Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość McIntosh

KONKURS Audemars Piguet & Audemars Piguet Club

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Witam.

 

Chciałbym serdecznie zaprosić miłośników zegarków do wzięcia udziału w konkursie, który przygotowałem wspólnie z firmą Audemars Piguet. Są atrakcyjne nagrody do wygrania tak więc myślę, że warto  :). Zapraszam... "Royal Oaki" czekają  ;).

 

LINK

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspaniała inicjatywa, gratuluję pomysłu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

wspaniała inicjatywa, gratuluję pomysłu :)

 

Dzięki  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zapraszam... "Royal Oaki" czekają  ;)." Już myślałem, że prawdziwy AP jest do wygrania :D.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Już myślałem, że prawdziwy AP jest do wygrania :D.

 

I słusznie, bo książka "Royal Oak" jest jak najbardziej prawdziwa... prosto od AP  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mariusz,

 

wysłałem odpowiedzi, dzięki za poznawczą zabawę :)

 

PS

Lubię konkursy, pamiętam jak red. naczelny Hi-Fi i Muzyka organizował konkursy płytowe, wiele płyt w nich wygrałem i większą radość dawała mi satysfakcja z poprawnych odpowiedzi niż z samych wygranych płyt :D   


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mnie frajdę sprawiło układanie pytań :). Oczywiście serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w konkursie, bo książki są wspaniałe i... obecnie już trudno dostępne. Chociażby w księgarni Amazon od dawna widnieje informacja: "Currently unavailable. We don't know when or if this item will be back in stock."

 

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania sprawiły mi sporą trudność, a w jednym to właściwie strzelałem.

Gratuluję pomysłu. A po wypełnieniu... jeszcze bardziej polubiłem Królewskie Dęby. :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takze gratuluje pomyslu na konkurs a przede wszystkim wytrwalosci w propagowaniu wiedzy o tak zacnej manufakturze! : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzięki serdeczne wszystkim  :).

 

ja takze gratuluje pomyslu na konkurs a przede wszystkim wytrwalosci w propagowaniu wiedzy o tak zacnej manufakturze! : )

 

Wytrwałości mi nie brakuje, gorzej z czasem. Chętnie popisałbym też o innych swoich ulubionych firmach zegarkowych takich jak Vacheron Constantin, F.P.Journe, Panerai... tylko kiedy na to wszystko znaleźć czas  :unsure:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Do zakończenia konkursu zostało niespełna trzy tygodnie. Tak więc zachęcam wszystkich do wzięcia udziału  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie skończyłem pisać odpowiedzi. Zostało mi jedno zadanie, które jest niezłą zagwozdką. Fakt faktem, poszukiwanie informacji, tym samym poszerzanie wiedzy na temat Royal Oaków i samego AP sprawiło, że nawiązała się pewna specyficzna wieź z tą marką i jej produktami. Dziwne i przyjemne :D

 

Gratuluję formy i pomysłu na konkurs! Mam nadzieję znaleźć prawidłową odpowiedź na nurtujące mnie pytanie i dołączyć do grona biorących udział w konkursie miłośników zegarów :)

 

.... udało się ! wydaje mi się, że znalazłem wszystkie informacje! Odpowiedzi wysłane dosłownie przed chwilą :) POZDRAWIAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja prawie skończyłem pisać odpowiedzi. Zostało mi jedno zadanie, które jest niezłą zagwozdką. Fakt faktem, poszukiwanie informacji, tym samym poszerzanie wiedzy na temat Royal Oaków i samego AP sprawiło, że nawiązała się pewna specyficzna wieź z tą marką i jej produktami. Dziwne i przyjemne :D

 

Gratuluję formy i pomysłu na konkurs! Mam nadzieję znaleźć prawidłową odpowiedź na nurtujące mnie pytanie i dołączyć do grona biorących udział w konkursie miłośników zegarów :)

 

.... udało się ! wydaje mi się, że znalazłem wszystkie informacje! Odpowiedzi wysłane dosłownie przed chwilą :) POZDRAWIAM!

