Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

domdok

Omega Speedmaster Date 3513.50.00 cal.3303

Recommended Posts

Witam,

zerknijcie na ten zegarek, z zewnątrz wydaje się całkiem całkiem, po zajrzeniu do środka już gorzej (chyba, że się mylę). Mechanizm bez żadnych pasów genewskich, jedynie oznaczenie kalibru. 

Nie udało mi się znaleźć tego werku który wyglądałby dokładnie tak samo, jak ten ze zdjęć

z1jpg_nnepnew.jpg

z2jpg_nnepnwr.jpg

z4jpg_nnepnsp.jpg

z3jpg_nnepnsa.jpg

z5jpg_nnepnaq.jpg

z6jpg_nnepnqn.jpg

To na pewno nie jest mechanizm 3303. Prawdziwy 3303 bazuje na FP1185 i wygłąda zupełnie inaczej.

post-39382-0-35947200-1373718360_thumb.jpg

Zdjęcie z sieci

no mechanizm to najbardziej śmierdzi, reszta zrobiła na mnie 'wrażenie', chyba nigdy nie widziałem podróby z numerami na uchu, już o sygnowaniach pod deklem nie wspominając. 

"Papiery" i podany nr ref od innego modelu. Poprosiłem sprzedawcę o dokładniejsze zdjęcie kart i koperty z nr seryjnym.

Ta omege widzę poraz kolejny, od 1zl. Tylko tym razem całkiem nowy sprzedający:)

Sprzedający nie odpowiedział na moje pytanie, a cena osiągneła już 4 tys. Śmiać się czy płakać?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Klaudia K
      Kochani autentyk czy podróbka?

• By Pieknodworska
      Witam serdecznie,
      zastanawiam się nad zakupem Omegi De Ville. W oko wpadła mi ta, jednakże mam pewne zastrzeżenia co do jej autentyczności. Co sądzicie?

• By pepepatryk
      Witam

Panie i Panowie, proszę o doradztwo w sprawie zakupu kobiecego zegarka. Chciałem zrobić niespodziankę Żonie i kupić jej jakiś fajny zegarek.
      Kryteria:
      - nowy
      - full set
      - cena max 2500 Euro
      - do codziennego użytku
      - wygodniejszy będzie kwarc (mniej obsługowy)

Żonie podobają się Hubloty i Rolexy, ale budżet nie ten. Póki co najbardziej przemawia do mnie Cartier Tan Solo, Tudory, może TH Carrera. Macie coś jeszcze na myśli? 

Dzięki z góry, Pepe
    • By S..
      Witam,

proszę o rekomendacje zegarków do 2000 zł (budżet można trochę nagiąć, ale bez przesady).
      Zegarek nie musi być nowy, koniecznie mechanik. Automat będzie plusem, ale niekoniecznie.

Ostatnio prawie kupiłem omegę seamaster z 1960 r. z tej aukcji: https://allegro.pl/oferta/omega-seamaster-black-mat-nareczny-klasyk-stal-box-9123655420
      btw. czy takie aukcje na allegro mają w ogóle sens, czy za duże ryzyko?

Wymagania:
      Mam nadgarstek 16,5 cm więc zegarek nie może być za duży
      Ciemna tarcza
      Elegancki
      Tarcza bez numerowania godzin na indeksach

Będę wdzięczny za każde propozycje.
    • By lukaszwojtasiewicz
      Witajcie kochani,

jestem tu nowy i w ogóle nie znam się na zegarkach, dla tego proszę was o pomoc w ocenie oryginalności tego zegarka. Jaki model? Który rok? Czy da się go naprawić i w jakich pieniądzach? Wiem że jest w tragicznym stanie I ewentualnie ile byłby warty po naprawie?

Numer seryjny to: 4602374

Z góry dziękuję wszystkim dobrym duszom za pomoc

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.