Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

SQUALE Professional Diver Watches Klub

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pierwsze słabiutkie  :(, za to trzeci bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten Profundus taki sobie, takiego mogliby zrobić :)

 

squale_20atm_bronze_brown_dial_frontal_b

 

squale_20atm_bronze_black_dial_frontal_b


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś chciałby przygarnąć Squale 60 atmos z niebieską tarczą w polerowanej kopercie? Zbieram na inny projekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle ze mną. Jakoś mi się nie nudzi.

 

10700400_u567.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27072907_10211137878547151_8187802193306


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle ze mną. Jakoś mi się nie nudzi.

 

 

 

 

Ja soje identyczne 1521 wystawiałem już dwa razy i dwa razy zdejmowałem ogłoszenie. Zobaczymy kiedy i czy przyjdzie 3 kryzys, chociaż coraz bardziej myślę, że to się nie zdarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ona święci zaraz jak się ja spod lampy weźmie :) ogolnie luma raczej symboliczna i delikatna jak na nurka. W sumie można powiedzieć że słaba, chociaż nie sprawdzałem jak długo świeci. Może tutaj nadrabia i święci cała noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy widzieliście gdzieś/kiedyś 50atm na firmowej gumie z wzorem moro :

 

verde-rid-600x600.jpeg

Mam 1521 dokładnie taki sam jak kolega Istvan i zastanawiam się czy ten pasek będzie grał fajnie z zegarkiem. Czarna guma powoli mi się nudzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja soje identyczne 1521 wystawiałem już dwa razy i dwa razy zdejmowałem ogłoszenie. Zobaczymy kiedy i czy przyjdzie 3 kryzys, chociaż coraz bardziej myślę, że to się nie zdarzy.

 

Daj znać proszę jak już ten kryzys nadejdzie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos 1521 , to widzieli nowe limitki?

 

 

 

maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba #Matic-Blue-Pol (60 Atmos) ale koperta to 44mm, więc na moją chudą szczapę 17-17,5cm raczej sie nie nada. O 2mm mniejszy jest 1521 (50 Atmos), jak ten leży na mniejszych nadgarstach? Jaki jest L2L obu (60 i 50 Atmos)?

Jak ktoś by miał jeszcze porównanie do Sumo, np. SBDC001/003/031/033 to byłoby super, przynajmniej miałbym jakies odniesienie, czy myśleć o tym zegarku w przyszłości czy tylko ogladać na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie świetne , do tego koperta 42mm a wiec pasuje na chudą łapkę jak moja :) ciekawe jaka cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba #Matic-Blue-Pol (60 Atmos) ale koperta to 44mm, więc na moją chudą szczapę 17-17,5cm raczej sie nie nada. O 2mm mniejszy jest 1521 (50 Atmos), jak ten leży na mniejszych nadgarstach? Jaki jest L2L obu (60 i 50 Atmos)?

60 spokojnie mieści się na 17-17,5 cm, nie jest za duża i bardzo dobrze układa się na ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie masz moją fotkę 1521/50 atmos. Nadgarstek mam właśnie 17-17,5 to możesz zobaczyć jak to mniej więcej wygląda. Koperta ładnie układa się na nadgarstku, więc zegarek wydaje się mniejszy niż jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w 60atm 44mm to wymiar bezela, natomiast dół koperty to 42mm, optycznie większy ale komfort w zasadzie pozostał bez zmian w stosunku do 50atmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.