Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ptaku

Seiko SKX007

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do obejrzenia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna recenzja! Naprawdę świetnie się tego słuchało. Mi bransoleta w 007 zawsze się podobała, ale te indeksy wyglądają jakby za przeproszeniem krowa chlapnęła o beton... Indeksy psują w 007 bardzo wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za tydzien bedzie Mako, operator musi mi tylko wrocic z urlopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w Mako już z rękawiczkami na dłoniach bezela nie przekręcisz, chyba że obcęgami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady przekrece, ciezko chodzi ale nie az tak, musze chyba tylko odpruc te sciagacze bo hu......o wygladaja, ale rekawiczki sa ok nie zostawia sie paluchow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota! Rozsądne dawkowanie ważnych i ciekawych informacji bez przynudzania + dobra jakość wideo. Czekam na Mako ;)

 

Jeśli chodzi o zegarek, to już gdzieś pisałem: 007 można przerobić na zegarek idealny wstawiając tarczę od bliźniaczego modelu na rynek amerykański, tzn. SKX171 - ma ona obwódki a'la Rolex. Cena nowej to ok. 80 prezydentów... <_<

 

Obrazek:

SEIKO+7S26-7020+SKX171+PMMM_Full.JPG

:wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej fotce sa wskazowki z sumo chyba wiec nie tylko tarcza do wymianu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta też nie oryginalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale to najładniejsze zdj poglądowe tej tarczy, jakie znalazłem. Sam zegarek to raczej 171 zmodowany na 007 poprzez wymianę bezela (+ nowe wskazówki), co jest popularne ze względu na dziwaczność tego oryginalnego. Wychodzi na to, że ideałem jest hybryda tych dwóch modeli :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tarcze daty.

 

Recenzja bardzo fajna, co planujesz nagrywać dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie Mako plus porownanie standartowego modelu z modem Kellera (szafir plus extra luma), PRS516, DS-1, damka od Tissota, G-Shock, a pozniej bede znajomym zegarki podkradal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na kolejne super produkcje :) Rzeczowo i na temat przedstawiłeś najważnejsze informacje na temat seikacza. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna recenzja :)

Chetnie zobacze wiecej filmikow.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Fajna recenzja, jest tylko jeden problem na urządzeniach mobilnych nie ma głosu słychać tylko trzaski. Sprawdzone na Samsung Ace 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajna recenzja, jest tylko jeden problem na urządzeniach mobilnych nie ma głosu słychać tylko trzaski. Sprawdzone na Samsung Ace 2.

Potwierdzam, u mnie to samo. Myślałem, że to tylko z moim tabletem coś nie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi dzien popsules :( szukam tego zegarka od 2 tygodni. Na allu jest po 1k ale trzeba czekac 15dni. Czy ktos z was moze sprawdzic czy macie dostepne te zegarki ? [ pasek gumowy tylko ]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie ten zegar od jakiegoś czasu. A jak wyglądają na żywo te indeksy, bo trochę mnie to martwi? W Sumo są fajne, nakładane z metalową obwódką, a tu jakieś takie placki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te placki dodaja charakteru i naprawde one nie sa takie straszne :) Sumo to inna liga i inne $$$$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie ten zegar od jakiegoś czasu. A jak wyglądają na żywo te indeksy, bo trochę mnie to martwi? W Sumo są fajne, nakładane z metalową obwódką, a tu jakieś takie placki.

Pozwolę sobie wyrazić swoją opinię i niestety wg mnie na zdjęciach 007 wygląda dużo lepiej. Na żywo jednak dużo stracił właśnie poprzez te indeksy, których kontrast ze wskazówkami coraz bardziej mnie irytował aż w końcu go sprzedałem. A potem oglądałem zdjęcia i znowu mi się podobał - kupiłem i znowu sprzedałem. ;) I wychodzi na to że najlepiej to co jakiś czas napatrzeć się na jego galerie i spokój. ;) A co będzie w przyszłości - zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba właśnie w tym wydaniu, jakim jest w oryginale. Placki lumy są ok ;) Miałem i sprzedałem w sumie 3 egzemplarze, bo jakoś na horyzoncie pojawiał się nowy czasomierz do nabycia. Od 3 tygodni cieszę się ponownie skx-em i nie zamierzam się już z nim rozstawać. Świetny diverek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem Sumo bo był zbyt "elegancki" dla mnie, ale indeksy miał super. W tym 007 podoba mi się wystający klasyczny bezel i koperta, ale te indeksy już niebardzo. Pozbyłem się DB see diver bo był podobny - metaliczne wskazówki, a indeksy placki. Z czasem irytowało mnie to bardzo. A moda nie można jakiegoś zrobić za przyzwoite pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek super, jedynie bransoleta nie w moim guście. Mam na gumie.


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać za te 700-800zł? Wszędzie widzę ponad tysiąc złotych. Jeden sklep ma za prawie 900, ale to na pasku. 

 

EDIT 

W sumie SSC015P1 ładniejszy :) Ale cena też kosmiczna w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

recenzja spoko - obejrzałem z przyjemnością.

 

Tylko po co te budowlane rękawice? Zimno Ci? :)

No i jednak te placki lumy to sa indeksy - nie nakładane, ale indeksy.

 

U mnie SKX009 też dożywocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja fajna, ciekawie się słucha i ogląda :) Powiem szczerze ze po obejrzeniu filmu minął maksymalnie tydzień i zegarek był już u mnie na nadgarstku :) Zegarek bardzo godny polecenia. Wyśmienicie trzyma czas, automat z łatwością się nakręca. Jakość wykonania na wysokim poziomie. Po wadze i wykonaniu czujemy ze mamy zegarek z "wyższej niskiej" półki cenowej. Z negatywnych rzeczy, ale oczywiście w mojej ocenie, to to że koperta jest bardzo ciężka natomiast bransoleta lekka. Na moim nadgarstku sprawia to iż zegarek lata od jednego boku nadgarstka do drugiego, a co za tym idzie nie do końca czuję komfort. Druga sprawa to bezel. Ogólnie świetny 120 klikowy, wystający za kopertę i w stylu przypomina bezele Squale, a z drugiej strony jak dla mnie zbyt delikatnie się obraca i ma cichy klik :) Ostatnią rzeczą z mojego punktu widzenia jest średnica. Są zwolennicy mniejszych zegarków i są zwolennicy olbrzymów :) Ja chciałbym mieć taki sam zegarek w tej samej kopercie i stylistyce jednak w rozmiarze 43-44 mm, gdyż na większych nadgarstkach 42 mm (oczywiście wedle przyjętych współczesnych norm ;)) troszeczkę ginie. Na koniec wywodów dodam, że na zagranicznych strona można zegarek nabyć w cenie 150-200 dolarów, u nas na rynku wtórnym w cenie 600-750 zł, co uważam za tak świetnie dopracowany zegarek jest ceną do zaakceptowania :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.