Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

qniczynka

Orient Elite FET0H001B wersja LUX :D

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
 
od wczoraj dzięki szczęściu oraz uprzejmości firmy Orient i Poljot Euro na mojego Orienta Elite mam bransoletę od modelu STI. Jestem zachwycony rezultatem. Postanowiłem podzielić się moim szczęściem w galerii.
 

orient-elite-fet0h001b-1.JPG
orient-elite-fet0h001b-2.JPG
orient-elite-fet0h001b-3.JPG
orient-elite-fet0h001b-4.JPG
orient-elite-fet0h001b-5.JPG
orient-elite-fet0h001b-6.JPG
orient-elite-fet0h001b-7.JPG
orient-elite-fet0h001b-8.JPG
orient-elite-fet0h001b-9.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten orient, gratuluję.

 

A mała tarcza po lewej to co przedstawia?


Kupię garniturowca z jasną tarczą, 38mm-41mm, do 5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mała tarcza po lewej to co przedstawia?

15:27 ;)


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15:27 ;)

Dokładnie, jednowskazówkowiec 24 H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten Oriencik gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy Orient - nie sądzicie że krzywizny koperty są zbliżone do Seiko Samurai'a ?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy Orient - nie sądzicie że krzywizny koperty są zbliżone do Seiko Samurai'a ?

Zgadzam się jest trochę podobny. Jest też widoczna w nim pewna inspiracja Hublotem Big Bang, ale mi to w ogóle nie przeszkadza, a może nawet wręcz przeciwnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakie odczucia po czasie? Poluję na swój pierwszy automat i coś upolować nie mogę. Zastanawiam się nad Orientem FER1V004B0, jak i również Seiko SRP031K1 (chociaż go nie mogę wyczaić w żadnym sklepie, chyba tylko używki :<), no i naturalnie nad tym modelem orienta co Ty posiadasz. Jaki masz nadgarstek jeżeli mógłbym zapytać? Bo mój do najgrubszych nie należy. Nie pasuje tylko mi w twoim modelu mała tarczka 24h, gdyby był w tym miejscu taki bajer jak w FET0P002B0 (sun&moon) nie wiem czy długo bym się zastanawiał :) w FER1V004B0 nie pasuje mi za to brak ''12''. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakie odczucia po czasie? Poluję na swój pierwszy automat i coś upolować nie mogę. Zastanawiam się nad Orientem FER1V004B0, jak i również Seiko SRP031K1 (chociaż go nie mogę wyczaić w żadnym sklepie, chyba tylko używki :<), no i naturalnie nad tym modelem orienta co Ty posiadasz. Jaki masz nadgarstek jeżeli mógłbym zapytać? Bo mój do najgrubszych nie należy. Nie pasuje tylko mi w twoim modelu mała tarczka 24h, gdyby był w tym miejscu taki bajer jak w FET0P002B0 (sun&moon) nie wiem czy długo bym się zastanawiał :) w FER1V004B0 nie pasuje mi za to brak ''12''. Pozdrawiam!

Cześć,  obaczyłem oba modele o których napisałeś i oba zostają w tyle w porównaniu do Orienta Elite. On ma szafir, te Twoje mineralne szkiełka. Zresztą to był decydujący argument dla mnie jak szukałem zegarka.

Mam w nadgarstku 17,5 cm, ale ten Orient dobrze pasuje równiez na 16,5 mojego kumpla poniewaz ma ścięte uszy co daje idealne optyczne dopasowanie do ręki (widać to na zdjęciach).

Spotkałem czlowieka co z tym zegarkiem nurkował i skakał do wody z klifu.

Generalnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest fajny, jest świetny! Genialnie wygląda z tą bransoletą. Eh, jestem rozerwany, nie wiem na co się zdecydować, ale dam sobie jeszcze czas z kupnem zegarka. PS: super fotki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sądzisz? gdybym przy zakupie nowego orienta DJ02002B zazyczył sobie taka branzolete to mialo by to szanse powodzenia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sądzisz? gdybym przy zakupie nowego orienta DJ02002B zazyczył sobie taka branzolete to mialo by to szanse powodzenia???

Zupełnie nie, inne uszy (krótsze). Nie będzie fizycznie pasować. Bransoleta w DJ02002B  będzie baaardzo wygodna, tego typu bransolety się doskonale układają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ten Orient dobrze pasuje równiez na 16,5 mojego kumpla poniewaz ma ścięte uszy ....

Uff, przez chwilę się obawiałem o Twojego kumpla, że biedak ma ścięte uszy ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek i doskonale dopasowana bransoleta.

Gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna bransoleta. Pasuje bardzo dobrze do tego zegarka .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że się podoba. Czasem nadchodzą mnie myśli o jego sprzedaży jednak lubię ten kawał stali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niby na co go wymienisz? To bardzo ładny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.