Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

3maj

Gino Rossi

Rekomendowane odpowiedzi

Można kupić Gino Rossi....ale buty i myślę, że na tym forum każdy napisze CI podobną opinię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dowiem sie czegos wiecej na ten temat, bardzo mi ta tym zalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Popatrz na Allegro takie marki jak Lorus i Casio. Gino Rossi to straszna tandeta. Pozdrawiam. Ps. Mnie by odrzucilo po przeczytaniu: DODATKOWE TARCZE TO ATRAPY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegarek ze wskazowkami przyklejonymi do tarczy :) Masakra, naprawdę. Nawet o nim nie mysl.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gino Rossi to straszna tandeta.... Tu nieco przesadziłeś - przez moje ręce w życiu przeszło kilkanaście tysięcy zegarków i mając takie doświadczenie nie moge się z Tobą zgodzić. Za cenę jaka się je sprzedaje (ok. 79zł) to mistrz w swojej klasie. Paski skórzane, mechanizmy Miyota i IPS plating to już elementy które odróżniają te zegarki od faktycznej tandety. Poza tym marka ma swoją klasę Premium gdzie jest stal i Ronda w środku a wszystko oczywiście działa. Jest to tani, budżetowy zegarek i w swojej klasie (Perfect, Jordan Kerr, Albatross, Omax itd) jest znacznie wyróźniającą się marką pod względem jakości. A atrapy chrono... Klienci chcą, klienci mają - taka teraz moda. Uprzedzam: nie jestem z marką związany - prowadzę hurtownię (tańszych) zegarków i z zamkniętymi oczyma mogę rozpoznać z której (budżetowej) marki jest zegarek który wsadzisz mi w rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... skoro taka moda, żeby wskazówki były przyklejone, to ja nie mam pytań  :D 

Tylko lepiej przykleić je na czole.

 A atrapy chrono... Klienci chcą, klienci mają - taka teraz moda. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat Gino Rossi najlepiej zapytać na forum obuwniczym :P


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ma tam podobną opinię co zegarki gr na kmziz.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa, zawsze jest niedziela, nawet podwójna niedziela :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzkazówki przyklejone do tarczy... Panowie, tu już nie chodzi o to, czy fajne, czy nie, ale o to, że udaje się coś co nie jest prawdą. Jak dla mnie wstyd taki sam jak z podróbką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.