Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

SQUALE Professional Diver Watches Klub

Rekomendowane odpowiedzi

@traczu, jaki masz obwód i szerokość nadgarstka? Patrząc na zdjęcie Twojej niebieskiej piękności, wydaje mi się, że mogę mieć podobny w rozmiarach, co spowoduje, że chyba jednak wybiorę model 1521. 60 atmos jest piękny, ale chyba za duży na mój nadgarstek :(

Dołączam się również do prośby kolegi @nickt. Jeśli ktoś w Warszawie ma jakikolwiek model 60 atmos, to chętnie obejrzę/przymierzę.

17 cm, ale jak dla mnie jest ok. Fakt że duży, ale na żywo na ręku wygląda na mniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na lato jak znalazł :)

 

Co prawda, to prawda, piękności :) A nadgarstek mamy taki sam, będę miał okazję przymierzyć taki model więc ocenię i zdecyduję. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Squale wysłało mi jakiś tydzień temu informacje o podwyżkach cen. Niestety są spore. Ale jeszcze ostatnie dwa zamówione egzemplarze przyszły po starych cenach.

Mam więc dla Was wersję grafitową i z granatową tarczą 60ATM. Do wyboru na jasnej skórze lub czarnym firmowym kauczuku. Świeżynki. dzisiaj przyjechały.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 50 też podrożeją?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał niebieskiego 60 atmos w starej cenie to zapraszam na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał niebieskiego 60 atmos w starej cenie to zapraszam na PW ;)

Jednak sprzedajesz :)? Po tym jak fotkę wysłałeś zaraz po zakupie podjąłem decyzję o nabyciu swojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, z bólem serca... ostatnie zakupy jednak zmuszają do przewietrzenia kolekcji... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile teraz trzeba wyłożyć za nowego 60 atmos ?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, z bólem serca... ostatnie zakupy jednak zmuszają do przewietrzenia kolekcji... :(

Gratuluję El Primero, ja jeszcze się wzbraniam przed wskoczeniem na półkę wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Ten 50 atmos wygląda jak milion $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Squale zmieniło standardowego czarnego kauczuka dodawanego do 60ATM. Teraz pasek ma specjalny dodatkowy bolec wykonany z tworzywa na samym jego końcu po to aby pasek zapięty na drobniejszy nadgarstek nie odstawał ( tzn jego końcówka ). Po prostu ten bolec wkłada się w dziurki które są na całej długości paska co powoduje, że obojętnie na jakim nadgarstku zapniemy pasek to on idealnie będzie przylegał na całej długości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się do klubu Squale :)

Potwierdzam wypowiedź kolegi dotyczącą kauczuku z zestawu. Jakość zdecydowanie odstaje od samego zegarka.

post-53465-0-89966500-1498829312_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ta nowa niebieska 60tka czy czarna z gradientem i AR się tak na focie odbija? Jeżeli ta nowa to podziel się wrażeniami. Nie za dużo bling bling na ręce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.