Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Yaro

Breitling COLT 44

Recommended Posts

Klasa, klasa, klasa...

Pierwsza oczywiście :)

Adrian

Uwielbiam Breitlingi. Twojego również.

Dziękuję, nosi się świetnie. W rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach, :)

Bardzo ładny zegar, gratuluję!

ps. może jakąś nadgarstkową fotkę dorzuć.

Sympatyczny zawodnik. Ostatnio przymierzałem właśnie takie (kilka opcji) w Galerii Mokotów. Nie złapały ze mną feelingu ale i tak są fajne.

Mały wybór w Galerii Mokotów, duży przy Pl. Trzech Krzyży,

Gratuluję. Bardzo jestem ciekaw jak wygląda na ręce.

ale raczka konkretna , zegarek wyglada jakby mial 38 mm , moze sie kiedys przekonam do breitlingow , na razie tylko

superocean heritage mi podchodzi

Pytanie do kolegi WielkaPolskaKatolicka ,dlaczego wybrałeś taki nick ?Pytam tylko i wyłącznie z czystej ciekawości.

Zdradzisz cenę tego "cudeńka" ?

Na stronie Breitlinga sprawdzisz ceny nie tylko tej referencji.

Pytanie do kolegi WielkaPolskaKatolicka ,dlaczego wybrałeś taki nick ?Pytam tylko i wyłącznie z czystej ciekawości.

takie mam poczucie humoru

Panowie, porozmawiajcie sobie na Priv,

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Po Bieda
      Cześć, celowo w tytule nie piszę o marce zegarka - jest to Kienzle Klassik, a o ile mi wiadomo, Kienzle nie miał własnych werków solarnych sterowanych radiowo, ktoś to robił dla nich, być może Junghans. Stąd pomysł, że trzeba szukać speca generalnie od kwarcoków, a nie stricte od tego producenta.
      Zakupiony za grosze zegarek nie daje oznak życia. Kupiłem go świadomie jako uszkodzony, ze względu na całostalową kopertę, która miała mi posłużyć do innych celów, i ewentualnie możliwość uruchomienia - bo potencjalnie jest fajny. W necie nie znalazłem nic na jego temat, totalne 0 informacji o produkcji takiego modelu, co tym bardziej sugeruje, że producent tylko firmował gotowca swoim logo. Po włożeniu baterii "nie zagadał", brak jakiejkolwiek reakcji. Czy jest tu ktoś, kto zajmuje się naprawą takich zegarków? Jeśli post jest pisany w złym miejscu, proszę o przeklejenie.
      Edit: jednak jest coś - to dokładnie ten https://uhrforum.de/threads/kienzle-taucheruhr-funk-solar.91259/
    • By enpa
      witajcie, zastanawiam się nad kupnem tego Bretilinga:
      https://allegro.pl/oferta/breitling-navitimer-a2332212-full-set-2007r-9597467006
      jest dowod zakupu, ale ponieważ nie wybieram się w tamte rejony Polski żeby sprawdzić go osobiście (to znaczy podjechać tam do jakiegoś zegarmistrza) to chciałbym Was prosić o pomoc w ocenie tej oferty i zegarka
      czy widzicie na tych zdjęciach cokolwiek co powinno wzbudzić czujność?  coś co trzeba sprawdzić przed zakupem? czy może wygląda ok i tylko brać? 
    • By brudnykrasnal
      Szanowni, zanoszę się z zakupem zegarka Breitling Superocean Heritage II 42 mm. Natknąłem się na poniższą aukcję i mam do was prośbę o weryfikacje autentyczności zegarka oraz czy cena jest odpowiednia.  Mam wątpliwości, ponieważ jeżeli zegarek jest nowy, to nie powinien chyba mieć mechanizmu ETY. Z góry dziękuje.  Jeżeli posiadacie lepsze "źródełko" lub sami macie na sprzedanie ww. zegarek w stanie bardzo dobrym lub nowym to proszę o kontakt. 

https://allegro.pl/oferta/breitling-superocean-heritage-42-mm-nowy-okazja-7866719377
    • By zegarek_watch
      Rozważam zakup zegarka typu pilot z kolorem tarczy jasno niebieskim. Pod uwagę na ten moment biorę IWC Pilot Le Petit Prince lub Breitling Navitimer. 

Jak uważacie, na który lepiej się zdecydować, a może macie jakieś inne propozycje.
      Wymagania:
      - zegarek typu pilot
      - kolor tarczy jasnoniebieski
      - koperta 40-44 mm
      - bransoleta zamiennie pasek w rozmiarze przy kopercie 20mm lub 22mm
      - model z historią

Zapraszam do głosowania w ankiecie i zamieszczania w postach uzasadnień wyboru, spostrzeżeń o zegarkach, propozycji, itp.
    • Guest
      By Guest
      Witam. Czy ten zegarek to oryginał czy podróbka?

Pozdrawiam

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.