Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kafka89

Claude Bernard 61161 - oryginalny?

Recommended Posts

Witam. 

Proszę o pomoc w ocenie czy zegarek jest oryginalny. Niejako go "odziedziczyłam" i niestety z uwagi na to, że jest męski rozważam jego sprzedaż. Czy uważają Państwo że jest sens się fatygować? (Rozumiem, że regulamin forum zabrania dokonywania ocen wartości). Z góry dziękuję za każdą pomoc. Pozdrawiam forumowiczów. 

claude-bernard.jpg

zegarki-claude-bernard.jpg

claude-bernard-claude-bernard.jpg

claude-bernard-4.jpg

claude-bernard-5.jpg

claude-bernard-6.jpg

Oryginał.
Szafirowe szkło, kwarcowa eta w środku. Fortuny za niego nie dostaniesz. ;)

Dziękuje :) 

P.S. Haha, wiesz, to zależy co rozumiesz pod pojęciem "fortuna" ;) Ja, jako student mam zaniżone standardy.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Lincoln Six Echo
      Widziałem ostatnio parę zegarków średnio mi znanej marki "Claude Bernard" z charakterystycznym napisem "SWISS MADE". Google podrzucił mi kilka wątków z forum o tej marce. Z ciekawości zerknąłem na listę brandów na stronie szwajcarskiej federacji i... nie ma. Nie przeglądałem od dechy do dechy, ale nie ma też np. Atlantic'a (niedawno jeszcze był), a także np. Edox'a, czy Christoper'a Ward'a...  Jest za to na liście Festina... Ktoś wie, co się stało/ o co chodzi..?
    • By Żonkilek
      Witam na forum:)
      Bardzo potrzebna mi porada ze strony mężczyzny, znającego się na zegarkach. Liczę na pomoc forumowiczów, bo ja jestem laikiem w tym temacie! Chciałabym kupić mężowi zegarek na 30-te urodziny - codzienny, ale w stronę sportowego (garnituru to on nie nosi;), max. do 1000 zł, na branzolecie i taki, żeby mu szczęka opadła;)
      Moje szperanie w necie i wizyty w sklepach poki co zaowocowały takimi typami:

Seiko SSB031P1
      http://www.zegarki-japonskie.pl/product-zul-17441-Seiko-SSB031P1.html

Casio EQW-M710DB-1A1
      http://www.casio-polska.pl/casio-eqw-m710db-1a1-p-6619.html

Claude Bernard 10206 3 NIN
      http://www.apart.pl/pl/zegarki,c,2,Claude_Bernard,2656

A może coś innego podpowiecie? Będę bardzo wdzięczna...

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.