Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie jak teraz w tym miejscu zaczniemy przyklepywać zegarki i nr to się tu taki burdel zrobi, że nikt sie nie będzie mógł połapać. Przecież osoba która stworzy listę jest chyba myśląca i na pewno zapisy będą trwały dłużej niż jeden dzień. Zresztą samo zapisanie sie niewiele powie bo nie idą za tym żadne obostrzenia. Dopiero jak będzie termin pierwszej wpłaty będziemy tak naprawdę wiedzieć na czym stoimi i ile jest faktycznie osób zainteresowanych poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk pyta się mnie jaki ten szafir ma być bo cena zalezy od jego parametrów, grubości, wypukłości itd.

Może zrobić płaskie ale takie z wystającą lekko krawędzią ? Będzie wyglądało jak stary hesalit :-)

 

Podoba mi się ta opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za płaskim, krzywe z reguły przekłamują i mi się to nie podoba. Może minimalnie wystawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jak teraz w tym miejscu zaczniemy przyklepywać zegarki i nr to się tu taki burdel zrobi, że nikt sie nie będzie mógł połapać. Przecież osoba która stworzy listę jest chyba myśląca i na pewno zapisy będą trwały dłużej niż jeden dzień. Zresztą samo zapisanie sie niewiele powie bo nie idą za tym żadne obostrzenia. Dopiero jak będzie termin pierwszej wpłaty będziemy tak naprawdę wiedzieć na czym stoimi i ile jest faktycznie osób zainteresowanych poważnie.

 

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jak teraz w tym miejscu zaczniemy przyklepywać zegarki i nr to się tu taki burdel zrobi, że nikt sie nie będzie mógł połapać. Przecież osoba która stworzy listę jest chyba myśląca i na pewno zapisy będą trwały dłużej niż jeden dzień. Zresztą samo zapisanie sie niewiele powie bo nie idą za tym żadne obostrzenia. Dopiero jak będzie termin pierwszej wpłaty będziemy tak naprawdę wiedzieć na czym stoimi i ile jest faktycznie osób zainteresowanych poważnie.

 

No tak ale ja przecież piszę wyraźnie, że najpewniej n ie będę miał dostępu do kompa przez 3 dni. Nie wiedząc kiedy zaczną się zapisy i ile moga potrwać to równie dobrze przy takim zainteresowaniu i zapowiedziach kupna kilku sztuk przez niektórych, może się okazać, że np. w ciągu kilku godzin limitka zostanie wyczerpana. I dlaczego przez to ma się załapać ktoś kto ostatnio, przypadkiem trafił na temat a nie osoba, która w nim bierze udzial od początku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja przecież piszę wyraźnie, że najpewniej n ie będę miał dostępu do kompa przez 3 dni. Nie wiedząc kiedy zaczną się zapisy i ile moga potrwać to równie dobrze przy takim zainteresowaniu i zapowiedziach kupna kilku sztuk przez niektórych, może się okazać, że np. w ciągu kilku godzin limitka zostanie wyczerpana. I dlaczego przez to ma się załapać ktoś kto ostatnio, przypadkiem trafił na temat a nie osoba, która w nim bierze udzial od początku :)

 

Im mniejsza limitacja tym lepiej. Powiedzmy, że się załapiesz na ten pożądany przez tłumy zegarek. Po 5 latach sprzedaż go i kupisz sobie cadillaca ;)

 

A poważnie na pewno część osób się wykruszy jak dojdzie do 1 wpłaty. No i zawsze zostaje drugie 150 sztuk w innym kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z tymi zapisami. Dajcie mi odetchnąć..bo poszedłem spać wczoraj...eeeee tj. dzisiaj o 5:00 :/ . Aby móc pogadać z Chińczykiem....jak wiemy jest tam lag czasowy.

 

Ten projekt to i tak Blitzkrieg.