 

To cieszy, że konkurs przyczynia się do zwiększenia zainteresowania firmą Audemars Piguet. Zwłaszcza, że zegarki manufaktury z Le Brassus prezentują kawał świetnego zegarmistrzostwa. Do zakończenia zabawy został tylko tydzień. Zachęcam wszystkich do nadsyłania odpowiedzi. Albumy są świetne, trudne obecnie do kupienia, a dodatkowo książki z Audemars Piguet Club zostały opatrzone autografem Jasmine Audemars. Tak więc zapraszam  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Trzy dni do końca konkursu  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Ann666
      Audemars Piguet  hmm...?🤔 
      Czy ktoś  wie cóż to za model?🤔🙂
       
       


    • Gość McIntosh
      Przez Gość McIntosh
      Ranking ulubionych firm Klubowiczów AD 2012 przechodzi do historii. Tegoroczne głosowanie kolejny raz potwierdziło ugruntowaną pozycję firmy Omega, która podobnie jak w latach ubiegłych, pewnie pokonała konkurencję zyskując nad drugą firmą w rankingu przewagę 36 punktów. Tym brandem jest Rolex choć trudno rzeczony fakt zwycięstwa Omegi rozpatrywać w kategorii porażki Roleksa. W stosunku do roku ubiegłego odnotował bowiem awans z 6 pozycji na 2. Podobnie rzecz ma się z Seiko. Japoński wytwórca w roku 2010 uplasował się na 7 pozycji, w 2011 zajął 9 miejsce, a obecnie zajął 3 pozycję. Awans stał się też między innymi udziałem Panerai z 11 lokaty na 4. Spadek natomiast odnotowała firma IWC z 2 lokaty na 4. Jej los podzieliły manufaktury wielkiego zegarmistrzostwa. Mam tu na myśli Jaeger-LeCoultre, który w ubiegłym roku mógł poszczycić się 3 miejscem na pudle, a obecnie wylądował na 6 pozycji. Audemars Piguet spadł z miejsca 5 na 7, Patek Philippe z 4 na 8, a Vacheron Constantin z 14 na 15. Co jednak ma powiedzieć Girard-Perregaux, który pojawił się zaledwie w jednym typowaniu i gdyby nie to, że otrzymał maksymalną liczbę punktów, poniósłby jeszcze bardziej spektakularną porażkę ?. Ktoś powie, że ranking ulubionych firm klubowiczów to tylko zabawa. Zgadza się, ale czy można tego typu głosowanie traktować wyłącznie z przymrużeniem oka ?. Moim zdaniem nie, bo typowanie oddaje nastroje klubowiczów, którzy kierując się wyborem zegarka zapewne wezmą pod uwagę fakt czy producenta darzą sympatią czy też nie. Oczywiście gdyby w głosowaniu wzięła udział większa ilość klubowiczów, wyniki mogłyby być nieco inne choć patrząc na rezultaty poprzednich rankingów widać, że przynajmniej w czołówce zmiany nie są jakieś drastyczne.


       

      Na koniec chciałbym podziękować wszystkim, którzy zechcieli poświęcić swój czas i wziąć udział w typowaniu. Ponieważ organizatorem całej zabawy jest Audemars Piguet Club, to pomyślałem o nagrodzie dla jednej z osób, które wyraziły chęć zagłosowania. Tą nagrodą jest książka autorstwa George Danielsa pt. "Zegarmistrzostwo". Pewnie najlepiej byłoby na drodze losowania wyłonić zwycięzcę jednak polskie prawo jest pod tym względem obwarowane licznymi przepisami, które mogą narazić na problemy. Dlatego jedyną bezpieczną opcją jest konkurs.

       

      Konkurs przeznaczony jest dla osób, które brały udział w typowaniach do rankingu ulubionych firm Klubowiczów na rok 2012, a pytanie brzmi:

       

      Gdybyś mógł wybrać jeden dowolny czasomierz, to po którego producenta zegarek chciałbyś sięgnąć i jaki model z kolekcji najchętniej widziałbyś na swoim nadgarstku ?.

       

      Spośród najciekawszych odpowiedzi wybiorę jedną osobę, która otrzyma książkę. Odpowiedzi proszę przesyłać na adres: [email protected] do 15 lutego 2013 r. Oczywiście nie zapomnijcie o dopisaniu klubowego loginu.

       



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.