Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Quadro. Ja cały czas podtrzymuje swój oddany głos i nie mogę się doczekać efektu. Pomyślcie co będzie się wkrótce działo w temacie:"jaki zegarek masz dziś na ręku" :lol:


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekiel będzie pusty, przeszczotkowany w jednym kierunku jak w Autaviach. Będzie na nim jedynie inskrypcja:

WR 100m , 001/150 , DESIGNED IN POLAND

 

Swoją drogą zwróćcie uwagę jaki wysoki jest ten dekielek. Chyba sam dekielek ma z 6mm :D . Więc już wiemy skąd się wzieła grubość 15mm w Autaviach. My będziemy chcieli osiągnąć 12mm.

 

 

Heuer%20Autavia%2011063%20Diver%20100%20back.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech Chinczyk jakieś uszczelki włoży, żeby mu wyszło chińskie WR100. Folia bąbelkowa to najlepsz opakowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś moze wrzucić zdjęcie podobnej koperty z wycieciami na przyciski chrono? Ma ktoś moze zdjęcie jakiegoś zegara z podobnym rozwiązaniem? Jest to praktyczne?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dobierzmy jeszcze dodatkowo oprócz NATO pasek ze skóry, kto będzie chciał zamówi go jako drugi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dobierzmy jeszcze dodatkowo oprócz NATO pasek ze skóry, kto będzie chciał zamówi go jako drugi ...

dobry pomysł np taki z pomarańczową stebnówką:

post-59834-0-03510200-1366795231.jpg


Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie umknęło - warto by zastosować taką samą czcionkę na totalizatorach co na bezelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby też nie pominąć zmiany małych wskazówek.

 

Co do wyżej dyskutowany kwestii, to ja uważa, że:

1. szerokość paska 20 mm - to ma byc vintage, a nie fashion,

2. szkło płaskie,

3. pudełko jest konieczne, zwłaszcza przy LE - z pudełkiem będzie to jedna spójna, profesjonalna całość,

4. pasek ze skóry każdy będzie mógł sobie dokupić, dorobić, zamówić itd. Takie dodatkowe elementy do wyboru niepotrzebnie wydłużą czas realizacji.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, na 50 stronach tematu "nabiłeś" chyba ponad 100 postów....? :wacko:


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, dużo wniósł do tematu. Twój post natomiast nic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby też nie pominąć zmiany małych wskazówek.

 

Co do wyżej dyskutowany kwestii, to ja uważa, że:

1. szerokość paska 20 mm - to ma byc vintage, a nie fashion,

2. szkło płaskie,

3. pudełko jest konieczne, zwłaszcza przy LE - z pudełkiem będzie to jedna spójna, profesjonalna całość,

4. pasek ze skóry każdy będzie mógł sobie dokupić, dorobić, zamówić itd. Takie dodatkowe elementy do wyboru niepotrzebnie wydłużą czas realizacji.

 

+1

 

Czy na dekielku nie warto wspomnieć o szafirowy szkle?

 

No i co z antyrefleksem i sygnowaną koronką, jest szansa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby też nie pominąć zmiany małych wskazówek.

 

Co do wyżej dyskutowany kwestii, to ja uważa, że:

1. szerokość paska 20 mm - to ma byc vintage, a nie fashion,

2. szkło płaskie,

3. pudełko jest konieczne, zwłaszcza przy LE - z pudełkiem będzie to jedna spójna, profesjonalna całość,

4. pasek ze skóry każdy będzie mógł sobie dokupić, dorobić, zamówić itd. Takie dodatkowe elementy do wyboru niepotrzebnie wydłużą czas realizacji.

 

Ad. pkt 3 i 4.

 

Pozwolę sobie wtrącić 3 grosze.

 

Ad. 3. Co do pudełka - chcecie Panowie (i Panie) projektować pudełko? Kto to zamówi i gdzie? Chcecie dostać zegarek 3 miesiące później, niż zakładano, bo "trzeba jeszcze zamówić i wykonać pudełko"? Ja w tym miejscu zgłaszam wniosek formalny, by - tak jak Burns wskazał - pudełkiem nazwać folię bąbelkową, a - UWAGA - zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na wewnętrzny antyrefleks. Pudełko pójdzie w kąt, a to jest udogodnienie stricte użytkowe.

 

Ad. 4. Zgadzam się. Jeżeli ktoś chce w tym celu robić zbiorowe zamówienie (a nie indywidualnie, według własnych preferencji dobrać sobie pasek), to po otrzymaniu finalnego projektu niech założy nowy temat i zorganizuje cały deal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, dużo wniósł do tematu. Twój post natomiast nic..

 

Ale ja nie mam pretensji. Wyluzuj.


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć osób, które chcą zamówić 2-3 sztuki część chce przeznaczyć na prezenty.dlatego ja uporać się będę za pudełkiem-które zresztą można zamówić w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- tak jak Burns wskazał - pudełkiem nazwać folię bąbelkową, a - UWAGA - zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na wewnętrzny antyrefleks. Pudełko pójdzie w kąt, a to jest udogodnienie stricte użytkowe.

 

 

I to jest sensowny kierunek ---- 100% poparcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko jest zbędne. Zegarek jest na codzień do noszenia. Taki był plan. Folia bąbelkowa jest super bo dodatkowo pozwoli się odstresować po okresie oczekiwania na zegarek :D

dobry pomysł np taki z pomarańczową stebnówką:

post-59834-0-03510200-1366795231.jpg

Właśnie taki pasek bym wolał, ale z niebieskim przeszyciem. Ale większość chce NATO to trzymajmy się tego bo nas śnieg zaskoczy zanim dojdziemy do konsensusu :D

 

Nadal nie podoba mi się 06 w totalizatorze 24h. Wolałbym 6. Symetria nie ma tu nic do rzeczy. Poza tym jestem prawie zachwycony. :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez jestem za pudelkiem, chocby najprostszym. Czy zaplacimy 380zl czy 400zl to chyba nikt nie zbankrutuje przez to.

 

poprawiony pasek

 

b99k648ejxgj.jpg

 

Ostatnia uwaga z mojej strony. Te dolne napisy sa strasznie male i obawiam sie, ze nie beda widoczne na tarczy. W efekcie moze powstac czarny szlaczek. Osobiscie powiekszylbym ciut napis HERITAGE CHRONO a zamiast LIMITED EDITION zostawilbym tylko LE.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Gada do mnie ten projekt ;) Jeśli wyjdzie tak jak na renderach, to będzie hit!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej jak wyjdzie tak jak ten projekt to będzie git, za ta cenę tym bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to osiagnelismu pulap 150 glosow na tak. Najs :-)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe dwa tygodnie, projekt gotowy i wymagana ilość głosów osiągnięta - jestem dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś moze wrzucić zdjęcie podobnej koperty z wycieciami na przyciski chrono? Ma ktoś moze zdjęcie jakiegoś zegara z podobnym rozwiązaniem? Jest to praktyczne?

 

Ponawiam pytanko :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV co z antyreflexem? I ramka wokół datownika tak jak indeksy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.