Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo moja propozycja.....teraz jak patrzę to fajniejsza byłaby z okrągłymi subtarczami.... Poza tym jak taka powstanie to poproszę nr 1 za pomysł kolorystyczny ;) Oczywiście zapłacę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast okrągłych kwadratowe poduszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Ooo moja propozycja.....teraz jak patrzę to fajniejsza byłaby z okrągłymi subtarczami....

 

 

W żadnym wypadku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Wiśniowy mógłby spodobać się płci pięknej, tylko że w większości to mężczyźni dyskutują o chrono. Szanowne Panie co myślicie o różowym z cyrkoniami ? I wiśniowym?  Czy znalazłoby się tyle kandydatek, żeby wyprodukować 50 zegarków stricte dla Pań i to naszych Pań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę się na białą wersję. Bardzo mi się podoba. Wizualizacja doskonała. Nic tylko jakiś ciekawy motyw dałbym na dekielek i do produkcji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na brązową i wiśniową :-) , myślę, że spodoba się Wam. Postaram się namówić kogoś na zrobienie grafiki 2d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrono dla naszych Pan to dobry pomysl:)

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiśniowa!! Kurcze akurat gdy mój bordowo czerwony zegarek zabrała mi dziewczyna! Czy wy koledzy nie przesadzacie-mam zasadę by nie mieć takich samych zegarków (rózniących się tylko np kolorem) ale tu zrobię wyjątek...

No i ten biały... w sumie o jakiejś pandzie też myslałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiśniowa!! Kurcze akurat gdy mój bordowo czerwony zegarek zabrała mi dziewczyna! Czy wy koledzy nie przesadzacie-mam zasadę by nie mieć takich samych zegarków (rózniących się tylko np kolorem) ale tu zrobię wyjątek...

No i ten biały... w sumie o jakiejś pandzie też myslałem...

 

Powiedz to maniakom Doxy, Rolków itd. Oni mają po kilkadziesiąt zegarków często różniących się tylko 1-2 detalami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skonsultowalem z żoną, róż nie jest ok, ale fuksja to jest ponoć to. Wiecie co to fuksja? Tak, czy inaczej wersję damską w razie czego bierę. ;)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały będzie w sam raz dla mnie. Ale przyspieszyłeś z projektem! Normalnie oczopląsów można dostać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonsultowalem z żoną, róż nie jest ok, ale fuksja to jest ponoć to. Wiecie co to fuksja? Tak, czy inaczej wersję damską w razie czego bierę. ;)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Różowy

Fuksja to kwiat...

A pomarańcza to owoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Różowy

Fuksja to kwiat...

A pomarańcza to owoc

A wiśnia to co, warzywo? ;):D

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona mówi że różowy kolor jest passe :P ale tarcza z masy perłowej to jest to :-)

 

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona mówi że różowy kolor jest passe :P ale tarcza z masy perłowej to jest to :-)

 

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

 

To niech se Rolexa Dajtonę kupi se, z masom perłowom se! to powiedziałem ja Małż! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to maniakom Doxy, Rolków itd. Oni mają po kilkadziesiąt zegarków często różniących się tylko 1-2 detalami :P

No własnie, wiśnowy mi się spodobał, do pokoju weszła dziewczyna i powiedziała-"ty ale ten biały to też fajny ". No i co robić... Znaczy-kiedy zapisy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiśniowy jest absolutnie genialny. Biały mniej ale ma swój urok.

Nie róbcie różowego, proszę.

Kobiece zegarki nie muszą być różowe, nie muszą błyszczeć cyrkoniami by być atrakcyjne i się kobietom podobać.

Różowy zegarek z cyrkoniami kojarzy mi sie z lalką Barbie, bezguściem Paris Hilton i japońską kulturą kawaii.

A poza tym odcieni różowego jest co najmniej kilkanaście np. magenta, blady róż, malinowy, pąsowy, róż indyjski, róż pompejański, różwenecki, różowy, rubinowy, fuksja itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwintesencja gamy męskich kolorów ( zaje...ty, hu..wy i pedalski)  :D


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brązowy super. z tarcz zniknęły nakładane indeksy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zegarek będzie miał taki sam luźno latający sekundzie jak w limitce???? Bo jeśli nie to bym się zapisał ale jeśli sekundnik ma latać na osce przy ruchu reka to dla mnie nie do przyjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.