Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

na niebieski nie zdążyłem, biały mi nie podchodził, żółty też mi nie podchodzi,

mocno zastanawiałem się nad zielonym, ale chyba jest już pewnik na nowego niebieskiego.

Choć jak tak patrzę na rozwój sytuacji to się zastanawiam, czy nie poczekać na kolejną wersję,

bo pewnie będzie jeszcze lepszy :) .


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Choć jak tak patrzę na rozwój sytuacji to się zastanawiam, czy nie poczekać na kolejną wersję,

bo pewnie będzie jeszcze lepszy :) .

 

tego się obawiam, że za jakiś czas powstaną kolejne świetne projekty na tej bazie i będzie jeszcze większy problem z wyborem.

Nielimitkę mam, zamówiony jest zielony, teraz podobają mi się i czarny i niebieski... nie mówiąc o tym, że chciałbym zobaczyć przedprodukcyjnego sampla Forrmeister, bo nie mogę podjąć decyzji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schodząc na ziemię to jak tam z realizacją zielonego i żółtego? Jaka decyzja w sprawie wskazówki chrono i tym samym terminu realizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zolte sa gotowe do skladania ale czekaja na poprawione tarcze zielone. Przy okazji lepszego dopasowania pomaranczy do wskazowki beda tez poprawione podzialki na licznikach oraz dodany napis limited edition na tarczy. Zielonych jest 100 tak jak zoltych z tym ze zolte beda numerowane a zielone nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zapisy na nowy niebieski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zapisy na nowy niebieski?

No i ile Waść sobie tego sikora cenisz???


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dla forumowiczów 650zł z wysyłką kurierską. Mam nadzieję, że grawernik mnie nie skroi za mocno za ten głęboki frezowany grawer.

Będziemy dekle grawerować w PL. Czynię już kroki aby zrobić taki testowy grawer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to robim tę listę? :P

 

Skoro wszystko już wiadomo to można by zacząć robić... ile ma być tych zegarków i jaki pasior jest tutaj brany pod uwagę?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frezowany? A rozważaliście drążenie? Powierzchnia dna graweru bedzie lepsza bo matowa i jednolita, bez ścieżek po frezie a i samo wykonanie pójdzie o wiele szybciej. Grafit drogi nie jest, wykonanie elektrody w graficie pójdzie dużo szybciej niż trzaskanie frezem każdego dekla z osobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

zaraz to już minął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do frezowania dekla - spójrz na dekiel np w orincie rayu czy g-schockach - tak wyglada powierzchnia po drążeniu, grawer frezem bym odpuścił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny projekt !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy, rozumiem;) nawet na renderach dekiel wygląda jak po drążeniu dlatego zwróciłem na to uwagę, frezowanie w tym przypadku to zbyt duży problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym projekcie beda zaliczki czy od razu pełna kwota do zapłaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanizm już na 100%? był pomysł mesha do wersji niebieskiej, będzie coś z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga, na razie mam tylko tel pod ręką i nie mam za bardzo jak przekopiować listy, mam nadzieje że do 23 zostanie jakas wolna sztuka niebieskiego;p

Co do grafitowego a niebieskiego - grafit super, zawsze mi się marzył ciemny heuer ale niebieskiego zegarka nie mam od czasu sprzedaży seiko snk i bardzo brakuje mi tego koloru;p co do mesha w niebieskim jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmian będzie sporo w stosunku do pierwszych chrono, mechanizm, grawer na deklu, matowy wkład bezela zamiast błyszczącego oraz rozważam szczotkowanie także boków koperty i pozostawienie tylko polerowanej fazki.

QV a co z tą kopertą, finalnie będzie jaka? boki też szczotkowane a poler tylko fazka? (osobiście uważam, że tak będzie najładniej) bo jakoś nie mogę nigdzie doczytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga, na razie mam tylko tel pod ręką i nie mam za bardzo jak przekopiować listy, mam nadzieje że do 23 zostanie jakas wolna sztuka niebieskiego;p

Co do grafitowego a niebieskiego - grafit super, zawsze mi się mażył ciemny heuer ale niebieskiego zegarka nie mam od czasu sprzedaży seiko snk i bardzo brakuje mi tego koloru;p co do mesha w niebieskim jestem za

maŻenia :P

sory, nie mogłem sie powstrzymac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz poprawiasz to chociaż napisz poprawną wersję;p nie moja wina, w szkole zawsze 3 z ortografii miałem;p

poprawione;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.