Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
bezkopytnik

Ile jest warty ten zegarek?

Recommended Posts

dziekuje za wszystkie porady .po przybyciu do norwegii otoczył mnie tłum wielbicieli gersi nawiasem m ówiąc nie wiem kto doniósł ze jestem szczesliwym posiadaczem takiego złotego sikora który wystawał z mankietu goeringa.ale nie ma złego co by na dobre nie wyszło i zgłosiła jedna z córek goeringa z nieprawego łoza i zaoferowała mi za niego 1 wagon bursztynowej komnaty obejrzałem wszystko w komplecie było ale mam dylemat czy warto ubic taki interes.obecnie przebywam w luksusowym kurorcie na kszt pani goering która usilnie mnie namawia na takA transakcje i co wy na to pomózcie kochani .za drzwiemi krecą sie podejrzane typki wiem ze jeden z n ich to randy lahey który piastuje powazne stanowisko jako weekondowy straznik osiedla .czuje ze jestem w szponach miedzynarodowej szajki handlarzy gersi.swoja pomoc zaoferował mi pan samochodzik czyli polski dedektyw.jestem wkropce.co robic

Wyłącz telewizor  się prześpij. Do jutra powinno przejść.

Adrian

....co robic

Ewentualnie mozesz tez ogolic nogi i dobrze je wymoczyc w misce z mydlinami ;)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Albo następnym razem weź tylko połowę tego co brałeś... :D 

MOD

Temat zamykam, nic mądrego już tu nie da się napisać.

Piotr Ratyński

Adhibe rationem difficultatibus. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jakubw02
      Witam, planuje zakup swojego pierwszego zegarka. Mam 18 lat i zegarek miałby mi służyć na co dzień do zwykłego ubioru. Chyba wolałbym zegarek na bransolecie. Wolałbym, żeby tarcza zegarka nie była zbyt przesadzona, nie miała za dużo ,,dodatków,,. Nie ukrywam, że głównie zwracam uwagę na wygląd, zegarek będzie mi służył jako element biżuterii, ale nie chciałbym też kupić jakiegoś badziewia. Budżet ok. 500zl. Proszę o pomoc, gdyż kompletnie nie znam się na zegarkach. 
    • By Michał 10:10
      Witajcie.

Moi drodzy. Mam do was dość nietypową prośbę a w zasadzie pytanie.

Czy możecie mi wskazać jakieś inne marki/modele które oferują zegarek podobny do tego na filmie poniżej?

Podoba mi się wysoka luneta tego modelu jednak tarcza jak dla mnie jest mało ciekawa tym bardziej w szlifie słonecznym. Wolał bym też aby zegarek był producenta z historią. Wszystkie zegarki zawsze mam bardzo długo więc i tym razem szukam czegoś z czym będę się mógł związać na dłużej.

Dziękuję
    • By Michał 10:10
      Moi Drodzy, wachałęm się z napisaniem tego tematu od trzech dni. Daleki jestem też do siania paniki. Zdecydowałem się napisać w końcu ten trudny dla mnie post ponieważ od wtorku zajmowałem się wdrożeniem zmian mających zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa w powierzchni biurowej.

Pragnę was uczulić w temacie naszych ukochanych czasomierzy. Bardzo groźnym oraz niezwykle podatnym na osiedlanie się patogenów miejscem jest zegarek, zegarki które znajdują się tak blisko naszych dłoni. Nie wszystkie czasomierze będziecie w stanie odkazić. Szczególnie podatnym na osiedlanie się bakterii oraz wszelkich innych patogenów ( w tym wirusów ) miejscem są paski ze skóry oraz tkanin np. opaski nato.

Z tego względu proponuję abyście z rozwagą w najbliższych tygodniach wybierali zegarki. Rozsądnie będzie wybrać wszelkie divery które łatwo jest zdezynfekować myjąc je w płynie antyseptycznym a także wszelkie konstrukcjie na paskach sylikonowych czy w ostateczności kałczukowych. Nie panikujmy ale może warto wyjątkowo wybrać ICE Watch-a czy coś ze stajni G-shock.

Ja osobiście poprosiłęm o zaprzestanie noszenia zegarków i rozdałem pracownikom opaski elektroniczne. ( modny gadżet w corpo więc zostały przyjęte z uśmiechem ) .
      Oczywiście zdaję sobie sprawę ,że mając wielu pracowników nie będziecie w stanie zprezentować takich opasek więc warto porozmawiać z załogą lub rozwiesić większą ilość zegarów ściennych w otoczeniu pracowników którzy nie mogą z uwagi na charakter wykonywanej pracy mieć zegarka na ręku.  Warto też wręczyć każdej osobie w naszym otoczeniu paczkę chusteczek antybakteryjnych do czyszczenia smartfona.

Włodarzy forum proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

Trzymajcie się zdrowo.
    • By Karolewski94
      witam posiadam zegarek po dziadku i chciał bym sie dowiedziec czy jest on cos wart.czy tylko pamiatka 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.