Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiadomo czy numery będą a jeżeli tak to ten 150/150 już dawno zarezerwowałem w mailu do QV potwierdzającym chęć kupna :P Teraz sam czekam na decyzje co do numeracji :lol:

Jeśli Marcin potwierdzi Twoją wersję to biorę 100/150 ;). o ile numeracja będzię


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz się zacznie bój o numerki...

 

Dlaczego zaraz bój :) Częśc osób deklaruje, że jest im to obojętne. Tym, którym nie po prostu piszą jaki chcą i tyle. Jak ktoś poda numerek wczęsniej wskazany przez innego jego strata, podaje inny lub bierze losowo :) Dla mnie to proste, jest limitowany zegarek, decyduje sie na jego zakup ale chciałbym żeby spełniał moje oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym targowaniem się o numery. Prowadzący już napisał, że ich nie będzie. Szkoda pary Panowie.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli Marcin potwierdzi Twoją wersję to biorę 100/150 ;). o ile numeracja będzię

 

Na stronie 52 pisałem jeszcze o tym w sowim poście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co powiecia na umieszczeniu na tarczy napisu EDYCJA LIMITOWANA zamiast anglojezycznej wersji...?

Na deklu tez lepiej napisac cos w ojczystym jezyku...

Pieknie by bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może niech zostawią wolne miejsce przed ".../150" i wtedy każdy we własnym zakresie wykona grawer swojego jedynego i wymarzonego numerka?

 

i weźcie się opanujcie z wyborem i zaklepywaniem numerków w tym momencie.


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może niech zostawią wolne miejsce przed ".../150" i wtedy każdy we własnym zakresie wykona grawer swojego jedynego i wymarzonego numerka?

 

i weźcie się opanujcie z wyborem i zaklepywaniem numerków w tym momencie.

 

Sorry, ale to jest pomysł bez sensu.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to jest pomysł bez sensu.

 

to miało być ironiczne ;)


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sorry, ale to jest pomysł bez sensu.

 

Tak jak jestem za numeracją to ten pomysł wg mnie kiepski. Już wole bez. Co będzie jak kilka osób wybije sobie ten sam numer. Niby nic ale będzie lekka lipa jak np. takie osoby spotkają sią na jakimś podstoliku i pokażą sobie identyczne, bo nawet z tym samym numerem zegarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć ja osobiście byłem za numeracją, to QV i to:

 

 

 

 

przekonało mnie, że to bez sensu. Skoro na deklu będzie info, że limitacja jest 150 sztuk, to mi to wystarcza, a wybór numerów przysporzy tylko same problemy (spory o konkretne numery + droższa i dłuższa realizacja).

Ja jestem za numerami ale zgodzę się z Tobą że proces przydziału numerów to będzie trwał dość długo bo chcąc żeby było sprawiedliwie to trzeba by wg kolejności zadeklarowania chęci kupna pytać i jednocześnie przy każdym odświeżać jeszcze dostępne numery. Może się zdarzyć że ktoś na dwa dni będzie bez netu i projekt stoi w miejscu. Przy 150 osobach to może się ciągnąć w nieskończoność. Kurde sam nie wiem. QV - decyduj.

Edit

Można też zrobić na hurrrra czyli zapisy na hasło "zapisy"

Np. od jutra godz. 3.20 zapisy do powiedzmy 6.00 - kto się nie załapie to dostanie co zostanie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może numerek na pudełku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może numerek na pudełku?

 

Ale tu nie chodzi o miejsce jego umieszczenia tylko niektórzy problem widza w zasadzach wyboru, czasie, itp. Jak byłyby wybrane bez problemów to co za róznica czy naniesie się je na zegarek czy na pudełko. Nie w tym tkwi problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, projekt idzie sprawnie, dajcie sobie siana z tymi numerami. Ktoś napisał, że numerki zawsze są... może właśnie jest okazja sie wyróżnić i zrobić limitację nienumerowaną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKY to ja poproszę 88/150 no i zaczęliśmy :P piekiełko :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, projekt idzie sprawnie, dajcie sobie siana z tymi numerami. Ktoś napisał, że numerki zawsze są... może właśnie jest okazja sie wyróżnić i zrobić limitację nienumerowaną :)

 

Ale dlaczego mamy "dać sobie siana" Własnie dzięki wielu pomysłom dot. wyglądu zegarka, napisów, itp. które uwzględniał QV mamy taki a nie inny projekt. Kolejną propozycją jest numeracja. Zostanie uwzględniona bądź nie ale nie pozbawiaj zainteresowanych prawa do wyrażenia swojego zdania tak jak czynili to wszyscy w tym temacie od początku co doprowadziło do powstania wspólnego w zasadzie projektu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, projekt idzie sprawnie, dajcie sobie siana z tymi numerami. Ktoś napisał, że numerki zawsze są... może właśnie jest okazja sie wyróżnić i zrobić limitację nienumerowaną :)

 

popieram w 100%


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKY to ja poproszę 88/150 no i zaczęliśmy :P piekiełko :P :P

 

Kurczę, dlaczego zaraz piekiełko. Przecież cały projekt był w zasadzie burzą mózgów :) Wystarczy prześledzic temat i różne propozycje. Ta jest jedną z nich a decyzje podejmie i tak autor projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mój pomysł z "nietypową" numeracją pozostał bez echa... Trudno. Mam jeszcze jedną propozycję. Odnośnie dekielka. Może wzorem różnych starych zegarków wybić numer i logo Vratislavia po wewnętrznej stronie dekielka? Taki "certyfikat oryginalności". To tak, żeby utrzymać zegarek w stylu z epoki. Co Wy na to? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje trzy grosze - limitacja bez numeracji? Nie wiem , nie znam się , zarobionych jestem :-)! Ale nigdy się z tym nie spotkałem! Poproszę numerki 3,33,69:-)


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego mamy "dać sobie siana" (...)

Bo przydzielanie numerów to najbardziej upierdliwy i konfliktogenny element robienia zegarka. Były problemy przy ilościach idących w parędziesiąt sztuk, to przy 150 będzie piekło. Czasem trzeba po prostu odpuścić forsowanie swojego pomysłu - ja np. odpuściłem sobie forsowanie nieupodabniania się do Tudora, to i Wy z tą numeracją możecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałbym się skupić na wyprodukowaniu dobrych zegarków niż na przydzielaniu numerków.

Rosjanie prawie każdy swój zegarek robią limitowany np. do 1100 sztuk :lol: a potem jak się okazuje że zegarek dobrze się sprzedawał to doprodukowują kolejne 1100 sztuk.

 

Limitacje w dzisiejszych czasach naprawdę straciły na poważaniu. To narzędzie do "golenia" klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV podejmij decyzje samodzielnie. Numeracja jest ok ale bez wyboru. CO dostaniecie to wasze, potem możecie się wymieniać jak jest aż tak ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV no to twoja ( męska :) ) decyzja. Robimy bez numerów, z numerkami ale ślesz zegarki do ludzi jak leci czy numeracja i wybór. Jeden post i po temacie. Jeżeli ostatnia wersja to przypominam - dla mnie 150/150. Jeżeli jednak powiesz NIE to kończymy temat i tyle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.