Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nie za bardzo ma co tam opór stawiać taki żeby paznokcie wyrywać. Może nie jest dobrze wyczuwalny klik pozycji wysunięcia nr2, ale z pewnością w skrajnej pozycji można ustawiać czas. Spróbuj. A jak nie pomoże to odeślij. Chyba jednak ustawiłeś czas skoro piszesz o tym dopiero teraz a zegarek dostałeś we Wtorek lub Środę.

Moja limitka już na ręku. Jestem w szoku jaki jest fajny. Zdjęcia mnie do niego zniechęcały ale na żywo jest bardzo ok. Wykonanie na niezłym poziomie. Zostaje u mnie :)

Edited by aptekarz

a to moja limitka, w innym wcieleniu ;)

post-53212-0-17859200-1419880490_thumb.jpg

CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Mam i ja :)

mbwid88l.jpg

Też na początku nie mogłem wyciągnąć koronki, ale zegarek poleżał w ciepłym i się rozruszała.

Kurczę, chyba na zielonego się jeszcze skuszę :D

I do mnie dotarła nielimitka. Marcin podziękowania za wkład włożony w projekt, trud itp itd. Zegar naprawdę miły dla oka, cieszę się, że wszedłem w ten projekt mimo, że na jego ukończeniu :)

Do mnie też dotarła. Dziękuję. Jest świetna. Jest kłopot z koronką, ale dam jej czas na przyzwyczajenie do nowego miejsca :)

Poza tym, na żywo wygląda lepiej i okazalej. Projekt super, wykonanie też.

Pozdrawiam,

I do mnie dotarł po perypetiach z nieogarniętym kurierem. Dzięki QV. Warto było tyle czekać. ;)

Zastanawiam się nad zamianą/sprzedażą limitki.

Jeśli ktoś chętny to na PW zapraszam.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Śliczna ta panda. No i prawdziwe chrono z subtarczą minutową i godzinową...

Gratuluję decyzji o wrzuceniu VK do całej żółtej, limitowanej edycji chrono - będzie o wiele lepiej :) Wszystko jasne :D

Mam pytanie, ponieważ na renderach zarówno wkład bezela jak i sam bezel wyglądają na matowe (w każdym razie na niebłyszczące), czy w rzeczywistości tez tak będzie, czy może (pytam o żółtą wersje) całość będzie wygladała jak w czarno-czerwonej nielimitce, jest to jedyna rzecz która troszkę mi przeszkadza - błyszczący bezel i wkład sprawiają wrażenie plastikowego.

Kiedy spodziewać się maila o zaliczkach na żółtego i zielonego?? Bo muszę rozplanować budżet w związku z chęcią zakupu Heuera ;)

P.S. Strasznie dziwi mnie wysyp limitek i nielimitek na bazarku, przecież to piękne sikorki w tej cenie

Właśnie próbuję też zrozumieć czym się kierują? Może to tylko wynik choroby zegarkowej  :D

To na pewno jest choroba...aczkolwiek dziwię się tym, którzy kupują a potem sprzedają. Mi się gust nie zmienia tak szybko ;) Widzę pierwsze objawy u siebie... Szukam wersji kolorystycznych chronografu, które chciałbym mieć jak np. Koala czyli tribute to Autavia ;) i już oczami wyobraźni widzę je u siebie.

Edited by hezio

Guest romseyman

Po raz pierwszy na nadgarstku dzisiaj

xwVHp7.jpg

Przyznam że ładna bransoleta ładniejsza od mesha a gdzie ją zakupiłeś?

Ja te paręnaście obrotów zrobiłem (nawet więcej)  - szukajki umiem używać ;)

Nie chodzi mi o obracanie koronki, bo z tym jest wszystko ok. Nie moge jej odciągnąć do pozycji nastawczej 2. Do pozycji 1 odciąga się bardzo trudno - prawie sobie paznokieć ułamałem - mimo ze krótki

Mam podobnie jak kolega. Ciężko odciągnąć koronkę. Na wciśniętej dałem kilkadziesiąt obrotów. Zobaczymy za jakiś czas.

Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

bierzcie także pod uwagę, że zegarki leżały na mrozie w magazynach ileś tam dni. powinny się najpierw porządnie rozgrzać :-) , to tak jak ze sprzętem elektronicznym którego nie wolno podłączać od razu po przyjściu do domu ;-)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.