Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

SQUALE Professional Diver Watches Klub

Rekomendowane odpowiedzi

Na mesh robi duże wrażenie i rzuca się w oczy z 20 metrów, ale czasami wręcz za bardzo :P

Dodatkowo czuć cie żar na nadgarstku i mimo, że właśnie na mesh wygląda najbardziej okazale to najczęściej nosiłem ten zegrek na tropic rubber- mega jakość tej gumy, fajny design plus fakt że zwięża się z 22 do 18mm, co daję bardzie smukły wygląd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lutym kupiłem pięknego Squale Onda Azzurro. Zegarek zrobił na mnie przeogromne wrażenie, był prawie idealny... No właśnie... "prawie". Bo już chwilę po "unboxingu", złapałem za bezel, obróciłem go żeby sprawdzić czy centruje i okazało się, że brakowało mu bardzo niewiele, no ale brakowało do ideału. Jako pedant nie bardzo mi się to podobało, ale zegarek zrobił na mnie takie wrażenie, że postanowiłem mimo wszystko cieszyć się nowym nabytkiem (widziałem gorzej centrujące zegarki z wyższych półek). Minęło pół roku jak mam już ten zegarek, wciąż mega mi sie podoba, ale gdzieś z tyłu głowy siedziała mi myśl, że do pełnego szczęścia brakuje mi idealnego spasowania bezela. Mój ostatni zakup zegarkowy spowodował, że reszta mojej skromnej kolekcji leżała w pudełku (w tym Squale), więc postanowiłem poszperać popytać, czy jest jakaś opcja na zniwelowanie tego błędu, skoro i tak jeszcze kilka tygodni zegarek będzie leżał, póki nowy nabytek mi nie spowszednieje ;) Napisałem maila do głównej siedziby Squale w Mediolanie. Bardzo uprzejmy pan Francesco poprosił mnie, żebym wysłał mu zdjęcia zegarka. Wysłałem zdjęcia i po chwili otrzymałem wiadomość zwrotną, że oczekują na mój zegarek we Włoszech, chcą się bliżej przyjrzeć tej "niedoskonałości". Wysłałem zegarek, we wtorek (24.09) dotarł do Mediolanu, a dziś (27.09) zegarek jest już na moim nadgarstku z IDEALNIE centrującym bezelem! Jestem mega szczęśliwy, bo mój włoski nurek teraz jest idealny :) Wiem, że wiele osób nawet nie zwróciłaby na taką "głupotę" uwagi, ale jeśli można coś poprawić, to czemu tego nie zrobić :) Dodam, że zegarek wysłałem do Włoch na swój koszt, ale reszta, czyli naprawa i odesłanie leżała w kwestii włochów. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu tej całej sytuacji a serwis Squale zrobił na mnie BARDZO dobre wrażenie, szczerze polecam

 

0c011ff62e2c22548d03210bcfb00dd7.jpg

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Świetna wiadomość, brawo dla squala! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili czy dostałeś nową sztukę

 

 

 

Brawo za podejście do klienta.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega dobra wiadomość. Napisałem o tym, bo może jest więcej takich „pokrętów” jak ja i nie mogą się do końca cieszyć swoimi Squale. Włosi podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie, nie spodziewałem się tak pozytywnego przebiegu sytuacji

 

@Dorian06 jest to mój egzemplarz

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zegarek z lutego to był na gwarancji, więc chyba wielkiej przysługi nie zrobili naprawiając to za darmo. Niewątpliwie należą się brawa za czas realizacji naprawy i podejście do klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja mam zegarek zdecydowanie starszy, już nie na gwarancji, więc podejrzewam, że nawet gdyby była mozliwość wysłania w tej sprawie do Włoch, to sama "naprawa" pewnie płatna. U mnie przesunięcie jest minimalne i jakoś wcale mi nie przeszkasza. Co więcej, zegarek dzięki temu jest taki bardziej ...włoski ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze się zastanawiam, czemu te bezele są tak problematyczne dla sporej grupy firm. Brak kontroli jakości, czy przyjmują za dużą tolerancję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dla mnie to raczej kwestia kontroli jakości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zakochany w tych zegarkach. Data zakupu zbliża się wielkimi krokami. A najbardziej umiłowany i wymarzony jest smerfowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bo to generalnie fajne zegarki są, więc nawet się nie dziwię :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o relacje cena/jakosc/fun factor to dla mnie mistrzostwo!

 

 

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

MIchał, a bezel w tym Twoim Squale centruje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W takim razie więcej pytań nie mam  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czym teraz zmierzyc l2l ale obstawiam cos w granicach 52mm.

Co do szkła to nie ma co sie bać, nic sie z nim nie dzieje a go nie oszczedzam....

Jestem 1 wlascicielem ale egzemplarz kupiony na bazarku od forumowicza ktory kupił go kiedyś ode mnie :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć forumowicze :)
Przemyślałem sprawę i wystawiłem mojego Squale 60 Atmos na sprzedaż, bo za dużo mam tych diverów, a ciągle dokupuje nowe :P Jedno co powiem to świetny zegarek i mnóstwo fanu, bo jest to taki typ zegarka który realnie poprawia humor jak się na niego patrzy :) Nie wrzucam tu ogłoszenia, bo chyba jest to zabronione, ale jakby ktoś był zainteresowany to dawajcie znaka. IMG_20190930_145127.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.