Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Kupię ,sprzedam ,zamienię

Rekomendowane odpowiedzi

a89t.jpg
9bnp.jpg
 

Mam na sprzedaż dwa błoniacze, obecnie są rozkompletowane, ale tarcze całkiem niezłe jak widać. Posiadam do obu zegarków oryginalne wskazówki, śrubki do nakręcania. Przed sprzedażą zostaną kompleksowo naprawione, jeśli nie będzie chętnych za jakiś czas trafią na allegro. Obecnie sprzedaję Polana na allegro pod tym samym nickiem, pod którym występuję tutaj. W grę wchodzi zamiana, czekam na propozycje. Nadmienię, że kompletnie nie zbieram polskich zegarków. Mam jeszcze kilka innych egzemplarzy Błoni i Blonexów, ale są w zdecydowanie gorszym stanie niż te, które prezentuję tutaj, jutro wrzucę zdjęcia.

Edytowane przez radmor_man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię o kontakt na pw.Wysyłam zapytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a89t.jpg

9bnp.jpg

 

Mam na sprzedaż dwa błoniacze, obecnie są rozkompletowane, ale tarcze całkiem niezłe jak widać. Posiadam do obu zegarków oryginalne wskazówki, śrubki do nakręcania. Przed sprzedażą zostaną kompleksowo naprawione, jeśli nie będzie chętnych za jakiś czas trafią na allegro. Obecnie sprzedaję Polana na allegro pod tym samym nickiem, pod którym występuję tutaj. W grę wchodzi zamiana, czekam na propozycje. Nadmienię, że kompletnie nie zbieram polskich zegarków. Mam jeszcze kilka innych egzemplarzy Błoni i Blonexów, ale są w zdecydowanie gorszym stanie niż te, które prezentuję tutaj, jutro wrzucę zdjęcia.

czy polan jest dalej na sprzedaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8ff8.jpg
xqqp.jpg
g0jw.jpg
y2ja.jpg
emev.jpg
 

 

Posiadam jeszcze 3 takie zegarki. Proszę o konkretne finansowe oferty, bo dostałem chyba ze 30 zapytań i nie ogarniam. Zegarki sprzedaję tylko naprawione, niesprawnych ich nie oddam. Kompleksowa naprawa obejmuje czyszczenie koperty, nowe szkiełko, remont mechanizmu (gronal + elma, moebius i wprawna ręka). Załączam zdjęcia uruchamianego własnie Kuranta.

 

0w3x.jpg
11u4.jpg
xwin.jpg
34qt.jpg
1uxv.jpg
a5fk.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponując zegarek w Klubie ,powinieneś podac jego cenę ,lub zaproponowac ewentualnie co chcesz na wymianę ,a nie urządzac licytację na PV.

A już reklamowanie własnej aukcji z Allegro ,jest poniżej krytyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie, otrzymałem mnóstwo zapytań, ale nic konkretnego, a patrząc na wachlarz cen i złomy na allegro nie wiem ile mogę dostać za te zegarki, a polskich zegarków nigdy nie kupowałem i nie sprzedawałem, więc się po prostu nie znam. Także wystawiłem na allegro od złotówki i za ile pójdzie, za tyle oddam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Tylko, że zgodnie z zasadami w klubie tutaj się nie wycenia, lecz to sprzedający podaje cenę. Poza tym tekst "złomy na allegro" w momencie, kiedy większość sprzedawanych przez Ciebie modeli to trupy z poljotowymi mostkami, ruskimi wskazówkami i innymi perełkami też jest trochę niepoważne (ten kurant to chyba faktycznie pierwszy, poprawny model z Błonia na Twoich aukcjach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze się orientuję to Polan jest tak samo oryginalny jak Kurant, a reszta uprzedzałem od razu, że niekompletne. Ruskie mostki też nie powinny nikogo dziwić. Dziękuję za miłe przyjęcie na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jeśli dobrze się orientuję to Polan jest tak samo oryginalny jak Kurant, a reszta uprzedzałem od razu, że niekompletne. Ruskie mostki też nie powinny nikogo dziwić. Dziękuję za miłe przyjęcie na forum :)

 

Polan ma mostek, który prawie na pewno nie był fabrycznie w tym mechanizmie (te miały symbol fabryki kiryłowskiej, albo mikrometru w przypadku mostku polskiego [o ile był taki montowany - brak danych] i napis 17 rubis/kamieni po rosyjsku, a nie tekst po angielsku bez loga). Takie mostki występowały w mechanizmach najpóźniejszych, które z kolei nie miały już oznaczenia na kole (było w nich czyste) i nie wydaje mi się (dane zebrane przez Mellera temu przeczą) aby były one montowane w Polanach. Ergo - mechanizm składak. Choć fakt, reszta zgodna, co rzadkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

https://imagizer.imageshack.us/v2/658x1099q90/838/ksyb.jpg

 

Skoro i tak składak to teraz przynajmniej bardziej poprawny :)

 

Mając teraz ostrzejsze zdjęcie mechanizmu - nie jestem pewien czy to tylko kwestia mostka. Zerknij do skanów z błoniowej biblii Mellera: zdjęcia mechanizmów (na czerwono elementy podobne, występujące w Twoim modelu i odrzucające inne typy, na bordowo elementy różniące te dwa mechanizmy), komentarz do tego przeglądu mechanizmów. Podsumowując, albo jest to mechanizm atypowy (mała szansa, ale w tamtych czasach...), albo jest sklejakiem z kilku modeli, w tym częściowo takich nie występujących nigdy w Błoniu :)

 

Edit: P.S. A mógłbyś przy okazji wrzucić mechanizm z tego kuranta?

