Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musimy aż tak komplikować z VINami, wystarczą zwykłe numerki losowo przydzielane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam myślę ,że nie ma nic lepszego niż niezły numerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Być może przeoczyłem - jeśli tak to proszę o podanie strony z tym wątkiem. Jak z deklem? Zakręcany? jakiś render będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za numeracją a o sposobie nadawania niech zadecyduje nasz główny :) GURU :D tego projektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobry Chińczyk na opakowaniu z zegarkiem umieści nr (można go o to poprosić) to nie trzeba nawet rozpakowywać zegarka .

Zdaje się, że taka opcja odpada, bo pudełka mają być wykonane w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV poradzi z numerkami nie potrzebnie piszemy te posty ktoś chce nie chce. A to jest jednak wyróżnienie, że zegarkek jest limitacji:)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że powinny być numery. Taki jest zwyczaj, że numeruje się zegarkowe limitki. Ci którzy napisali, że nie chcą numerów, to pewnie im wszystko jedno, jaki dostaną, a Ci którzy numery chcą, to pewnie się dogadają. Natomiast, w ostateczności niech QV roześle według swojego pomysłu, ale numery naprawdę powinny być.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że taka opcja odpada, bo pudełka mają być wykonane w PL.

Pudełka robione w Polsce? To dziwne bo Steinhart i inne szwajcary robią pudła do swoich zegarków w Chinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również tak uważam. Ponadto może okazać się, że no. ze 150 sztuk tylko część będzie zainteresowana jakimś konkretnym numerem a reszcie może to być obojętne. Wtedy nie uważam, żeby był problem wysłać tym co chcą konkretny numer taki zegarek a pozostałym po prostu po kolei :) Skoro osoby, które napaliły sie na ten projekt chcą tej numeracji to powinno sie to uszanować aby wszyscy byli zadowoleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku (jeśli się już zdecyduję) to "numerek" jest mi obojętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pudełka robione w Polsce? To dziwne bo Steinhart i inne szwajcary robią pudła do swoich zegarków w Chinach.

tak napisał QV kilkanaście stron temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie chcecie te numery? Dekiel ma być "rolkowy", bez żadnych napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg Mnie nie, wcześniej QV własnie chyba pisał, że na deklu ma być numer zegarka i coś o produkcji w Polsce. Dla mnie może tez byc z boku koperty jak było np. w Glycinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełeczka będą w kształcie takim jak poniżej z ochronną wyściółkami ( nie będą zagracały szuflady a jednak będą fajnym dodatkiem, niektórzy biorą więcej zegarków aby wręczyć je na prezent więc już w ogóle nie ma dyskusji pudełko wypada mieć ):

 

Chronosplit_AUTAVIA-BOX_01.JPG

 

Tylko oczywiście z naszą grafiką :-)

 

Na projekt dekielka trzeba poczekać do jutra.

Co do numeracji to myślałem aby w ogóle nie numerować zegarków ( będzie tylko informacja że powstało 150 sztuk ). Na deklu będzie napis LIMITED TO 150, DESIGNED IN POLAND , JAPAN MOVEMENT, WR 100m , SAPPHIRE CRYSTAL

 

Napisy będą małe na obwodzie dekla reszta dekla pusta przeszczotkowana w jedną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek chcę kupić ale w tym wątku prawie wcale się nie udzielałem ze względu na brak czasu zresztą połapać się ciężko bo strzelacie postami jak z karabinu. Co do numeracji to ja jestem "ZA" i wiem,że bajzel może być jak wszyscy zaczną wybierać,przebierać,wybrzydzać czy zamieniać. Oficjalnie wszem i wobec oznajmiam,że chcę nr. 150/150 ;) ale uważam,że Marcin powinien podjąć decyzję jak numerki będą przyznawane bo jeśli będziemy polegać na demokracji to wiadomo co się będzie działo.

ps. Podoba mi się tempo tego projektu :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do numeracji to myślałem aby w ogóle nie numerować zegarków ( będzie tylko informacja że powstało 150 sztuk ). Na deklu będzie napis LIMITED TO 150, DESIGNED IN POLAND , JAPAN MOVEMENT, WR 100m , SAPPHIRE CRYSTAL

 

 

Po naszemu nie można?

 

A jak sprawa z projektem tarczy od Chińczyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV pudełko super.

IMO jeśli to limitka to powinny być numery. 001/150 itd.

A może by napisać na deklu po polsku, skoro to Nasz projekt?

Co Wy na to?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak numeracji popieram w 100%, tylko niepotrzebne zamieszanie jest z tymi numerkami :rolleyes:


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV oczywiście decyzja będzie należeć do Ciebie ale ja bym sugerował jednak "LIMITED EDITION 073/150 . ......."

73 DLA MNIE:)

Edit

Dekiel po Polsku bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy numery będą a jeżeli tak to ten 150/150 już dawno zarezerwowałem w mailu do QV potwierdzającym chęć kupna :P Teraz sam czekam na decyzje co do numeracji :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by napisać na deklu po polsku, skoro to Nasz projekt?

Co Wy na to?

 

POPIERAM +1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać QV część jest za numeracją i myślę że warto to rozważyć. Być może będzie z tym troszkę zamieszania ale pomysl o tym jak finalnie wszyscy będą zadowoleni, w szczególności Ci, którzy dostali zegarek z wymarzonym numerem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz się zacznie bój o numerki...


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć ja osobiście byłem za numeracją, to QV i to:

 

Zegarek chcę kupić ale w tym wątku prawie wcale się nie udzielałem ze względu na brak czasu zresztą połapać się ciężko bo strzelacie postami jak z karabinu. Co do numeracji to ja jestem "ZA" i wiem,że bajzel może być jak wszyscy zaczną wybierać,przebierać,wybrzydzać czy zamieniać. Oficjalnie wszem i wobec oznajmiam,że chcę nr. 150/150 ;) ale uważam,że Marcin powinien podjąć decyzję jak numerki będą przyznawane bo jeśli będziemy polegać na demokracji to wiadomo co się będzie działo.

ps. Podoba mi się tempo tego projektu :)

Nie wiadomo czy numery będą a jeżeli tak to ten 150/150 już dawno zarezerwowałem w mailu do QV potwierdzającym chęć kupna :P Teraz sam czekam na decyzje co do numeracji :lol:

 

przekonało mnie, że to bez sensu. Skoro na deklu będzie info, że limitacja jest 150 sztuk, to mi to wystarcza, a wybór numerów przysporzy tylko same problemy (spory o konkretne numery + droższa i dłuższa realizacja).


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.