Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

SQUALE Professional Diver Watches Klub

Rekomendowane odpowiedzi

Takie info:

 

On Saturday 24th of August, off the shores of the Italian city of Imperia, the Italian record man Michele Geraci will try to chase his new world diving record, going 1115 feet (340 meters) under sea level.

The new world record will be attempted by going down a vertical wire with only the help of a self regulator and no other equipment, as has as been the case in his previous record in 2012.

This time Michele won't have any safety assistant after 320 feet (100 meters) deep, he will be alone with his only purpose being to follow the wire down.

The only true-blue companion following the recordman in his new incredible challenge is again his watch SQUALE PROFESSIONAL. There is no other equipment that can guarantee reliability under these pressures and temperatures.

For this record, SQUALE, a long with GERACI, have create the model 2002A. Tested until 100 atmospheres (3200 feet under sea level), with a dial that is able to read the times even in the darkest depts of the ocean.

Once again we have the proof of the irreplaceable importance of the watch in the SCUBA diving world, especially one with a mechanical movement.Now a days, under extreme pressures and temperatures the mechanical movement is still the most secure watch.

More information will be issued during the current month.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduje się nr 35  :D

 

 

3127.jpg
 
 
 
 

tak na gorąco:

- mesh wygląda jakby faktycznie kurzył się od lat 70-tych  :D

- koperta przyzwoitej jakości, ale umieszczenie koronki tuż przy uchu, tak, że ledwo wystaje, mocno utrudnia jej odkręcanie/zakręcanie, a jej sygnowanie      jakby zaczęte, ale niedokończone, ledwo widoczne

- bezel chodzi płynnie, bez zarzutu

- nakładane indeksy i wewnętrzny pierścień to obok AR najjaśniejsze strony

- tarcza i jej odcień są rewelacyjne

- AR miażdży

 

Opakowanie    :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klika fotek urlopowych, dziękuję Marcin , że dotarł na czas:


6jr5.jpg


7smh.jpg
 

 

hjet.jpg



 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zapytam. Czy ktoś już sprzedał swojego limitowanego squale'a? Jeśli nie to doskonale to świadczy o tym zegarku.

Edytowane przez kkwpk

rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że co najmniej dwa zegarki zmieniły swoich właścicieli, a przynajmniej były takie próby ze strony ich posiadaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zapytam. Czy ktoś już sprzedał swojego limitowanego squale'a? Jeśli nie to doskonale to świadczy o tym zegarku.

 

Ano, mnie nie było na liście, w trakcie trwania projektu miałem przerwę na forum, ale udało mi się nabyć sympatyczny numer 35/35 :)

 

 

mj8g.jpg

 

Edytowane przez Tomi_Leg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zapytam. Czy ktoś już sprzedał swojego limitowanego squale'a? Jeśli nie to doskonale to świadczy o tym zegarku.

 

Ja sprzedałem, ale to nie umniejsza zegarkowi! 

Dodam tylko, że za cenę kilka stówek wyższą niż zakupowa i jestem pewien, że nowy właściciel też w przyszłości na nim zarobi (jeśli zechce sprzedać).

Nie żałuję, bo poszedł w dobre ręce  :) , właśnie Koledze Tomi_Leg

 

Wisiał ok. 20 minut, a drugi chętny spóźnił się o trzy minuty  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten mi się też podoba..cena rozsądna

 

http://www.gnomonwatches.com/watches/20-atmos-blueray-1545-domed-sapphire-sel-bracelet

 

QV nie dasz rady tego ściągnąć do Polski? Rozmiar ma vintage 40mm vs 42mm stenka - była by to fajna alternatywa.

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr 29/35 się melduje  B)

 

k9luohlp7nyb.jpg


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi trochę szkoda, że nie zdecydowałem się na udział w projekcie :P Bardzo ładne sztuki.

 

Czy Squale stworzyło kiedyś zegarek w stylu kompresor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi trochę szkoda, że nie zdecydowałem się na udział w projekcie :P Bardzo ładne sztuki.

 

Czy Squale stworzyło kiedyś zegarek w stylu kompresor ?

 

Niom :-)

 

304218d1316971843-zeigt-doch-mal-eure-vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do nurka tylko z rekina ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie wprowadzić do klubu inny model

 

Movement: Swiss automatic movement ETA 2824-2
Dial: Black.
Luminous: SuperLuminova
Case: 316L Stainless Steel. Polished.
Crown: Screwdown crown at 3 O'clock
Lug: 20mm
Crystal: Flat sapphire crystal
Strap: 20mm Squale signed steel bracelet with diver extension with screw links
Water resistance: 200m
Dimensions: 40mm in diameter, 44.5mm including crown, 12.1mm thick
Power Reserve: ~42 hours

 

pkd0.jpg

an7l.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja z moim się melduję

 

Squale_zpsb94915af.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo pojawią się w sprzedaży modele pozycjonowane cenowo pomiędzy Squale 50ATM oraz 101ATM.

Ale nie będzie to ten powyżej. Ten powyżej posiada modyfikowany dla Squale mechanizm z datą na 12tej oraz rezerwą chodu i będzie droższy niż 101Atmos.

Modele o których mówię będą uproszczone, coś mniej więcej takiego:

 

DSC02529.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV jaki jest rozmiar tych co pokazałeś?


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV jaki jest rozmiar tych co pokazałeś?

 

39mm, to są limitowane modele zbudowane przy użyciu starych stockowych części znalezionych w przepastnych szufladkach w siedzibie Squale w Milanie :-)

 

Szczególnie ujmujące są te bezele z zatopionymi w akrylu metalowymi indeksami. Dzisiaj już ciężko o takie divery. Kwintesencja Vintage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo pojawią się w sprzedaży modele pozycjonowane cenowo pomiędzy Squale 50ATM oraz 101ATM.

 

Modele o których mówię będą uproszczone..

Czy te nowe uproszczone modele tez beda mialy ten sam rozmiar (39mm)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.