Edytowane przez MateuszDabrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rfvu.jpg

Rozumiem o co chodzi. Mój dziadek twierdzi, że kiedyś Błonia naprawiali przez podmianę mechanizmu i stąd tyle kundli. Często trafiały się sztuki z pokrzywionym włosem Bregueta na skutek nieumiejętnego montażu, złamanym kołem sekundowym, pospolita naprawa gwarancyjna to źle dopasowana kotwica itp i o ile rzadko występujące mechanizmy trzeba było naprawiać indywidualnie to 2409 często robili przekładki ze względu na pospolite występowanie owego, priorytetem był czas naprawy i brak reklamacji.

 

Wstawiam zdjęcie Kuranta.

 

Polanowi możnaby podmienić ten półmostek, ale szkoda trochę rozgrzebywać, jutro wyjeżdżam na studia do Wrocławia, zabieram zegarki ze sobą i nie byłoby czasu na ewentualną poprawkę, a obecnie mechanizm pracuje pięknie i może być tylko gorzej.

 

Między Bogiem, a prawdą powiem, że Polan nam krwi napsuł. Było coś nie tak z balansem, spieszył się minimalnie, bez możliwości korekty regulatorem, włos prosty, na słuch wszystko ok, a chodził źle. Skończyło się podmianką całego balansu i pewnie wtedy nie zwróciliśmy uwagi na ten półmostek. Jakbyśmy mieli wibrograf to można by się bawić z tym kołem, a tak to randka w ciemno, prościej założyć inny. Tak właśnie powstają składaki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kupie dzialajacy zegarek marki Blonie/Blonex, najchetniej Antymagentyczny 17 rubins tzw. "oficerski"

 

Pragne go nosic na codzien, sam pochodze z Blonia.

 

Prosze o kontakt na [email protected] albo prv.

 

Pozdrawiam

Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

radmor_man a można wiedzieć jakie to powody osobiste oprócz ceny spowodowały odwołanie ofert w aukcji z Kurantem?

 


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta i jej lubość do moich zegarków, żadnych innych powodów.

 

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

mogę zalatwić zodiaka w ładnym stanie, jak coś to pw. 

O tym mowa, zdjęcia słabe ale robione komórką w zakładzie. Zegarek po czyszczeniu na dobrym chodzie.

 

62eccc3332b6819cmed.jpg

 

ea921d13af4c6ac5med.jpg

 

Mozliwe zamiany na radzieckie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię zegarek Błonie, niedawno przeze mnie zakupiony, niestety okropnie spieszył, i swoją głupotą uszkodziłęm balans, nie wiem czy po prostu zeskoczył czy co, bo luźno sobie "lata", jak wskoczy na swoje miejsce to zegarek chodzi, no mimo wszystko i tak był do regulacji.

Tarcza warszawska, szkło ładne, z jedną rysą lub pęknięciem, cięzko powiedzieć, tarcza ma dwa małe przybrudzenia, koperta również stan dobry, cały dekiel do wymiany, ponieważ nie wiem co się z nim działo, ale wygląda tragicznie. 

Chętnie zamienię na jakiegoś ruska, jeśli ktoś chętny to proszę skłądać oferty na PW. Możliwe dopłaty w obie strony.

 

Jeśli chodzi o sprzedaż to nie wiem jakieś 50 zł do negocjacji.

b01d81ec563a6f2f.jpg

80ae589b3c544cda.jpg

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamienię zegarek Błonie, niedawno przeze mnie zakupiony, niestety okropnie spieszył, i swoją głupotą uszkodziłęm balans, nie wiem czy po prostu zeskoczył czy co, bo luźno sobie "lata", jak wskoczy na swoje miejsce to zegarek chodzi, no mimo wszystko i tak był do regulacji.

Tarcza warszawska, szkło ładne, z jedną rysą lub pęknięciem, cięzko powiedzieć, tarcza ma dwa małe przybrudzenia, koperta również stan dobry, cały dekiel do wymiany, ponieważ nie wiem co się z nim działo, ale wygląda tragicznie.

Chętnie zamienię na jakiegoś ruska, jeśli ktoś chętny to proszę skłądać oferty na PW. Możliwe dopłaty w obie strony.

 

Jeśli chodzi o sprzedaż to nie wiem jakieś 50 zł do negocjacji.

b01d81ec563a6f2f.jpg

80ae589b3c544cda.jpg

 

SPRZEDANY koledze Belhaven


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania  Unitra Warel - chodzi jak należy - jestem otwarty na propozycje cenowe. Stan jak na zdjeciach. Leciutko wgniecona blaszka przy zapinaniu.

 

kontakt:

post-68719-0-29275200-1389805314_thumb.jpg

Edytowane przez tarant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Allegro ,podaj cenę

Dokładnie, napisz jaka cena, nie będziemy tu licytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie dowiecie. Kolega baqkus po zablokowaniu sprzedażowego spamu założył kolejne konto. Ban.

 

Niestety, rozmnożenie punktów sprzedaży na forum spowodowało brak kontroli na nimi. Chcecie kupować od gostka który zjawił się dzisiaj, nie przeczytał regulaminu (albo go olewa) i czort wie czy cokolwiek wam wyśle ?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.