Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 12xu

Wygląda lepiej w granacie

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granat zmiana na plus zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i żeby 22mm w uszach było...

No właśnie, koperta większa i te uszy - też tak chcę, to jest dobry kierunek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem chętny, ale jak wiadomo - lepsze jest wrogiem dobrego  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

QV - zrób w końcu mechaniczne chrono. Na bazie Youngtimera. Sukces pewny. Kolejnymi (ładnymi,to fakt) kwarcowymi wersjami kolorystycznymi ciężko chyba rozwinąć skrzydła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejnymi (ładnymi,to fakt) kwarcowymi wersjami kolorystycznymi ciężko chyba rozwinąć skrzydła?

Ja sądzę, że dzięki dotychczasowym chrono rozwinął skrzydła i dał się poznać jako godna uwagi i zaufania marka...

Wiadomo, że ciśnienie na automat jest, ale jednocześnie tańszym produktem można objąć większą grupę klientów,a potem...kto wie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV - zrób w końcu mechaniczne chrono. Na bazie Youngtimera. Sukces pewny. Kolejnymi (ładnymi,to fakt) kwarcowymi wersjami kolorystycznymi ciężko chyba rozwinąć skrzydła?

 

zgadzam się - projekt Youngtimera do szuflady - niech czeka na mechanika B) ; odczuwalne oczekiwanie już jest na taki produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutna racja. Im wyższa cena tym bardziej projekt zabity.

 Oczywiście jeżeli ludzie chcą mechaniczny ja nie mam nic naprzeciw, jeżeli będzie ich tyle by Szanowni Twórcy zdecydowali się na jego produkcję.Ale wiem ,że bardzo ciężko coś robić w takich przypadkach.... zaangażowanie własnych środków finansowych itd itp....

   Wg mnie , brązowy jest najładniejszy, ale nie stać mnie już kupić znowu dwóch i muszę kupić ten , który będę częściej używał czyli kosmos (chodzi o gajery - 60% mam grafitowych reszta czarne i granat).

  Jeżeli ceny będą za wysokie nie będzie mnie stać  na   zegarek powiedzmy za 1300 zł. Ewentualnie jak już jednak mam kupić to kupię 1 zegarek gdzie indziej po 600 /750 zł.

   A biorąc pod uwagę ewentualny projekt zegarków większych już teraz muszę na nie odkładać (a zamierzam kupić dwa).

  Niestety ale ekonomia  szybko wali człekiem o glebę.

 

 

p.s.

Kolor tego  granatowego też wali mnie na glebę. Piękny jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ekonomia szybko wali człekiem o glebę.

 

Niestety...

 

Mam czasami wrażenie, że większość kolegów z forum to jakaś emigracja i praca za konkretną walutę patrząc na zegarki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa ... ale Panowie macie świadomość istnienia na forum projektów VIS i Formmeister? Oraz tego jak długo trwa już praca nad nimi? I jak wiele osób czeka na finał?

Co do nadmiaru ekscytacji - raczej już odrobina znudzenia chyba. A osobiście bardziej wolę ciekawy projekt niż tłuczone w tysiącach "koszerne" produkty. Właśnie dlatego, że sądzę, że brązowy to bardzo interesujący projekt trochę mi się go żal zrobiło na kolejnego kwarca; choć wypowiedź moja to jedynie żarcik, bo Marcinowi i tak niczego narzucić się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

John Time - 100% racji:)

Moja propozycja: mechaniczne chrono jako projekt niszowy, limitowany, oparty o przedpłaty i z dobrze wyliczonym budżetem. Taki projekt chyba ma szansę na sukces. Zysk dla QV to głównie fakt, że w portfolio Vratislavii pojawiłby się mechaniczny chronograf:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej bardzo fajnie by było- ten projekt zasługuje na  mechaniczne zwieńczenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się kolejne wersje Chrono na kwarcu podobają, niemniej nie jestem zainteresowany. Ale jakby było mechaniczne... wchodzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Time - 100% racji:)

Moja propozycja: mechaniczne chrono jako projekt niszowy, limitowany, oparty o przedpłaty i z dobrze wyliczonym budżetem. Taki projekt chyba ma szansę na sukces. Zysk dla QV to głównie fakt, że w portfolio Vratislavii pojawiłby się mechaniczny chronograf:)

nie doceniacie zagranicznego rynku zbytu 

gdzie mechaniczne chrono za 300-350 usd szłoby jak ciepłe bułeczki 

projekty na NE88 po 600 usd wyprzedają się również świetnie

zdaje się że ostatnie wersje VC już się świetnie za granicą sprzedawały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już Wam obiecałem przecież że Mechaniczne chrono będzie...krok po kroku, VIS i Formmeister są mechaniczne, będzie kolej i na mechaniczne chrono ale nie na Seagull. W przygotowaniu jest też zupełnie nowy projekt także mechanika. Mechaniczne chrono to jednak dużo większe ryzyko finansowe i technologiczne, ale podejmiemy się! kto się nie rozwija ten się zwija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przygotowaniu jest też zupełnie nowy projekt także mechanika.

 

Uchyliłbyś Marcin rąbka tajemnicy... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

nie widzę zawnioskowanego uchylenia. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to negocjuje wypukłe szkło w tych naszych nowych chronografach :-)

Czuję się tak, jakby moja uwaga do series trzy została wysłuchana :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ruszą zapisy? (oby zanim dotrze do mnie racjonalne spostrzeżenie, że mimo że brązowy wygląda tak fantastycznie, to nie potrzebuję kolejnego z grubsza takiego samego zegarka...)

 

 

 

Wysłane z mojego A953 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.