Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda kapitalnie, jakie szkło to już drobiazg, mi obojętnie.

Zastąpienie pudełek papierem toaletowym w barwach NATO byłoby bardziej ekologiczne :lol:

 

Wyżej pokazane pudełko wygląda jak opakowanie po fajkach... Może być.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartonik to świetny pomysł. Jaki tego będzie koszt? Kilka złotych?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro to będzie osobne zamówienie w Polsce, to rozumiem, że nie musi się wliczać do ceny zegarka. Kto będzie chciał, to sobie zamówi, nie trzeba tym uszczęśliwiać wszystkich, skoro to inna fabryka, inna faktura, inne wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro opakowanie ma być wyprodukowane w Polsce, to jedni mogą dostać sam zegarek - po cenie, a inni zegarek z pudełkiem - po cenie odrobinę wyższej... :)

O widzę, że już to powiedziano wyżej - w tym samym momencie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartonik to świetny pomysł. Jaki tego będzie koszt? Kilka złotych?

 

Gdybysmy zamówili 1000sztuk w fabryce to pewnie grosze. Ale jak zamawiasz tylko 150 to koszt się rozkłada nieciekawie.

 

Boxcollection.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro opakowanie ma być wyprodukowane w Polsce, to jedni mogą dostać sam zegarek - po cenie, a inni zegarek z pudełkiem - po cenie odrobinę wyższej... :)

O widzę, że już to powiedziano wyżej - w tym samym momencie...

 

Nie będziemy robić wiochy !! Albo wszyscy albo nikt. Żadnych podziałów i filozofii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie zegarki owinięte papierem toaletowym ?? :lol:

 

A moze owinete najnowszym wydaniem Hong Kong News cos na ksztalt tego co robi MIH:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żI jeszcze jedno. QV co zrobisz jak będzie więcej chętnych niz te 150 osób? Już głosów na tak jest ponad 140 a niektórzy deklarowali , że wezmą kilka. Może rzeczywiście czas juz robic jakąś listę bo wg Mnie projekt na tyle dojrzał, że np. ja jestem sie juz wstanie zadeklarować. Jeżeli cena nie będzie wyższa, bez względu do facto jakiego mechanizmu użyjemy i dokładnie która z wersji graficznych wybierzemy bo dla Mnie róznią się w zasadzie duperelkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy robić wiochy !! Albo wszyscy albo nikt. Żadnych podziałów i filozofii.

To skupmy się na zegarku a nie na pierdołach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś o 300 sztukach, z tymże 150 dla nas.

 

Jeśli założona cena nie wzrośnie to niech będzie to pudełko. Trzymajmy się założeń i będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skupmy się na zegarku a nie na pierdołach.

 

Jeśli to ma być LIMitowana edycja to wypadało by podejść do niej z szacunkiem i jakieś choćby najprostsze pudełka zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklo plaskie szafirowe bedzie ok.

Pudelko-kartonik tez ok.

Gdzie mam wplacic kase? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam na "TAK" :) Bardzo mi się podoba i projekt i cena. Świetnie podziałaliście Panowie!

 

P.S. Poziom "podniecenia" u niektórych w tym temacie jest dość wysoki, więc tylko przypomnę, że wszelkie poganianie, przyspieszanie, itp. jest szkodliwe dla realizacji (vide FOKA). To musi potrwać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być LIMitowana edycja to wypadało by podejść do niej z szacunkiem i jakieś choćby najprostsze pudełka zorganizować.

 

mysle ze nie ma co sie skapic kilku zlotowek a pudelko bedzie fajnym smaczkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być LIMitowana edycja to wypadało by podejść do niej z szacunkiem i jakieś choćby najprostsze pudełka zorganizować.

Chodzi o pewne zaufanie i trzymanie się założeń. Od początku jest mowa o konkretnej kwocie, a jak dochodzą do tego kolejne koszty, to już to nie wygląda ładnie.

 

Zwłaszcza że naprawdę nie rozumiem jaki jest problem zamówienia mniejszej ilości sztuk pudełek, jeśli robi się to u innego dostawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, no to może trzeba określić cenę zegarka z uwzględnieniem mechanizmu i tego opakowania ( oczywiście już ze wszystkimi kosztami transportu, itp.) Jeżeli koszt pudelka nie będzie duży to ja byłbym za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - spokojnie z walką o koszty. Wcześniej przeczytałem, że VK64 jest nieco tańszy od Miyoty, więc może akurat różnica pokryje koszt opakowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w końcu jaki mechanizm będzie? No i w jaki sposób wpłynie to na cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w końcu jaki mechanizm będzie? No i w jaki sposób wpłynie to na cenę?

 

Nie wiemy jeszcze. Chińczyk jeszcze śpi. Zapytam go zaraz to jutro odpowiedź przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak z ta ilością chętnych i kiedy ruszaja zapisy. Kurczę, ja się już deklaruje ale nie chciałbym np. tego przegapic jak zapisy ruszą a ja nie będe miał możliwości lub dostepu do kompa ;):D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Postanowiłem odświeżyć mój stary pomysł z budżetowym zegarkiem forumowym ( nie klubowym ! ).

 

Główne założenia:

 

- Kwarc ( zegarek ma mieć przeznaczenie " do tyrania ", na rower, w góry itd )

- Chronograf ( bo daje to większe pole do popisu jeśli chodzi o fajny sportowy design, więcej możliwości personalizacji itd )

- Stalowa koperta ( wiadomo musi być trwały )

- Szafirowe szkło ( jak wyżej )

- Rozmiar 42mm

- Pasek rally skórzany dziurkowany dopasowany do koperty, lub NATO- parciak w kolorystyce dopasowanej do zegarka

- Minimum 50m wodoszczelności

- Limitacja ok 150 sztuk

 

Zegarek będzie wyprodukowany na dalekim wschodzie z zachowaniem możliwie fajnej jakości, bo tylko tam ma to sens ekonomiczny

 

Zegarek kosztowałby dla forumowiczów max 380zł ( wraz z opakowaniem ).

 

Design zegarka utrzymany zdecydowanie w stylistyce sportowej ( klasycznie sportowej z nawiązaniem do lat 70tych ) ale bez szaleństw i dziwactw.

Kolorystyka o jakiej myślę to taka jak na poniższym zdjęciu.

 

Jeśli komuś wstępne założenie do projektu się podobają to proszę o oddanie głosu w ankiecie.

 

 

Z numerami na razie spokojnie. Niech każdy zagłosuje w ankiecie i potwierdzi swój głos w temacie.

 

ERRATA_1:

Musi nas być minimum 150!! to nie jest mało...będzie to największy projekt forumowy dotychczas. Na razie po 2 dniach mamy 1/3 . Mobilizujcie elektorat :-)

Można wziąć więcej niż 1 zegarek !!! Można wziąć dla znajomych, wziąć z myślą podarowania go komuś jako prezent...itd. To otwarty projekt.

Chodzi tylko o to aby zapewnić minimum sztuk jakie wymaga od nas fabryka. Wymaga 300 sztuk zegarków. Ja 150 sztuk ( w innym kolorze ) wezmę na siebie ale minimum połowa musi być sprzedana jeszcze przed zamówieniem.

Inaczej się w to nie bawię.

Dlatego też cena jest naprawdę atrakcyjna !

 

 

tudor-heritage-chrono-blue-1.jpg

 

Wchodze ! Nareszcie budzet dla przecietnego polaczka ;]

 


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a swoją drogą cytat z pierwszej strony:

Zegarek kosztowałby dla forumowiczów max 380zł ( wraz z opakowaniem ).

Więc o jakiej dodatkowej kwocie tu mówimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.