Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Kupię ,sprzedam ,zamienię

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy i koleżanki,

Na naszym pięknym forum, trwa akcja charytatywna, w którą zaangażowało się kilkanaście wspaniałych osób oraz Zarząd, ale to w dalszym ciągu mało. Martwić może to, że na forum zarejestrowanych jest ponad 35 tysięcy użytkowników, a jedynie niewielki ich odsetek ofiarował swoją pomoc. Tutaj chodzi o pomoc dla dziecka, które od samego początku swojego życia ma pod „górkę”, i któremu los nie szczędził przykrych doświadczeń już w pierwszych dniach życia. Nie bądźcie obojętni, i zaangażujcie się w formową akcję pomocy.

 

Wystarczy naprawdę niewiele, wpłać na specjalnie utworzone subkonto, symboliczną „złotówkę”. Na pewno od tego nie zubożejesz, a możesz dać dziecku perspektywy na lepsze jutro.

 

Poniżej, znajdują się wszystkie niezbędne linki, w których opisana jest cała akcja.

Informacje ogólne:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102596-otw%C3%B3rz-oczy-na-filipka/

 

Wzruszający i ściskający za serce list matki Filipa:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102596-otwórz-oczy-na-filipka/?p=1180709

 

Oraz, w dziale sprzedam wątek licytacyjny, w którym możemy licytować przedmioty udostępnione przez ludzi dobrego serca:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/page-10

 

Pieczę nad finansami trzyma Zarząd KMZiZ, więc wszystkie niezbędne informacje (nt. finansów) są publikowane na bieżąco przez przedstawiciela Zarządu.

 

Jeżeli nie masz ochoty brać udziału w licytacji, lub nie chcesz ofiarować na nią żadnego przedmiotu, wpłać na subkonto dowolną, ustaloną przez siebie sumę pieniędzy.

 

Nie bądźcie obojętni i ofiarujcie swoją pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zakupię jakiegoś Polaka w dobrej cenie, może być do lekkiego remontu, wymagania dla mnie to:

-w miarę dobrze utrzymana tarcza, może być pokryta patyną, ale oby indeksy i napisy były ok, nie warszawska

-w miarę utrzymana koperta, aby nie była całkowicie bez chromu

-orginalne wskazówki

-kompletny mechanizm

Wszelkie oferty korupcyjne prosiłbym pisać na PW, jeśli któryś z punktów delikatnie odbiega, mimo wszystko prosze o kontakt PW.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BŁONIE 8 DYSZEK PLUS PRZESYLKA 

 

82j1.jpg

Edytowane przez Roberti Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam budzików z łudzkiej firmy poltik  czajk , czapla . Jestem baaaaardzo zainterssowany ich zakupem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam budzików z łudzkiej firmy poltik  czajk , czapla . Jestem baaaaardzo zainterssowany ich zakupem .

 

Kupujący przecież wie lepiej, co chce kupić! On szuka takich jak powyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z atakiem na Ebay'a proponuję użytkownikom zmienić hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję zegarka marki Alfa, najlepiej w dobrym stanie (aby nie wymagał wielkich nakładów i cieszył młodego, początkującego pasjonata). Jeśli chciałby ktoś rozstać się z takowym, a do tego nie żądał za niego astronomicznej kwoty - będę wdzięczny za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie Atmosa - sprawnego w dobrej cenie?

Atmosa? To w szwajcarskich się raczej pokręć nie w polskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmosa? To w szwajcarskich się raczej pokręć nie w polskich?

 

Ups pomyłka - ale czytałem gdzieś o jakimś obecnie programie dla Polskiego Atmosa, ktoś coś słyszał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedany,dzięki!

Edytowane przez buran69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarazilem sie a w zasadzie uwiodly mnie zegarki z Blonia :wub: , jesli ktorys z kolegow ma bloniacza do sprzedania to chetnie kupie.

Wlasnie zaopiekowalem sie pieknym ale zaniedbanym Zodiakiem (potrzebuje do niego szkielko jesli ktos ma takowe to prosze o info na PW, w zamian za pomoc obiecuje go pokazac po rehabilitacji :) ).

 

Jesli ktorys z kolegow ma bloniacza w nadwyzce i chce sie podzielic prosze o kontakt na PW.

 

ps. byloby super jakby wskazowki i teleskopy byly orginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarazilem sie a w zasadzie uwiodly mnie zegarki z Blonia :wub: , jesli ktorys z kolegow ma bloniacza do sprzedania to chetnie kupie.

Wlasnie zaopiekowalem sie pieknym ale zaniedbanym Zodiakiem (potrzebuje do niego szkielko jesli ktos ma takowe to prosze o info na PW, w zamian za pomoc obiecuje go pokazac po rehabilitacji :) ).

 

Jesli ktorys z kolegow ma bloniacza w nadwyzce i chce sie podzielic prosze o kontakt na PW.

 

ps. byloby super jakby wskazowki i teleskopy byly orginalne.

szkiełko możesz kupić u prawie każdego majstra. Wiem, bo sam swoje "Błoniaki" wyposażyłem w nowe koszt w moim przypadku 10zł z wymianą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebrałem Błonie od zegarmistrza a mam taki sam  , więc będzie do wzięcia ale najpierw sprawdze jak trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze.

 

W wątku „licytacji dla Filipka” w którym zbieramy pieniążki na pomoc małem chłopcu od dziś do niedzieli do godziny 17.30 można wylicytować

 

Polski zegarek Arras z polskim mostkiem. Jest to dar kolegi Kris2. Jak zawsze cała wylicytowana kwota zostanie przekazana za pośrednictwem Zarządu KMZiZ na leczenie i rehabilitację Filipa Gawłow.

 

O tym jak cennym kolekcjonersko zegarkiem jest ów Arras to tutaj nikogo nie trzeba przekonywać. Do tego wspaniałego zegarka można też dodać dobry uczynek jakim jest pomoc potrzebującym.

 

Wszystkie szczegóły wraz ze zdjęciami znajdują się tutaj:

 

 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/page-23

 

Zapraszamy serdecznie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licytacja zegarka Arras trwa tylko do godziny 17.30

W chwili obecnej cena to równowartość jednej pary dżinsów - więc jest zaskakująco niska jak na oryginalny zegarek z Polskim mostkiem i pochodzący od kolekcjonera. Są też dodatkowe, dokładniejsze  zdjęcia http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/page-23

 

Zapraszamy serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupię z chęcią Polskie zegarki, chciałbym zebrać kiedyś wszystkie modele, propozycje na PW, pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Stach13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przed Tobą.

Mnie zebranie prawie wszystkich zajęło 3 lata.

Ale na all... o ostatnio niezły wysyp.

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyp bo ceny poszły ostro w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ,Bałtyk 1050 zł. fakt ,że niezły, Zodiaki po 700 ,inne po 300-400 zł.

Ja się cieszę bo rośnie wartośc mojej kolekcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że ktoś z Was będzie chciał się pozbyć czegoś fajnego. Tak, czy inaczej powoli będę drążył temat. Czekam na propozycje, ale też na rady, uwagi i podpowiedzi. Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam

Proszę też o oferty na [email protected]

Edytowane przez Stach13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki "made in Poland" są na tyle wdzięcznym obiektem pożądania, że niewielu pasjonatów chce się z nimi rozstawać. Osobiście proponuję przespacerować się po pobliskich zakładach zegarmistrzowskich. W szufladach potrafią zalegać prawdziwe cuda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.