę, że ten kierunek nie jest zły!

attachicon.gifIMG_6952.jpgattachicon.gifIMG_6951.jpgattachicon.gifIMG_6950.jpg

Nato nadaje sie tylko na plażę :-) brazowy pasek dobrze wspolgra z pomaranczowymi skcentami i jest zaraz po meshu najlepszym wyborem do tego zegarka. Sam tak nosilem. Jak chcecie to mozemy doprodukowac takie paski jak do nielimitek ale brazowe dpecjalnie do limitki. Jak uzbiera sie 100chetnych to sie zrobi. I klamerki fajne beda.

Moze jeszcze wstyczniu razem z samplami zoltka i zielaka by przyszly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja trwa, a ja gryzę palce i czekam na żółte i zielone :)

Mam nadzieję, że QV pociągnie dalej Vratislawie. Marzy mi się aby raz na rok wychodził jakiś zegarek z tej serii. Dostaliśmy kwarcowe chrono, będzie garniturowy Formmeister, będzie (mam nadzieję) powiedzmy że militarny VIS.

Chciałbym aby pojawiały się kolejne zegarki w odmiennych stylach. Czas na pilota, czas na divera - alternatywę dla Monstera ;p, czas na jakiś kwarcyk z synchronizacją radiową. Mam nadzieję, że QV coś jeszcze wymyśli.

Wspaniałe jest to, że można zaprojektować świetne zegarki dostępne dla wszystkich (czyli do 1000 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na moje oko to ten parciak świetnie pasuje do limitki.

Moja nielimitka od razu wskoczyła na jakiś najprostszy, dość gruby i niezwężany pasek od Pattiniego i jest OK, chociaż na pewno dokupię jakieś szaro-czarne NATO.

Przypomnę się z pytaniem, czy te zegarki mają ruchome czy nieruchome bezele?

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.