Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Marcin nie rób dziwnych grawerek typu syrena, polonez itp. Daj coś normalnego np. gołą babę albo swoją twarz :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem grawer jest zbędny nawet :) a niepotrzebnie podnosi koszt i czas wyrobu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da radę ogarnąć mechanizm z czarnym kołem daty i białą czcionką? Bo w sumie tylko to i póki co dziwna koronka budzą moje obawy ;)


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czarny jest świetny... jakby jeszcze czarny mesh się dało do kombinować to bym sobie chętnie przygarnął...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Marcin nie rób dziwnych grawerek typu syrena, polonez itp. Daj coś normalnego np. gołą babę albo swoją twarz :D

 

Nie będzie żadnego graweru prócz opisu technikaliów, będzie za to nietypowe wykończenie dekla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję perłowanie jak w eberhardzie..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes Daito Black Mesh strzał w 10 !!!

 

Kiedy zapisy ?

 

1.bartasxx:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie, ale co kto lubi ;-) , ja wolę ciemno brązowe pachy do czarnych zegarków.

Widziałbym też ten zegarek na uwaga! Białym NATO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHRONO_BLACK_SERIES5.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie, ale co kto lubi ;-) , ja wolę ciemno brązowe pachy do czarnych zegarków.

Widziałbym też ten zegarek na uwaga! Białym NATO!

 

Ciemny brąz byłby O.K. jakby w uszach było 22mm  ;)

 

dodge66 pokazał wersję doskonałą...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałem w tej wersji Pandę biorę w ciemno. Jeśli chodzi o czarny to bardziej mi pasuje zwykła koperta. Jakoś nie przepadam za czarnymi, głównie z uwagi na brak możliwości odświeżenia koperty po kilku latach eksploatacji. W opcji ze zwykłą kopertą skuszę się na obie wersje :-)

 

I jeszcze małe pytanko do QV: czy zmiana koronki jest przesądzona? Bo jeśli możemy jeszcze podyskutować to ta pierwotna jakoś mi się bardziej podobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nie widzieliście tej koronki w 3d , ta wizu 2d jest marnością i faktycznie na niej koronka wygląda słabo. Ale wiem co chcę osiągnąć i jak powstaną rendery to myślę, że Was przekonam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecywałem sobie, że kończę z "czarnymi". Ten będzie ostatni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nie widzieliście tej koronki w 3d , ta wizu 2d jest marnością i faktycznie na niej koronka wygląda słabo. Ale wiem co chcę osiągnąć i jak powstaną rendery to myślę, że Was przekonam.

A to OK. Poczekam z końcową opiną na rendery 3D. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjąłeś uchodźce ?

 

Przyjmę jak tylko wrocławski punkt przerzutowy będzie dysponował odpowiednią sztuką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o czarny to bardziej mi pasuje zwykła koperta. Jakoś nie przepadam za czarnymi, głównie z uwagi na brak możliwości odświeżenia koperty po kilku latach eksploatacji. W opcji ze zwykłą kopertą skuszę się na obie wersje :-)

 

I jeszcze małe pytanko do QV: czy zmiana koronki jest przesądzona? Bo jeśli możemy jeszcze podyskutować to ta pierwotna jakoś mi się bardziej podobała.

 

Również uważam że srebrna koperta byłaby lepszym rozwiązaniem do czarnej tarczy, stąd też moja propozycja wizualna :)

Jeśli chodzi o koronkę to trzeba przyznać że render 2D nie jest atrakcyjny, jednak być może wizualizacja 3D pokaże jej walory. Niemniej jednak pierwotna wydaje się być idealna.


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężkie jest życie wizjonera  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa bo ludzie to lubią te piosenki które już słyszeli...;-)

 

Nie da się ukryć ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.