 

Obecnie Chińczyk przygotowuje nową grafikę uwzględniającą nasze uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proki1971 ja będe miał i jeżeli się okaże że będą zapisy i będziesz chciał to cię wpiszę. Pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą może faktycznie zrobić osobny temat tylko z listą chętnych - zupełnie niezobowiązująco przy czym każda osoba kopiowała by listę i dopisywałaby siebie. Wiedziałbyś tak mniej więcej ile faktycznie jest tych chętnych bo przekopywanie sie przez cały watek i liczenie to strata czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To opcja z płaskim jest ok !!!!

 

I rzeczywiście poczekajmy z zapisami i numerkami ----- no chyba ze można przyjąć wstępnie że wszyscy co zagłosowali za są na liście a wpłata zaliczek i tak zweryfikuję wstępne ustalenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Chińczyk przygotowuje nową grafikę uwzględniającą nasze uwagi.

 

Jeśli zajmie mu to tyle czasu, co ostatnio, to właściwie projekt będzie gotowy. Nieźle... :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vratislavia Conceptum ma już nawet swoje logo :-) ale nie chcemy nim upstrzyć zegarka.

 

Mam też nowy i chyba oryginalny pomysł na nowy projekt ale na razie cichoszaaaa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vratislavia Conceptum ma już nawet swoje logo :-) ale nie chcemy nim upstrzyć zegarka.

 

To może chociaż pokaż logo tutaj.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram projekt płaskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im mniejsza limitacja tym lepiej. Powiedzmy, że się załapiesz na ten pożądany przez tłumy zegarek. Po 5 latach sprzedaż go i kupisz sobie cadillaca ;)

 

A poważnie na pewno część osób się wykruszy jak dojdzie do 1 wpłaty. No i zawsze zostaje drugie 150 sztuk w innym kolorze.

 

Może odpuśćmy sobie złośliwości, ok? Po prostu chce ten zegarek i tyle i nie chciałbym go przegapić, a z przyczyn ode mnie niezależnych może to niestety nastąpić jeżeli nieszczęśliwie zbiegnie się to w czasie. Jeżeli tego nie rozumiesz to proszę powstrzymaj się od tego rodzaju komentarzy. I nie chce mi się liczyć na to czy ktoś zrezygnuje czy nie. A jeżeli dobrze śledziłeś wątek to druga partia w innym kolorze i do tego nie wiadomo nawet jakim będzie dla QV na sprzedaż w innej cenie a nie jak ten. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proki1971 ja będe miał i jeżeli się okaże że będą zapisy i będziesz chciał to cię wpiszę. Pasuje?

 

Jeżeli rzeczywiście nie będę miał możliwości sam to oczywiście, ze pasuje. To już rzeczowy post. Z góry dzięki i pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zaśmiecacie wątek. W sprawie zapisów decydujące zdanie ma QV. Problem jest poruszony i myślę, uwzględniając dotychczasowy kontakt z QV, że wkrótce dostaniecie odpowiedź, jak to będzie przebiegało.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie ma co się gorączkować, przecież jest już lista w ankiecie zawarta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam zapisy !!!!!!!!! Tylko proszę przeczytać dokładnie w temacie co należy zrobić !!!

 

LINK:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/90384-forumowe-chrono-zapisy-i-deklaracje-zakupu/

 

No i wszystko w tym temacie :) Teraz powrót do meritum. Kiedy zapadnie decyzja dot. mechanizmu, no chyba że już jest zaklepany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no i jak z tym zapięciem do nato. QV może podrzucisz jakieś wzorki o jakich Ty myślisz, no chyba, że odgórnie coś narzucisz i nie będzie wyboru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no i jak z tym zapięciem do nato. QV może podrzucisz jakieś wzorki o jakich Ty myślisz, no chyba, że odgórnie coś narzucisz i nie będzie wyboru?

 

to pierdołka.

 

Wysłałem do Chińczyka, że ma być takie:

 

NATO-J30-20P.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.