Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chronofil

Emka Landeron cal. 51

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić ten zegarek ale niewiele słyszałem o Emce, opowiecie coś? Podobno jest na Landeron kaliber 51, wzorowanym na 48... próbowałem coś znaleźć o tym mechanizmie ale niewiele udało mi się... I na koniec zastanawiam się nad rozsądną 'max granicą ceny ' za ten zegarek ... Co myślicie? Niezwykle estetyczny ale co z jego sercem? :)

http://allegro.pl/em...3296634310.html

 

Niewłasciwe miejsce wybrałeś - tutaj piszemy o różnych "cudakach" ukazujących się na aukcjach.

Ten zegarek sie nie kwalifikuje - nie jest idealny, ale też nie mozna go zaliczyć do "majstersztyków". Wskazówki na pewno są kombinowane. Tarcza i koperta w stanie oryginalnym. Mechanizm oryginalny i niezły. Czy koperta i werk stanowiły całość od początku - nie wiem. Składaka nie wykluczam.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić ten zegarek ale niewiele słyszałem o Emce, opowiecie coś? Podobno jest na Landeron kaliber 51, wzorowanym na 48... próbowałem coś znaleźć o tym mechanizmie ale niewiele udało mi się... I na koniec zastanawiam się nad rozsądną 'max granicą ceny ' za ten zegarek z aukcji... Co myślicie? Niezwykle estetyczny ale co z jego sercem? :)

http://allegro.pl/em...3296634310.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.