Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Kupię ,sprzedam ,zamienię

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oferta Szwajcarsko-Polsko-Radziecka, otóż zamienię taką Doxę, niestety niesprawną (pęknięta sprężyna) na jakiś polski zegarek lub w miarę ładnego Kirowskiego   :)  Koperta Doxy w pięknym stanie

 

2qn8tvk.jpg111rxjk.jpgf4gpjt.jpgxpdl4h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta do Polaka, ale którego dokładnie to nie wiem. Charakterystycznie zajechany dekiel :) Oddam za 9zł + koszt wysyłki.

DSCF2300_zps832d5e4a.jpgDSCF2301_zpsce65dc0a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Cześć wszystkim, jestem nowym forumowiczem i postanowiłem rozpocząć swoją przygodę z polskimi zegarkami :). Chciałbym zakupić swojego pierwszego błoniaka, którego mógłbym używać jako zegarek codzienny. Oglądam od jakiegoś czasu na allegro i innych serwisach, lecz zegarki lub ich ceny często są raczej nieatrakcyjne.

 

Czy ma ktoś może do sprzedania błoniaka:

a )Atlas, Wars, Bałtyk (Głównie wersje z jakimiś cyframi, raczej nie 16 kamieni)

b )Cena do negocjacji, maks 200zł

 

Gdybym napisał coś głupiego proszę poprawcie :)

Edytowane przez Przemek Orlikowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale nie sądzę aby ktoś rozstał się z którymś z wymienionych powyżej zegarków (w bardzo dobrym stanie - bo inny nie nadaje się do noszenia na co dzień) za 200 pln. Lecz jeżeli się mylę to też z chęcią kupie po takiej cenie ;). Obawiam się, że wysokie ceny z allegro są obecnym wyznacznikiem wartości tych zegarków a jeżeli uda się coś upolować taniej to jest to niezwykła okazja. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako że V.C to polski zegarek to niniejszym proponuję odstąpienie swojej Vratislavia Conceptum limitowanej z nr.15 w stanie nowym bez śladów użycia bez folii.Sprzedaję w jedynej sensownej konfiguracji tego zegarka czyli na nowym meshu shark specjalnie zamówionym do tego zegarka.Oryginalny parciany pasek oczywiście dołączam nabywcy.Dodam tylko,że zegarek pozbawiony jest różnorakich wad typu krzywo przyklejony ring, itd.,które to występują w tym czasomierzu i opisywane były szeroko na forum i jak domniemam dlatego też lądowały na bazarku.Sprzedaję tylko i wyłącznie dlatego,że czasomierz jest dla mnie za mały.Cena za komplet to tyle ile zapłaciłem690zł+ 10zł ship.Zdjęcia dla zainteresowanych mogę przesłać na maila.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię kopertę z Błonia rodzaju VII wg Mellera w jak najlepszym stanie, proszę o info na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jakąś kopertę z napisem błonie wodoszczelny made in poland  :) jak wystawię polskie tarcze na alledrogo to prześlę ci fotke czy to taka bo ja w polskich nic nie kumam i może się okazać że jakaś kombinowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki koperta sprzedana. stach jedynie  dla pocieszenia napiszę że to nie była ta co ty szukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię kopertę z Błonia rodzaju VII wg Mellera w jak najlepszym stanie, proszę o info na pw

Przypomnę się:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam mechanizm na chodzie 2408 16 kamieni mechanizm wystawiam tutaj bo z tego co wiem 2409 i 2408 szły do polaków.

cena dla regulaminu 30pln

post-59322-0-83439700-1422274711_thumb.jpg

post-59322-0-70348100-1422274745_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2408 były w błońskich zegarkach, ale z tego co wyczytałem w książce p. Mellera (i zaobserwowałem w swoich zegarkach) tylko te z logo fabryki w kształcie rombu. Ten jest zdaje się późniejszy.

Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam Kolegów,

 

Napiszę w tym wątku, bo spodziewam się, że grupa docelowa będzie tu dosyć trafnie dobrana. ^_^

 

Może któryś z Kolegów byłby skłonny dokonać zamiany lub sprzedać pasek z kompasem? Na zamianę proponuję mesh z przełomu lat 70/80 w raczej dobrym stanie. Poniżej link do pełnego opisu bransolety razem z dokładną dokumentacją fotograficzną.

 

http://zegarkiclub.p...sek-z-kompasem/

 

Gdyby któryś z kolegów chciał odsprzedać taki pasek, to też jestem otwarty na propozycje. Nie ukrywam, że zależy mi wyłącznie na kompasie, więc stan skóry schodzi na plan dalszy. :P

 

Pozdrawiam! Marcin. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, :) , tylko kompas w kolorze srebrnym. Sam pasek pójdzie w odstawkę, wiec takiego oryginalnego w stanie dobrym+ byłoby mi chyba szkoda marnować.

 

Edit: Chociaż złoty też bym chętnie przedyskutował. :)

 

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Rozumiem że poszukujesz samego kompasu a nie paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rozumiem że poszukujesz samego kompasu a nie paska?

Dokładnie.

 

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupię jakiegoś Polaka, jesli ktoś ma do zbycia to proszę o kontakt :)

A może być budzik kwarcowy Mera-Poltik???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na bazarze dwa polaki z polskim werkiem, znaczy z mikrometrem na mostku

cena 600 zł sztuka....


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na bazarze dwa polaki z polskim werkiem, znaczy z mikrometrem na mostku

cena 600 zł sztuka....

Jeśli z polskim werkiem to tanio ,jeśli tylko z logo na mostku to drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z polskim werkiem to tanio ,jeśli tylko z logo na mostku to drogo.

nie zaglądałem pod dekiel, ale nie omieszkam sprawdzić.

dajcie jakies foto jak ma wyglądać cały polski werk


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polskie oznaczenia błonia na mostku to raczej przekładki( raczej bo kto to wie)- było tych mostków na rynku multum. Polski mechanizm poznasz po niskim numerze seryjnym tylko... jak się mieści do "tysiąca" to kupuj, okazja przy obecnych cenach. no i rzadkość.

 

post-67307-0-57067200-1423041326.png

 

fota z Mellera.

Edytowane przez rav_c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.