Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

i_ds

VintageWatch1, czy miał ktoś styczność z tym sprzedającym ??

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz może do Primabalerona, on zbiera Sherpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dostałem odpowiedź od niego :)

 

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości: jest ok ten zegarek, jego zdaniem? Bo ja widzę tylko, że jest lekko podpicowany do handlu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ten sprzedawca zawsze picuje, ale czasami ma fajne rodzynki.

 

Wysłane z kafelki GT-P5100


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, to ja wiem. Pytam czy poza picowaniem jest ok? Nie moja półka cenowa, więc z ciekawosci, jak pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć marka - ta stara już nie istnieje (aktualnie ktoś kupił prawa i sprzedaje pod nią) to zegarek jest ciekawy. Cena zależy od chęci posiadania. Kiedyś Enicar porównywalny był z roleksem polecam poczytać o historii tej marki.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się nie rozumiemy. Wiem co to za marka, znam jej historię, nawet jakimś dziwnym trafem posiadam Enicara w "kolekcji". Chodziło mi o to, czy o tym KONKRETNYM zegarku z aukcji dowiedziałeś się czegoś ciekawego. I nie chodziło mi o model, tylko o egzemplarz. Czy nie jest poskładany, przerabiany itd. Bo sam model znam i wiem, że mimo szczerej chęci nie wejdę w jego posiadanie. Ale już mniejsza z tym... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem trudny dzień. Nie do końca zrozumiałem treść wpisu. Nic nie wiem o nim. Po prostu mi się podoba i chciałbym mieć go w swojej kolekcji. Jednak cena jest wysoka a sprzedający niepewny więc wolałem zapytać szanownych kolegów.

 

Wysłane z GT-N7100 (Tapatalk)


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś się zdublowało... przepraszam


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ten sprzedawca zawsze picuje, ale czasami ma fajne rodzynki.

 

Wysłane z kafelki GT-P5100

A jakie ma sprzedawać,spleśniałe? :);)

A to rysy ,a to wypolerowany.....marudzicie koledzy ;):D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma sprzedawać,spleśniałe? :);)

A to rysy ,a to wypolerowany.....marudzicie koledzy ;):D

No no, chyba jestem maruda faktyczne :) ostatnio często to słyszę. Pisząc post z zapytaniem, miałem na uwadze bardziej oryginalność, niż picowanie. Choć czasami można komuś wepchnąć zegarek złom, za to przygotowany dobrze do "opchania". Podobają mi się Enicar'y, ten ma ładną kopertę, tarczę ale tryt w kiepskim stanie. Chciałem po prostu porady fachowej kolegów z forum.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem.... :) ,żartowałem trochę..

Ale kupowanie to zawsze ryzyko,można trafić dobrze ,a można trafić na "wizualnie" ładny zegarek z "wypracowanym" mechanizmem....... :(


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami podchodzę do zakupów zegarków jak do zakupu samochodu. Można się naciąć.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Enicary niestety osiągają z reguły ceny oscylujące wokół tych, jakie płaci się za kilkunastoletnie samochody właśnie. Przy takich kwotach trzeba się dobrze przyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem styk ze sprzedającym poprzez zakup zwykłego swatch'a dla siostrzenicy, kontakt ok, szybka wysyłka, za te pieniądze też nia ma co się spodziewać cudów. Ale tak na marginesie obserwując jego aukcje byłbym na 100% przekonany że sprzedający ma wiele osób które dla niego podbijają cenę. Kupuję sporo na allegro i na podstawie własnego dośwaidczenia mogę to powiedzieć.

Przekonany również jestem, że owy sprzedający miał na allegro konto pod innym loginem, które zostało przez serwis zawieszone.

jak odnajdę archiwum to wkleję link

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank było konto, z którego ktoś wystawiał aukcje o identycznym układzie i w "identycznej szacie graficznej". Ale nie wiem, czy te konta przez pewien czas nie działały równolegle... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank było konto, z którego ktoś wystawiał aukcje o identycznym układzie i w "identycznej szacie graficznej". Ale nie wiem, czy te konta przez pewien czas nie działały równolegle... 

VintageWatch1 sprzedaje teraz na Allegro Longinesa z kopertą z węglika wolframu. Co ciekawe, sprzedał już ten zegarek (trochę inne zdjęcie w miniaturze) 1 i 29 czerwca. Ten sam, czy taki sam? Sądząc po numerze na zdjęciu dekla - ten sam. Mało tego! "Jakiś" sprzedawca z Polski sprzedawał ten sam (sądząc z identycznego zestawu zdjęć) zegarek także na Ebayu.

Wnioski? Wyciągnijcie sami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ma niekończącą się ilosć Omeg SM300m z 2000r, wszystkie w wysmienitym stanie.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem u tego sprzedającego Citizena. W sumie zegarek nie jest zły zdjęcia oddawały jego wygląd... ale wyszły dodatkowe koszty, zegarek miał uszkodzoną sprężynę, rezerwa chodu wynosiła 12h, ani nie polecam ani nie zniechęcam zalecam ostrożność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem go w "obserwowanych", ale po wymianie korespondencji wykasowałem. Kont miał więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mi zdarzyło się kupić u niego zegarek (lekko zmęczona Omega Seamaster), ale jest w porządku.

Natomiast podoba mi się. lecz zastanawia mnie ten zegarek:

http://allegro.pl/omega-geneve-dynamic-automatic-stal-i5711156576.html
wg opisu:

Koperta - ciekawa całkowicie owalna (anatomiczna) linia wykonana ze stali nierdzewnej konstrukcja typu unischell jednolita bryła otwierana od góry przez szkło.

 

a na zdjęciach odkręcany dekiel....o co chodzi Panowie?

 

Pozdrawiam

 

Paweł

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zakręcany dekiel tylko pierścień trzymający bransoletę - ten typ tak ma - piękna omega 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wytłumaczenie!

Się na nią trochę czaję, ale wobec tego, co napisane było powyżej o sprzedającym, mam pewne wątpliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegar. Ale zdjęcie mechanizmu mógł dać. Poza tym będzie drogo. Ładne zdjęcia (dziwię się, że brudu z bransy i "dekla" nie zdjął).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.