Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Kupię ,sprzedam ,zamienię

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja za te 49 zł to sobie odpuszczam. Zobaczymy czy negocjacje przyniosą jakiś efekt.

Edytowane przez Marqz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię unitrę warel hermaszewskiego, oferty poproszę na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupię zegarek copernicus flagship regulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, ja też! Daj znać jak upolijesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, ja też! Daj znać jak upolijesz.

:D  dobre!! Mam nadzieję, że z tymi zegareczkami nie jest jak z dziewicami, wszyscy słyszeli że istnieją ale nikt nie widział  ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mod

Do autora niewidocznych już postów - jednak nie o to chodziło co Ty byś chciał tylko o to jakie są zasady na tym forum.

Oferta sprzedaży nawet na subbazarku musi zawierać zdjęcie zegarka i cenę.

 

6 postów usuniętych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mod

Do autora niewidocznych już postów - jednak nie o to chodziło co Ty byś chciał tylko o to jakie są zasady na tym forum.

Oferta sprzedaży nawet na subbazarku musi zawierać zdjęcie zegarka i cenę.

 

6 postów usuniętych.

 

 Jeden klubowicz, 2 dni temu wystawiał zegarki. Od moderatora dostał informacje że ma uzupełnić ceny i że ma na to 10 min. Sprzedający nie zdążył, moderator usunął ogłoszenie. Usunął również posty wyjaśniające.

Po chwili jednak moderator ten, już prywtanie zaproponował ceny za owe, źle wystawione zegarki.

Ciekawe ile zegarków w ten sposób kupili moderatorzy?

 

Taką sytuację pamiętam też sprzed kilku miesięcy jednak dopiero teraz zrozumiałem jak to działa. Osoba nie z forum wystawiła zegarki, ogłoszenie nie spełniało wymogów. Ogłoszenie zostało usunięte i nawet konto mu zablokowali przez to już nie mogłem z nim nic ustalić.

Ciekawe który z moderatorów kupił te zegarki.

 

Ps. ciekawe czy teraz ten post zostanie usunięty a ja zablokowany.

 

Na poszczególnych forach obowiązują te same zasady, co w dziale sprzedam. Ilość napisanych merytorycznych postów przez sprzedającego, opis oraz ilość oferowanych zegarków.

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?app=forums&module=forums&section=rules&f=116

Punkt 4 regulaminu brzmi:

4. Moderatorzy i Administratorzy dołożą wszelkich starań, aby nierzetelne oferty zostały usunięte, a osoby oferujące nieoryginalne przedmioty i sprzedające je jako oryginały zostały wykluczone z forum.

 

I może trzeba dopisać. A po wykluczeniu z forum, od osób wykluczonych kupią te zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe...

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden klubowicz, 2 dni temu wystawiał zegarki. Od moderatora dostał informacje że ma uzupełnić ceny i że ma na to 10 min. Sprzedający nie zdążył, moderator usunął ogłoszenie. Usunął również posty wyjaśniające.

Bzdura. Byłem i widziałem, jak użytkownik uzupełnił ceny i ogłoszenie chwilę wisiało, zanim inny mod nie wywalił za brak stażu na forum. Swoje wywody możesz wrzucić do wątku o teoriach spiskowych ;) Sorry, ale tak łagodne zasady jakie tu panują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co piszę bo całą relację opisał mi telefonicznie sprzedajacy i powiedział m. in. który moderator chciał kupić zegarki.

Takie ot to teorie spiskowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się biją za te VISy :)

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aszakoto, proszę o PW z loginem tego moderatora. Sprawdzę.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie, biją się o VIS-a a ukrywane są ogłoszenia o Błoniach :D Zdjęte zostały dwa ogłoszenia. W jednym ktoś ze znikomym stażem sprzedawał zegarki z Błonia. Było ich za dużo i brakowało ceny więc poszła prośba o podanie cen. Wstawił ceny, ale za staż i ilość inny moderator wywalił. Było drugie ogłoszenie, z kilkoma zegarkami, jakiś Xikor, VIS i coś tam jeszcze za chyba 7,5 klocka i to ogłoszenie poleciało za ilość. Proste, po co trzepać pianę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jeden klubowicz, 2 dni temu wystawiał zegarki. Od moderatora dostał informacje że ma uzupełnić ceny i że ma na to 10 min. Sprzedający nie zdążył, moderator usunął ogłoszenie. Usunął również posty wyjaśniające.

Po chwili jednak moderator ten, już prywtanie zaproponował ceny za owe, źle wystawione zegarki.

Ciekawe ile zegarków w ten sposób kupili moderatorzy?

 

Taką sytuację pamiętam też sprzed kilku miesięcy jednak dopiero teraz zrozumiałem jak to działa. Osoba nie z forum wystawiła zegarki, ogłoszenie nie spełniało wymogów. Ogłoszenie zostało usunięte i nawet konto mu zablokowali przez to już nie mogłem z nim nic ustalić.

