Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość 0.1

GARMIN Forerunner 405

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 0.1

garmin-forerunner-405-002_zpsc81be70b.jpg

 

garmin-forerunner-405-004_zps6a5a54a4.jpg

 

garmin-forerunner-405-005_zps5056e390.jpg

 

garmin-forerunner-405-006_zpscab92447.jpg

 

garmin-forerunner-405-007_zpsf2fbc2ce.jpg

 

garmin-forerunner-405-009_zpsd045b5b8.jpg

 

garmin-forerunner-405-010_zpsf32b90fd.jpg

 

garmin-forerunner-405-008_zps3c9d9673.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem,że w zegarkach Garmina jest PL menu :)

Zdjęcia klasa,jak zawsze zresztą.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia, zastanawiałem sie właśnie nad Nike gps watch, ale poTwoich zdjęciach i opisie ze strony producenta tez nabedę tego Garmina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dotykowy bezel da się zablokować, czy byle muśnięcie o zegarek będzie zawsze coś wyłączać, albo włączać? Warto kupić ten zegarek, czy lepiej zainwestować w Forerunner 110?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Dotykowy pierscien mozna zablokowac, mozna ustawic tez jego czulosc na reakcje.

W trybie treningu nie ma mozliwosci aby cos ci sie innego wlaczylo poniewaz dotkniecie pierscienia spowoduje przewiniecie ekranu do nastepnych danych treningowych, ktore mozna przewijac wlasnie recznie poprzez dotyk lub automatycznie, aby wlaczyc cos innego trzeba na dluzsza chwile dotknac i przytrzymac pierscien.

Roznica w cenie praktycznie zadna, a 405-tka bardziej zaawansowana i konfigurowalna czego nie mozna powiedziec juz o 110 ktora jest ubozsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... 405-tka bardziej zaawansowana i konfigurowalna czego nie mozna powiedziec juz o 110 ktora jest ubozsza.

 

A co takiego jest w 405 konfigurowalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Porownaj sobie specyfikacje techniczna tych 2 urzadzen to bedziesz wiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... no trochę tych różnic jest.Tym bardziej dziwi fakt, że 110 jest droższy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Sugerowalem sie cenami na allegro, polecam firme Azymut daja 2 letnia gwarancje producenta + 1 rok gwarancji firmowej.

Serwis Garmina jest bardzo chwalony, potrafia wymienic reklamowane urzadzenie na nowe jesli jest cos nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że paska nie można w nich wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

W 405 jest mozliwosc zmiany paska na gumowy oraz parciany, natomiast w 110 z tego co widze to nie ma takiej mozliwosci gdyz pasek jest zespolony z koperta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem licytację Forerunnera 110 HR razem z pasem do pomiaru pulsu za 530 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Fajnie  :) Gratuluje

Jaka jest twoja zyciowka na 10km?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacji nie ma bo i biegam od niedawna.Ostatnio było to 50 minut i parę sekund. I tak jestem z tego dumny, bo jeszcze niedawno nawet tyle nie mogłem przebiec i to nie ze względu na kondycję, tylko przez dawną kontuzję kolana, która daje czasem jeszcze o sobie znać. Po 6 km biegu bolało mnie kiedyś tak mocno,że nie mogłem biec już dalej. Teraz boli mnie dopiero po 20 km z podbiegami, ale wiem, że ten trening mi pomaga i niedługo pobiegnę maraton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

To calkiem niezle jak na poczatek  :)

Jesli chodzi o kolano to moze poszukaj sa cwiczenia na wzmocnienie kolan.

W obecnym czasie 10km potrafie przebiec w 37 minut, ale jak spojrze na ludzi ktorzy to potrafia robic w 35 minut lub szybciej to pelen szacunek dla takich ludzi mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa zdjęcia, i gratuluję zegarka.

00110010000010011001 czasy mamy podobne  :D , choć wolę biegi górskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnym czasie 10km potrafie przebiec w 37 minut, ale jak spojrze na ludzi ktorzy to potrafia robic w 35 minut lub szybciej to pelen szacunek dla takich ludzi mam.

Ło kolego, to Ty śmiało po autostradzie możesz biegać, bo już na obwodnicy, by Cę fotoradary męczyły ;) Ja z taką prędkością to nawet autem boję się jeździć... Ten Twôj zegarek wytrzymuje takie przeciążenia? Nie powinieneś biegać z G-Shockiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Klasa zdjęcia, i gratuluję zegarka.

00110010000010011001 czasy mamy podobne  :D , choć wolę biegi górskie

Na przyszly rok planuje zrobic sobie jakis oboz biegowy w gorach i potrenowac na wyzszych wysokosciach no i jakis moze maraton w gorach pobiec.

 

Ło kolego, to Ty śmiało po autostradzie możesz biegać, bo już na obwodnicy, by Cę fotoradary męczyły ;) Ja z taką prędkością to nawet autem boję się jeździć... Ten Twôj zegarek wytrzymuje takie przeciążenia? Nie powinieneś biegać z G-Shockiem?

Przeciez Garminy sa Shock Resist ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszly rok planuje zrobic sobie jakis oboz biegowy w gorach i potrenowac na wyzszych wysokosciach no i jakis moze maraton w gorach pobiec.

 

Przeciez Garminy sa Shock Resist ;)

Polecam Salomon Trail Running, MARATON GÓR STOŁOWYCH i Sudecką Setkę dwa naprawdę fajne biegi.

W 2014 mam zamiar zrobić ponownie Salomona jesli się zdecydujesz to daj znać może się spotkamy lub nawet razem pobiegniemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jesli chodzi o kolano to moze poszukaj sa cwiczenia na wzmocnienie kolan.

 

 

A taką opaskę na kolana z Dekathlonu warto kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Opaska stabilizujaca kolano nie rozwiaze twojego problemu, mozna ja zastosowac na treningu badz tez na zawodach i napewno bedzie w tym nie wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja szczerze mówiąc jestem fanem Sunnto ale ten model Garmina bardzo mi się podoba ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez meXy
      Przygodę z Garminem zaczynam od podstawowego modelu, jakim jest Instinct. Zobaczymy w czym jest lepszy od swoich outdoor'owych braci...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.