Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Breitling

Jaki zegarek w podróż dookoła świata?

Rekomendowane odpowiedzi

To ma byc podroz na przelaj? Jesli na transatlantyku to UN, samolotem IWC, balonem Breitling, koleja Omega, samochodem TH, w swiecie ksiazek Zenith, a powaznie to G-shock 5600.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Casio Protrek PRW-1500. Mam go od ponad 4 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Był w Australii, Argentynie, na pustyniach Jordanii i Egiptu, wysokich Alpach w zimie itp. i zawsze wiernie i dobrze towarzyszył..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Casio to tylko coś od Bear'a Gryllsa

Casio Dynamic Wave Ceptor WVQ-620DBE-1AVER

lub AWG101-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego tylko coś od Bear'a Gryllsa ? przy nożach się nie popisał :lol:

 

http://forum.knives.pl/index.php/topic,105099.msg759695.html#msg759695

 

+

 

http://www.youtube.com/watch?v=3UpSlpvb1is

 

podejrzewam że większość casio (nawet tych bez napisu  gshock) zniesie więcej niż właściciel  


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zabraniem Suunto na "wycieczkę rowerową" przemawia "alarm burzowy" - kolega, szczęśliwy posiadacz Core, zarzeka się, że działa dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przejechałem chyba z pół świata z Vodolazem. Nie da się tego cholerstwa zepsuć. Czołg. A nawet jak się zgubi/rozwali to finansowo nie będzie wielka szkoda. Kiedyś wziąłem Rolka na dłuższy wyjazd na zachodnie wybrzeże i cały czas się bałem że o coś przywalę podczas intensywniejszej rozrywki.  

 

71163f8afc0beb8e.jpg


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery, to na jakikolwiek wypad za granicę brałbym ze sobą GShocka wyposażonego w czas światowy i funkcję Tough Solar. Nie dość, że nie musiałbym się martwić o wytrzymałość zegarka, to także o nagły spadek energii baterii.

 

Poza tym, zastanawiałbym się także nad pozostawieniem mojego wiernego DW-8300, który zniósł tak wiele podczas ostatniego roku, że wstyd byłoby kupować coś innego, planując wyprawę rowerową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wzięła coś trwałego i niezbyt przykuwającego uwagę, jakiegoś prostrzego G-shock-a. Czas pokaże, obudzi i nie szkoda stracić.

Niestety, ludzie i kultury bywają nieprzewidywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odgrzewam starego kotleta, a wertuje różne tematy dotyczące PRW-1500. 

Moja ocena tego zegarka: bardzo słaba koperta i kiepski wyświetlacz. Sam aktualnie borykam się z naprawą swojego. W serwisach ogłoszeniowych często można znaleźć ten sprzęt z uszkodzoną kopertą oraz pojawiającymi się wadami wyświetlacza (w dolnej części).

Ponadto to naprawdę bardzo fajny sprzęt. Kompas, baro, temperatura, TS, WC, do tego jest po prostu ładny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.