Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MaxTime

Kup zegarek - WYGRAJ ZEGAREK !

Recommended Posts

post-62070-0-96651300-1368201187_thumb.jpg

Zrób zakupy i wygraj Zegarek Tissot, 048.417.27.057.08, T-RACE CHRONOGRAPH NICKY HAYDEN 2012 LIMITED EDITION

W związku z tym, że nasz sklep MaxTime.pl odwiedziło już ponad 2 miliony osób przygotowaliśmy dla Państwa Konkurs w którym nagrodą będzie Tissot T-Race Chronograph Nicky Hayden 2012.

Zegarek będzie rozlosowany wśród wszystkich naszych Klientów, którzy od 10 maja do 30 czerwca 2013 złożą zamówienie w naszym sklepie na dowolny zegarek.

LOSOWANIE ODBĘDZIE SIĘ 5 LIPCA ONLINE ! Każdy zainteresowany klient będzie mógł śledzić przebieg losowania.

Zapraszamy do zakupów i życzymy powodzenia,

MaxTime.pl

Regulamin konkursu dostępny tutaj: http://www.maxtime.p...n-konkursu.html

post-62070-0-49321300-1368201169_thumb.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Cilof
      Cześć,
      Nadszedł czas na wybór kolejnego zegarka do kolekcji.
      W dotychczasowych niewielkich zbiorach nie posiadam zegarka ze Szwajcarii, poniżej to co udało mi się uzbierać:
      Bulova 97A150
      Seiko SRPC17K1
      Festina F16885-2
      Pulsar PU4003X1
      Budżet jakim dysponuję to około 1400zł, wiem że na szwajcara to mało, do tego w automacie, ale moją uwagę przyciągnął oto ten zacnie wyglądający Tissot:
      https://jubitom.com/zegarki/tissot/t-sport/gentleman/zegarek-tissot/t0984073605201
      Zegarek będzie noszony w pracy do koszuli wizytowej.
      Bardzo proszę o opinię czy w tej cenie znajdę coś innego zgodnego z moimi wygórowanymi wymaganiami oraz w zaplanowanym budżecie (nie musi być nowy).
      Również proszę o informacje na temat sklepu, ponieważ zegarek jest jeszcze dostępny na stronie marko.pl

• By tomo_s
      Witam,

Mechanizm w moim tissocie t033410a po paru latach przestał pracować, wymiana baterii nie pomaga. 
      Wyczytałem na forum, że mechanizm ETA 805.112 nie jest delikatnie mówiąc udany.

W tamtym temacie znalazłem dwa mechanizmy, które mogłyby go zastąpić: ETA F06.111 i ETA 955.112 

Zastanawiam się czy jakiś mechanizm miyoty nie nadawałby sie na zamiennika dla Ety? Prosze o poradę.
      Czy ktoś może polecić jakiegos zegarmistrza z Krakowa, który wymieniłby mechanizm na inny?

Pozdrawiam

• By Watch_Noob
      Witam,
      Mogę prosić o pomoc w doborze zegarka?

Rozglądam się już do jakiegoś czasu za czarnym zegarkiem i tylko taki kolor mnie interesuje i mam niesamowity dylemat.
      Po dłuższej selekcji wpadł mi w oko:

- Emporio Armani AX2164

- Tommy Hilfiger 1791611

Ten drugi na zdjęciach wygląda na bardzo duży i jednak bym się skłaniał ku pierwszej opcji. Wcześniej podobał mi się z kolei ten:

- Hugo Boss Grand Prix 1513578

Podsumowując: Pierwszy zegarek najlepiej prezentuje się na realnych zdjęciach i już dziś miałem go zamawiać, ale mówię może zaczerpnę porady na tym forum. Drugi z kolei wygląda na bardzo duży. Trzeci podoba mi się najbardziej na podrasowanych zdjęciach, ale z kolei na naturalnych wygląda jak szajs

Który według waszej opinii warto kupić, a może coś innego? Kwota od 500 do 1000zł i koniecznie czarny.

Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.