Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

SQUALE Professional Diver Watches Klub

Rekomendowane odpowiedzi

Za ile w tej chwili można kupić 1521 w polerowanej kopercie?

 

Około 3500 zł z standardowym paskiem kauczukowym czy skórzanym na mesha dolicz około 300 zł do ceny bazowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem maila z Gnomonwatches o pojawieniu się nowej partii Squale 20 Atmos Classic i Maxi.

 

Szczerze mówiąc mocno zastanawiałem się nad powrotem do tego homara, bo świetnie się go nosiło, ale w wersji Heritage przeszkadzała mi płaska tarcza, wskazówki (sekundowa z lumą zbyt blisko rantu i zbyt gruba/krótka minutowa) i za gładki bezel (trudny do chwycenia i obracania), niezbyt mocna luma na markerach. Teraz czytam, a tu miła niespodzianka. 

 

Squale 20 Atmos Classic MK2.

 

Zmienili bezel na grubszy i łatwiejszy do chwycenia (ze zdjęć wygląda na mocniej frezowany rant, oprócz tego kropka z lumą też jest chyba większa). Zmienili gwint koronki na głębszy, bo z tego co czytałem poprzedni (mimo "jedwabistej pracy") szybko się wycierał, oraz pogłębili same rowki na koronce dla łatwiejszego operowania. No i ponoć poprawili lumę, nakładając więcej masy na indeksy. Jakby tego było mało, widzę zmianę o której nie wspomnieli. Zmienili set wskazówek. Sekundowa ma lumę przesuniętą bliżej środka (co niezmiernie mi się podoba), a minutowa jest szczuplejsza, ostrzej zakończona i nieco dłuższa niż w poprzedniej wersji. W opisie szkła widnieje również wewnętrzny antyrefleks, czego w modelu Heritage raczej nie widziałem.

 

Nie mogłem się powstrzymać. Homar, czy nie - już wkrótce zawita u mnie.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Classic ma nakładane (mniejsze) indeksy. Maxi ma lumę nakładaną bezpośrednio na tarczę, ale indeksy większe (i zapewne mocniej świecące). Wybrałem Classic, bo płaska tarcza w modelu Heritage średnio mi się podobała biorąc pod uwagę ilość przestrzeni pomiędzy szkłem a tarczą. Maxi ma zdaje się tez bardziej matową tarczę od Classic.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może tu jakiś posiadacz Squale z Poznania? Zastanawiam się nad 50 atmos, ale muszę obejrzeć wcześniej na żywo :). Ewentualnie Wrocław, Łódź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam. Nie wiem na jak długo, ale jest fajnie :)

 

29e14aa485df2f6fgen.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź kup już tego Rolexa. :)

 

Kiedy Aquaracer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudne pytanie. Gdybym sprzedał Tissot, Squale i Glycine i troszkę dołożył, to może i pod koniec tego roku. Jeżeli nie, to w przyszłym na 30tkę, czyli dopiero w grudniu :P

 

A na Rolexa to mam osobny schowek na pieniądze. Może do 40tych urodzin się wyrobię. Chociaż skubani tak podnoszą ceny, że moje odkładanie pokrywa się z wysokością podwyżek :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na Rolexa to mam osobny schowek na pieniądze. Może do 40tych urodzin się wyrobię. Chociaż skubani tak podnoszą ceny, że moje odkładanie pokrywa się z wysokością podwyżek :D

 

 

Kiedyś ludzie tak na pralki odkładali. I na telewizory Rubin :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że ostatnio będąc nad morzem, przez 10 dni nosiłem Squale. Cóż, lubię ten zegarek, na pewno sprawdził się w terenie, ale strasznie zaczął doskwierać mi brak możliwości zmiany zegarka. Naprawdę, nie mam pojęcia, jak można mieć 1-2-3 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ludzie sprawdzający godzinę na smartfonach i nie posiadający ani jednego zegarka są poza ludzkim pojęciem? :)

 

Prawdziwy pasjonat pewnie nie skończy na jednym zegarku, ale jak znajdzie 1-3 kamieni węgielnych kolekcji, reszta będzie tylko rotacyjnie na zasadzie ciekawostki/zabawki.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ludzie sprawdzający godzinę na smartfonach i nie posiadający ani jednego zegarka są poza ludzkim pojęciem? :)

 

 

no ba, ja wogóle nie ogarniam świata ludzi nie noszących zegarków, to jakieś dzikie plemię ;)

 

a żeby zostać jednozegarkowcem, to ja mam taki plan: trza być tak przebrzydle bogatym, żeby se kupić rolexa na urlop, pochodzić nim na plażę, na rowerek, obtrzaskać, poobdzierać, wywalić i kupić omegę, ale góra do jesieni, bo na święta tradycyjnie nowy AP, żeby się błyszczał na zabawie sylwestrowej, a po dobrym sylwestrze i tak będzie obdarty, więc hublot będzie w sam raz na poświąteczne zrzucanie po obżarstwie itd itp

 

no to wracam do pracy, bo plan się sam nie zrealizuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_1258.jpg

 

DSC_1274.jpg

 

DSC_1277.jpg

 

DSC_1280.jpg

 

DSC_1281.jpg

 

DSC_1284.jpg

 

DSC_1295.jpg

 

DSC_1316.jpg

 

DSC_1317.jpg

 

DSC_1318.jpg

 

DSC_1322.jpg

 

DSC_1327.jpg

 

DSC_1335.jpg

 

DSC_1338.jpg

 

DSC_1345.jpg

 

DSC_1346.jpg

 

DSC_1347.jpg

 

DSC_1353.jpg

 

DSC_1354.jpg

 

DSC_1355.jpg

 

DSC_1356.jpg

 

DSC_1357.jpg

 


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że fan marki? :D

 

Myślałem, że jestem sam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, lubię ;)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

miałem kiedys czarnego i potwierdzam: bardzo przyjemny zegarek.Na plus równiez to ze z każdym paskiem mu do twarzy.

Natomiast co do 101atm w wersji niebieskiej nie mogłem sie przekonac.Koperta jaka taka jajowa jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia i coraz bardziej podobają mi się te zegarki. Na zdjęciach od Ulotny - bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzie je kupic w jakims polskim sklepie?

czy zostaje tylko import z zagranicy?


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.