Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zegarek mam i szacun bo jest naprawde super, nawet mój majster oglądając go wycenił VC podobnie jak Filip :)

Mam do Was pytanie bo nie pamiętam, czy w nowych wersjach jest brany pod uwagę ruchomy bezel?

Dzisiaj odebrałem zielonego. Zegarek w tej cenie jest absolutnie nie do pobicia. Przez ostatnie kilka lat kiedy pracowałem w branży, przeszły przez moje ręce setki ( jak nie tysiące zegarków) z różnych półek cenowych - i mogę powiedzieć, że VC to jest poziom wykonania zegarków od ok. 1,5K PLN do kilku K PLN w zależności od producenta. Jedynie takie globalne marki jak np Orient mogą mieć porównywalne cenowo ( i tak sporo droższe) produkty, a Marcin z tego co widzę ten zegarek mocno charytatywnie zrobił, bo zarobku to tutaj za bardzo nie ma :D I chwała mu za to :)

JUIE2XQ.jpg

hehe oregano, rozmary, tymianek pyszne towazystwo dla zielonki ;)

Zegarek mam i szacun bo jest naprawde super, nawet mój majster oglądając go wycenił VC podobnie jak Filip :)

Mam do Was pytanie bo nie pamiętam, czy w nowych wersjach jest brany pod uwagę ruchomy bezel?

Ruchomy bezel przy tachymetrze? A jaki miałby być tego cel - bo raczej nie użytkowy ;)

A zielony faktycznie jest rewelacyjny w porównaniu do trzech pozostałych...

:)

Ruchomy bezel przy tachymetrze? A jaki miałby być tego cel - bo raczej nie użytkowy ;)

Normalnie, ustawiasz "zero" na skali tachymetru na wskazówkę minutowa, jedziesz 60 km i odczytujesz średnia prędkość na tym odcinku ze wskazówki minutowej. :)

Normalnie, ustawiasz "zero" na skali tachymetru na wskazówkę minutowa, jedziesz 60 km i odczytujesz średnia prędkość na tym odcinku ze wskazówki minutowej. :)

Czyli to wskazówka chrono jest zbędna :D

Czyli to wskazówka chrono jest zbędna :D

No nie, przecież ta przydaje sie do pomiaru na odcinku 1 km :)

A zielony faktycznie jest rewelacyjny w porównaniu do trzech pozostałych...

masz rację Daito użytek żaden ;) ale tak szczerze to ilu posiadaczy VC używa funkcji stopera? Oczywiste przy gotowaniu jajek sie nie liczy ;) a tak by fajnie klikało :)

A serio to nie pamietalem czy kiedyś była o tym mowa ale jak widać instrukcję z obtrukcją pomyliłem

Przyszedł kurier:
135c7d7948e5a57fe75217dd3ea67270.jpg
Mojej córce się podoba :
49eef57a330b2a212e0688d2c1a947fb.jpg
Przymierzyłem bransoletkę, ale chyba czarny pasek lepiej wygląda ;)
2dabe59142e5906efe3ed999522cf222.jpg0d2f7226fa3c2f6f5da1966fabbfd885.jpg

Czy one mają jakieś AR? Bo wyglądają, jakby miały :D przynajmniej jak porównuję ze Sporturą  :blink:

Edited by oprzemyslaw

Bardzo pozytywne! Naprawdę jestem miło zaskoczony :) Jakieś tam drobnostki są ale generalnie jest to bardzo udany projekt.

I ja mam podobne odczucia, miałem wybrać między wersją żółtą i zieloną... Nie potrafię...

P.s.

Bardzo korzystna zmiana wskazówek w nowych wersjach znakomicie wpływa na ich czytelność :D

Edited by oprzemyslaw

Przyszedł kurier:

Czy one mają jakieś AR? Bo wyglądają, jakby miały :D przynajmniej jak porównuję ze Sporturą  :blink:

Mają, od spodu :-), jak dobrze się pod światło przypatrzysz to zauważysz bardzo delikatną niebieskawą mgiełkę.

Jakoś to mi umknęło wcześniej :D

Wersja żółta jest bardzo radosna i bardzo czytelna, dobre wskazówki :)

Natomiast w zielonej szlif robi wrażenie ;)

Jest rozwój :)

Kurcze, zaczynam myśleć o nowych wersjach...

Edycja: never ending story...

Edited by oprzemyslaw

Był kurier wczoraj i doniósł  :)

Paski tylko zmieniłem na bardziej letnie  ;)

IMG_1874_zpsjrxidypz.jpg

Byłby pełen komplet z pierwszymi wersjami, tylko już ich niestety nie mam

IMG_20141230_142919_zps76be595e.jpg

Chłopaki mamy zmienić paski w 3-ciej serii? Bo widzę dużo osób zmienia. Chcielibyście coś grubszego ?

Paski dotychczas większość lubi one są specjalnie robione na wzór i podobieństwo oryginalnych pasów Heuera ale przez 3-cią serią możemy coś innego zaproponować. Może jakaś Rally guma ? Tyle że raczej czarna w obu wersjach bo za mało sztuk aby robić kolorystyczne wersje.

Grubsze na pewno, te z 1-szej serii sa jednak za cienkie i całość traci na wyglądzie i charakterze.

Grubsze na pewno, te z 1-szej serii sa jednak za cienkie i całość traci na wyglądzie i charakterze.

Cóż, zegarek nazywa się Heritage Chrono, i jak ktoś obcował z zegarkami z lat 60-70 to wie że paski robiono wtedy dość cienkie.

Można dać kawał gumy ale wtedy to będzie "Co tam Pan Zdzisław dziś założył Chrono " :D

Na pewno nie będzie to nic grubego bo to zrujnuje design, ale nieco grubszy pasek kauczukowy w stylu retro...czemu nie.

Taki klasyczny niegruby tropic super się komponuje. W czarnym kolorze będzie mega.

YYkQOCk.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.