Ciekawe który z moderatorów kupił te zegarki.

 

Ps. ciekawe czy teraz ten post zostanie usunięty a ja zablokowany.

 

Punkt 4 regulaminu brzmi:

4. Moderatorzy i Administratorzy dołożą wszelkich starań, aby nierzetelne oferty zostały usunięte, a osoby oferujące nieoryginalne przedmioty i sprzedające je jako oryginały zostały wykluczone z forum.

 

I może trzeba dopisać. A po wykluczeniu z forum, od osób wykluczonych kupią te zegarki.

To co wypisujesz to jest publiczne pomówienie w stosunku do mojej osoby. 

Jeżeli potrafisz udowodnić, że kiedykolwiek usunąłem post sprzedażowy w celu zakupu zegarka  od autora tego postu to ja rezygnuję z funkcji moderatora. 

Jeśli nie potrafisz to zgłaszam sprawę do Zarządu o natychmiastowe usunięcie Ciebie z forum za publiczne pomówienie.

Masz czas do 20.00. A nie 10 minut.

Edycja

Administrator może sprawdzić moją prywatną korespodencję oraz usunięte tematy o co został zresztą poproszony.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Sprzedam Opla. Zdjęć ani ceny nie podam ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. Sprzedam Opla. Zdjęć ani ceny nie podam ;)

 

Możesz, ale tylko jeśli to jest polski Opel. Kupuję i płacę polskim papierem toaletowym. Tyle papieru ile wlezie do bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wypisujesz to jest publiczne pomówienie w stosunku do mojej osoby. 

Jeżeli potrafisz udowodnić, że kiedykolwiek usunąłem post sprzedażowy w celu zakupu zegarka  od autora tego postu to ja rezygnuję z funkcji moderatora. 

Jeśli nie potrafisz to zgłaszam sprawę do Zarządu o natychmiastowe usunięcie Ciebie z forum za publiczne pomówienie.

Masz czas do 20.00. A nie 10 minut.

Edycja

Administrator może sprawdzić moją prywatną korespodencję oraz usunięte tematy o co został zresztą poproszony.

Hehehehehe,

jakie "publiczne pomówienie w stosunku do mojej osoby"?

Człowieku, ja nie wiem kto Ty jesteś. Gdzie było napisane, że chodzi o Ciebie? I co mam Ci udowadniać? Znowu Pan i Władca się odezwał.

A może, udeż w stół a nożyce się otworzą :)

 

Ps. A nie mówiłem, że mnie usuną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehehe,

jakie "publiczne pomówienie w stosunku do mojej osoby"?

Człowieku, ja nie wiem kto Ty jesteś. Gdzie było napisane, że chodzi o Ciebie? I co mam Ci udowadniać? Znowu Pan i Władca się odezwał.

A może, udeż w stół a nożyce się otworzą :)

 

Ps. A nie mówiłem, że mnie usuną :D

Między innymi za ortografię i przekręcanie przysłów :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moderator usunął ogłoszenie. Usunął również posty wyjaśniające.

Po chwili jednak moderator ten, już prywtanie zaproponował ceny za owe, źle wystawione zegarki.

A może, udeż w stół a nożyce się otworzą :)

 

No nożyce, te co zrobiły "ciach". I się nie otworzyły, tylko odezwały. Jak się otworzą, to się muszą i zamknąć, a wtedy faktycznie może być "ciach" czyli

 

Ps. A nie mówiłem, że mnie usuną :D

Między innymi za ortografię i przekręcanie przysłów :(

No, trochę boli :( Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehehe,

jakie "publiczne pomówienie w stosunku do mojej osoby"?

Człowieku, ja nie wiem kto Ty jesteś. Gdzie było napisane, że chodzi o Ciebie? I co mam Ci udowadniać? Znowu Pan i Władca się odezwał.

A może, udeż w stół a nożyce się otworzą :)

 

Ps. A nie mówiłem, że mnie usuną :D

 

Pomówienie było pod cytatem mojego wpisu więc dla każdego jest jasne kogo miałeś na myśli.

A może sprawdź w słowniku co to jest "pomówienie", "cytat" . Regulaminu forum widać od razu, że nie rozumiesz więc może te wyrazy również są Ci obce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomówienie było pod cytatem mojego wpisu więc dla każdego jest jasne kogo miałeś na myśli.

A może sprawdź w słowniku co to jest "pomówienie", "cytat" . Regulaminu forum widać od razu, że nie rozumiesz więc może te wyrazy również są Ci obce.

Później opiszę całą sytuację. Jednak nie chodziło mi o Ciebie rk7000 tylko zacytowałem Twoją wypowiedź. Resztę sobie sam dopowiedziałeś i daj mi tu spokój z ortografią, błędnie napisanym przysłowiem - za to niby mnie usuniesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.