Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

SQUALE Professional Diver Watches Klub

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisuję się do klubu Squale :)

Potwierdzam wypowiedź kolegi dotyczącą kauczuku z zestawu. Jakość zdecydowanie odstaje od samego zegarka.

Zajefajny. Jakbym nie mial swojego, to bym pewnie zaczął myśleć o takim :)64ec2afdbfc9596d78b2737dd4e2b3ed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza idealnie pasuje do pomarańczowej wskazówki, w zależności od nasłonecznienia zmienia kolor od granatowego po soczysty niebieski. Miałem kiedyś Deep Blue Sea Ram w takim zestawieniu i też bardzo przyjemnie się nosiło. Sam zegarek rzuca się w oczy, w biurze zebrał kilka pochwał :) Czy jest za bardzo błyszczący? Dla mnie nie, szukałem czegoś w polerce i właśnie to oferuje ta 60tka. Jedynie do czego moge się przyczepić to zbyt płaskie indeksy na tarczy, mogłyby być odrobinę grubsze. Odradzam w dalszym ciągu oryginalny kauczuk. Moim zdaniem jest tragiczny. "Spawy" widoczne są w każdym możliwym miejscu, sam pasek strasznie zbiera brud. Nowy patent z bolcem na końcu wygląda tandetnie choć zamysł ciekawy. Podsumowując sam zegar bardzo cieszy oko, z prostym brązowym paskiem bez przeszyć ideał :)

Edytowane przez markoselk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, co to za NATO?

Tymczasem u mnie dzisiaj tak:

1b846584b6119a368dc96698b3873ece.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Nie ma chyba bardziej monotematycznego wątku na tym forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to w wątku Glycine się "dzieje"  :rolleyes: , że chwilami czytać się nie chce  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Za to w wątku Glycine się "dzieje" :rolleyes: , że chwilami czytać się nie chce :D

To prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To BluShark.

Dziękuję za info. Może go kupię żeby urozmaicić wątek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , warto kupić bo nosi się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , warto kupić bo nosi się świetnie.

To jest ta seria AlphaShark? Czytałem ich recenzje na wus, ludzie w samych superlatywach się wypowiadali. Nie jestem fanem NATO, ale chyba czas się przekonać i ja wypróbować. Wygląda bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokladnie model AlphaShark - Admiralty Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że Squale nie serwisuje swoich zegarków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że Squale nie serwisuje swoich zegarków?

 

Dawno nic nie odsyłałem do Squale więc nie wiem skąd takie info. Nie informowano mnie także o zmianach. Pierdoły typu paproszek pod szkłem co zdarza się najlepszym staram się ogarniać na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie odsyłałem do Squale więc nie wiem skąd takie info. Nie informowano mnie także o zmianach. Pierdoły typu paproszek pod szkłem co zdarza się najlepszym staram się ogarniać na miejscu.

 

Nie chodzi mi o kosmetyczne poprawki, bo wiadomo, że nie ma sensu odsyłać zegarka z byle czym. Mam na myśli zwykły serwis plus wymianę wkładki bezela, uszczelek, itd. W jednej z grup zegarkowych na fb spotkałem się z informacją, że Squale nie serwisuje zegarków. Wątpię, aby to była prawdziwa informacja, ale wolę zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.