Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diego04

Seiko SKX779 Black Monster vs Orient FFE06002 Excursionist

Seiko czy Orient  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, Orient ma za dużo bajerów, Monsterek jest "spokojniejszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając galerię Maro66 z blackiem w roli głównej w moim przypadku przynajmniej, wybór jasny. Orient faktycznie przeładowany detalami.

na takich zdjęciach to nawet Perfect by się godnie prezentował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zoologiczne ;) logo w Oriencie już nie przeszkadza. Rzeczywiście, kiedyś wzbraniałem się przed tymi zegarkami ze względu na zoo właśnie, ale odkąd kupiłem staruszka divera (kompresor) i nowego pilota z lewkami na tarczach kompletnie mnie to nie rusza. Nawet ich już nie zauważam. Porządne maszyny. I piękne.

Ale w tym przypadku to Monster zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Seiko - w Oriencie ( i nie tylko ) drażni mnie dodatkowa wskazówka od GMT. 


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa dwa rozne zegary , całkiem inne wizualnie , kieruj sie wygladem zewnetrznym (kwestia gustu ) i rozmiarem bo jeden ma 42mm drugi prawie 45mm kazdy ma rozny nadgarstek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła i to w sumie na początku ankiety kiedy to udałem się na przymiarkę po raz drugi. Emocje opadły i na spokojnie doszedł do słowa głos rozsądku  :D  czyli że jednak 45 mm to jak dla mnie za dużo :huh: .

Poza tym przy kolejnych oględzinach odniosłem wrażenie lekkiej "taniości" wykonania, a w porównaniu do Monstera tym bardziej.

 

Monster wygrał z Orientem i u mnie i u Was.

 

Dzięki za pomoc i dyskusję porównawczą :)


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.