Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No to działają dość sprawnie. O ile dobrze pamiętam to sampel miał być gotowy w 35 dni (ja myślałem, że przedłuży się do 50-70 jak to zwykle bywa)
A tu miła niespodzianka :)

Czekamy zatem do 20-go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra!

Jak się dopisać do listy rezerwistów, choć mnie ten obowiązek w WP już dawno nie dotyczy  ;)

 

Dziadek Wyler  :)


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam info że koperta ponoć już gotowa. Czekają na tarczę i wskazówki. do 20tego tego miesiąca powinni pokazać zdjęcie sampla.

Rzeczywiście, dobre tempo.

 

Dobra!

Jak się dopisać do listy rezerwistów, choć mnie ten obowiązek w WP już dawno nie dotyczy  ;)

 

Dziadek Wyler  :)

Tutaj masz odpowiedni wątek:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/90384-forumowe-chrono-zapisy-i-deklaracje-zakupu/


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17tego dostanę fotki samej koperty. 18tego jade na urlop ( 2 tyg ) więc cały zegarek fotki po urlopie no chyba ze uda mi sie je wkleić z telefonu jesli w hotelu bedzie jakies sensowne wifi ( 3 gwiazdkowy wiec różnie moze byc :P )

 

Powiem Wam ze ciekawość mnie zżera co oni wydziobali w tej stali :rolleyes: Jak myślicie Patek i AP wymiękną ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego urlopu. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nie można. :(

Ale nie zapomniałeś co się robi na urlopie? ;):lol: :lol: :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17tego dostanę fotki samej koperty. 18tego jade na urlop ( 2 tyg ) więc cały zegarek fotki po urlopie no chyba ze uda mi sie je wkleić z telefonu jesli w hotelu bedzie jakies sensowne wifi ( 3 gwiazdkowy wiec różnie moze byc :P )

 

Powiem Wam ze ciekawość mnie zżera co oni wydziobali w tej stali :rolleyes: Jak myślicie Patek i AP wymiękną ? :P

To zależy od tego, jakie masz oczekiwania. Z 1. strony, trzeba je dostosowac do ceny zegarka, ale z 2. strony, chciałoby sie jak najwyzsżej jakości. Masz juz jakieś przemyślenia, jakie warunki musi spełnić sampel, żeby podjąć decyzje o produkcji, a co będzie dyskwalifikowac? Innymi słowy, jakie normy jakości trzeba będzie narzucić? Nie wiem, czy dobrze nazywam to, o co mi chodzi, ale mam nadzieje, ze tak :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko znajdę chwilę to dorzucę kopertę do apki. Muszę sprawadzić jak to z widgetami wygląda...

 

Czekamy :-) Było by super :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra chłopaki. Nie wyrobili się z wykończeniem koperty ponoć mają to zrobić jutro ale ja jutro wyjeżdzam więc wklejam to co jest aktualnie.

 

Tak wygląda koperta naszej Vratislavii prosto z tokarki :-) przed wykończeniem. Ktoś kiedyś zadał pytanie czy nasz zegarek na pewno będzie stalowy ?? Czy w tej cenie i przy tak małym nakładzie na zegarek kompletnie nowy zbudowany od zera jest to możliwe ? Myślę, że poniższe zdjęcia rozwieją wątpliwości:

 

1f7c.jpg
f6gq.jpg
grfj.jpg

 

Widać już na nich jak wygląda 4mm ucho. Moim zdaniem powinniśmy wrócić do 3mm, no ale to tylko prototyp jak większość zadecyduje to zmienimy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest super. Myślę, że te 4 mm będzie ok. Akurat na jakąś skórkę :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, widać, że Chińczycy nie próżnują. Efekt bez końcowej obróbki ciężko oceniać, ale oby tak dalej.

 

W oryginalnej Autavii były uszy chyba 3 mm i takie grubsze rally jakoś dobrze pasuje:

 

98528806.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku myślałem o 3mm  <_<


life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te zdjęcia jestem zadowolony, że "wszedłem" w to.

 

Oby tak dalej.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszła ta surówka. Również uważam, że uszy powinny być krótsze ale ta koperta jest jeszcze przed obróbką, więc może te proporcje jeszcze się zmienią....?


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dopsz... :wub:  Gęba się cieszy i niecierpliwi! Uszy bym zostawił jak są. Ta wskazówka na pierwszym zdjęciu strasznie vintage imitacja drewna, a miała być cieńsza chyba  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszałbym już uszu. Zarys jest ok a 4 mm się przydadzą.


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda w porządku. Obstawiałbym chyba jednak chudsze uszy, ale z drugiej strony ciężko mi wyrokować po surowej kopercie. Musiałbym chyba zobaczyć w pełni wykończoną. W każdym bądź razie rokuje super i także się cieszę, że jestem na podstawowej liście w kolejce po zegarek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszła ta surówka. Również uważam, że uszy powinny być krótsze ale ta koperta jest jeszcze przed obróbką, więc może te proporcje jeszcze się zmienią....?

 

Tak teraz koperta wydaje się grubsza bo nie jest jeszcze zeszlifowana od góry. Ale surówka wygląda jak dla mnie dobrze, nawet lepiej niż myślałem. Ja generalnie myślę, że akurat koperta to najmniejszy problem. Najważniejsza będzie tarcza i wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszałbym już uszu. Zarys jest ok a 4 mm się przydadzą.

 

Jestem tego samego zdania - też się ciesze że wszedłem w ten projekty bo "surówka" wygląda obiecująco.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawdę dobrze. Oby tak dalej!


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.