Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladek22

Kalendarz biurkowy na 2014 rok.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna edycja biurkowego kalendarza klubowego w którym znajdą się zdjęcia klubowiczów:-))

 

Nadsyłajcie fotki według tych samych zasad co zawsze, czyli jeden klubowicz może wysłać maksimum 3 zdjęcia. Fotki nadsyłamy do soboty 7 września do godz. 23:59.

 

Adres ten co zawsze czyli [email protected] w tytule wiadomości wpisujemy swój login klubowy dokładnie taki jaki mamy czyli np. jeżeli ktoś ma login: K3bZ to w tytule wiadomości wpisuje K3bZ, a nie k3bz co ułatwi podpisywanie zdjęć.

 

Autor wysyłając swoje zdjęcia pozwala KMZiZ na użycie ich w kalendarzu i zrzeka się wszelkich roszczeń za użycie ich w tym projekcie (proszę zapoznać się z wątkiem o kalendarzu 2011)

 

Jeśli chodzi o same fotki to tym razem robimy zdjęcia poziome, a rozmiar wiadomo im większy tym lepszy. Myślę, że nie będziecie mieli problemów z robieniem zdjęć w dużej rozdzielczości.

 

Cena 1 sztuki (z wysyłką na terenie kraju) tak na 99% powinna zamknąć się w kwocie 25 zł brutto.

 

Zapisy na kalendarz biurkowy zrobimy po wakacjach powiedzmy od 8 września, a na razie czekamy na Wasze zdjęcia!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy w tym roku preferowane są zdjęcia w pionie, czy w poziomie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poziomie! :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysyłajcie zdjęcia do kalendarza biurkowego!!

 

Pogoda sprzyja, światło dobre, więc warto porobić zdjęcia swoim czasomierzom:-))

 

Fotki nadsyłamy do soboty 7 września do godz. 23:59. Wszelkie szczegóły co do wysyłki zdjęć i inne szczegóły w pierwszym poście!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysyłajcie zdjęcia do klubowego kalendarza. Robicie sporo fajnych zdjęć, bo widać je w GALERII czy temacie "Jaki zegarek masz dziś na ręku". Dlaczego tak słabo nadsyłacie? Im więcej fotek tym większy wybór i jakość wizualna samego kalendarza :)  Przesyłajcie proszę, bo czasu coraz mniej!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłajcie fotki, bo czasu coraz mniej! :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystego lenistwa pozwolę sobie wkleić tutaj :)

 

OM_zpsbf612a27.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystego lenistwa pozwolę sobie wkleić tutaj :)

 

OM_zpsbf612a27.jpg

 

Zgodnie z regulaminem zdjęcia muszą być wysłane na adres [email protected]  :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się podesłać jakieś fotki na dniach.

 

Wysłałeś fotki?

 

Zdjęcia nadsyłamy jeszcze tylko przez tydzień!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z małą ilością nadesłanych zdjęć, termin nadsyłania fotek do kalendarza klubowego został przedłużony do końca września, czyli do 30 września 2013 do godziny 23:59.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że zdjęcia do kalendarza na 2014 rok można nadsyłać do końca września na adres [email protected] Inne szczegóły wyżej. Zdjęcia zegarków z elektronicznym wyświetlaczem mile widziane! Jest duża szansa, że takie fotki zostaną wykorzystane w miesiącach letnich :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przez kilka godzin można nadsyłać zdjęcia do kalendarza 2014, więc jeśli coś Wam zalega na dysku to prześlijcie :)

 

Piotrek, dzięki za fotki!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam awarię komputera, a z telefonu niewiele mogę zdziałać, więc zdjęcia można nadsyłać jeszcze do niedzieli 6 października do północy:-)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam awarię komputera, a z telefonu niewiele mogę zdziałać, więc zdjęcia można nadsyłać jeszcze do niedzieli 6 października do północy:-)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

breslauer - podrabiany przez Chińczyków mechanizm IWC trochę koliduje z wartościami szerzonymi w statucie KMZiZ ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze, jeszcze - mamy czas!!

 

Wciąż mało jest zdjęć do kalendarza klubowego na 2014 rok, więc termin nadsyłania fotek po raz kolejny został przedłużony. Tym razem do końca października :)

 

Nadsyłajcie poziome fotki w dobrej rozdzielczości na adres [email protected]


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po wysłaniu zdjęć należy oczekiwać potwierdzenia otrzymania maila? Swoje wysłałem już dawno, może nie najwyższych lotów, ale jednak szkoda by mi było gdyby zaginęły w czeluściach sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po wysłaniu zdjęć należy oczekiwać potwierdzenia otrzymania maila? Swoje wysłałem już dawno, może nie najwyższych lotów, ale jednak szkoda by mi było gdyby zaginęły w czeluściach sieci...

 

Dobry pomysł z tym potwierdzaniem otrzymania fotek! Twoje dotarły :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.