Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno. Przemyślałem dziś sprawę. Skoro na początku ustaliliśmy limitację 150 sztuk, to uważam, że nie powinniśmy wychodzić poza nią. Nie ma jakiegoś szału z zapisami, więc każdy, kto chce może się załapać.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitacja będzie 150 sztuk i będzie nieprzekraczalna. Jak będzie więcej chętnych to trudno...będzie kolejny projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawnie poszło z projektem :)

Z numerkami mam wrażenie będzie dużo dłużej i bardziej nerwowo.

A jak wiadomo zdrowie najważniejsze :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą w końcu numery to fajnie, jak nie to też spoko. Ważne żeby zegaek był na łapie ;)

Ale jakby co to zamawiam szczęśliwą 7 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QuadrifoglioVerde a co sądzisz o pomyśle z logiem (i ewentualnym nr fabrycznym) po wewnętrznej stronie dekielka? Jak w starych Omegach, czy Longinesach. To chyba fajny smaczek i raczej nie wpłynie na koszty. Oczywiście nie nalegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitacja będzie 150 sztuk i będzie nieprzekraczalna. Jak będzie więcej chętnych to trudno...będzie kolejny projekt.

 

Bardzo dobrze.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki bedzie dekiel juz opisywalem kilka postow temu.

Chyba się nie rozumiemy. Ja mówię cały czas o wewnętrznej stronie dekielku. Widocznej tylko po otwarciu zegarka (np. przy wymianie baterii). Taki dawny "certyfikat autentyczności".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem wskazówki o dodałem koronkę i przyciski chrono.

post-36537-0-07635500-1368740347_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj z tymi rycinami na wew stronie dekla....w kwarcu ?? Nie wymyślajmy to nie Patek Philippe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z drugiej strony:

post-36537-0-58968400-1368740487_thumb.png

 

Koperta minimalnie się różni, ale obracam się w wymiarze figur geometrycznych a nie obrabiarek CNC :) Ale generalnie wyjdzie z tego coś takiego. Kolory mogą się różnić. Szału nie ma, ale to i tak najbardziej zaawansowane 3d jakie w życiu zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem wskazówki o dodałem koronkę i przyciski chrono.

post-36537-0-07635500-1368740347_thumb.png

 

Pogrub kopertę ( z boku ma być szlif na połysk ) I będzie mua mua :-) Piękny zegarek. Sam jestem zachwycony tym co wymyśliłem haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj z tymi rycinami na wew stronie dekla....w kwarcu ?? Nie wymyślajmy to nie Patek Philippe.

Skoro dla Ciebie to żart... to ręce mi opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym szlifem z boku to nie umiem. Jutro spróbuję to pogrubić ale to nie takie proste. Blendera znam od jakiś 12h :D a grafiką się nigdy nie zajmowałem zawodowo. Przynajmniej wiem za co się grafikom płaci teraz. :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dla Ciebie to żart... to ręce mi opadają...

 

Jak powiem o tym Chińczykowi że chcę grawery od wew strony dekla w kwarcu! to chłop uzna mnie za bzika. Mówię poważnie bo nikt chińczykom czegoś takiego nie zleca. Kto tam będzie zaglądał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sfrog - Twój zegarek otworów na teleskopy nie ma :lol:

 

Zrób to sam :D Każdy dostanie w pudełku miniwiertarkę na korbkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powiem o tym Chińczykowi że chcę grawery od spodu dekla to chłop uzna mnie za bzika. Mówię poważnie bo nikt chińczykom czegoś takiego nie zleca. Kto tam będzie zaglądał ?

Właśnie dlatego, że nikt tego nie robi, to mogłoby to być coś ekstra. Nawiązanie do starych czasów. A że Chińczycy będą źle patrzeć? A obchodzi nas to? Myślałem, że chcesz wykreować coś nowego, dlatego próbuję z nowymi pomysłami... a tu sztampa... ;)

 

No dobra... już się nie odzywam więcej B):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV skoro jesteś dostępny i masz chwilę to rozwiej wszelkie wątpliwości i powiedz czy jest szansa na numerację czy to już tylko czcze nasze gadanie i powiedz jak z deklem? Rozważasz napis po Polsku czy Twój projekt jest ostateczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smyr....nie obrażaj się :P:D Pomysły są zawsze mile widziane ale ten był po prostu słaby. Będę zawracał Chińczykowi d*pę takimi pierdołami to rozdrobni się i przytnie koszt na czymś innym dla nas ważniejszym.

 

Jak będziemy robić droższy zegarek to taki pomysł wtedy mógłby mieć rację bytu.

 

Mam trochę awersję co do Polskich napisów które na zegarkach są ostatnio nadużywane.

Ale może zrobimy ankietę za dni parę. W tej chwili jestem przeciwko numerowaniu zegarków. Będzie tylko adnotacja że powstało ich 150 sztuk. Nie każdy musi wiedzieć którą sztukę akurat posiada :-) . Ułatwi mi to także procedury reklamacyjne w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smyr....nie obrażaj się :P:D Pomysły są zawsze mile widziane ale ten był po prostu słaby. Będę zawracał Chińczykowi d*pę takimi pierdołami to rozdrobni się i przytnie koszt na czymś innym dla nas ważniejszym.

 

Jak będziemy robić droższy zegarek to taki pomysł wtedy mógłby mieć rację bytu.

spoko :) jak zwykle wydziwiam :rolleyes: chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do zegarków z wyższego budżetu i stąd moje "aspiracje" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna prośba - rozumie że w uszach 22mm będzie? Co do paska to proszę jeśli to możliwe i nie będzie zbyt kasochłonne o dwa rozmiary jeśli chodzi o długość - nie tylko ja ale i inni mają nieco większe nadgarstki i standardowa długość jest niewystarczająca. Dobrze by było gdyby była alternatywa tzw. XXL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.