Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

SQUALE Professional Diver Watches Klub

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi ostatnio za mną Squale 1521, wersja z niebieską tarczą http://www.squale.de/en/squale-1521-series/106-squale-1521-026-ocean-blasted.html#/strap_option-vintage_brown_leather

 

Zacząłem się jednak zastanawiać czy nie warto by było dołożyć do Squale 60 ATM: http://www.squale.de/en/squalematic-60atm/125-squalematic-60-atm-blue.html

 

Czy fani marki byliby skłonni poratować radą i przedstawić plusy i minusy obydwu zegarków? Dodatkowo orientuje się ktoś czy w Łodzi lub okolicach dałoby radę zobaczyć je na żywo?

 

podczepiam się pod Twój post. Identyczne wątpliwości i usprawiedliwienie wyższości 60 atm nad 50atm, względem różnicy cenowej.

Jedyna różnica to to że mam 17,5-18cm w nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo. Szary też jest super, człowiek chciałby mieć oba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na niebieskiego, Włochom coś się nie spieszy... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd ty masz tyle pomarańczy? przecież święta już były :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam i ja :) Co tu dużo gadać, jest świetny. Miłość od pierwszego wejrzenia.

Kilka szybkich pstryków po powrocie do domu:

 

fc8355b29bf46.jpg

eb21511a0b5c7.jpg

10ff7a27988cf.jpg

a05105cf7ceb4.jpg

463b95061733a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że z nim jest podobnie jak z Citkiem GTS. Trudno mu zrobić złe zdjęcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ta niebieska 60, rozważam jeszcze inne opcje ale to jednak chyba będzie następny zakup bo jednak niezmiennie za mną chodzi.

 

Pasek jest dobrej jakości czy jednak będziesz go zmieniał na coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturbsk- zdjęcie super. No i zegar też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakbyś je porównał? Da się w ogóle?

 

U mnie Squale sąsiaduje w pudle z takimi markami jak: Glycine, Fortis, czy Oris i nie ustępuje im pola. Pod niektórymi aspektami jest nawet lepszy (np. budowa i kształt koperty. czy gęsto zrobiony coin edge bezela).

 

Jeśli chodzi o porównanie konkretnych modeli Squale to posiadam wersję 50 Atmos. Jest mniejsza, ma gorszy bezel oraz nie posiada nakładanych indeksów. Dzisiaj pewnie skusiłbym się na 60 Atmos. Wielkim atutem jednak "pięćdziesiątki" jest jej rozmiar. Zegarek ten jest mniejszy i przez to może ciut bardziej oddaje charakter vintage.

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakbyś je porównał? Da się w ogóle?

 

Da się. U mnie Squale zastąpi GTSa, który dla mnie jest niestety za duży. Oba mają świetne szkło z doskonałym AR. Mechanizmy dla mnie porównywalne. Tarcze też. Bezel w Squale duuuużo ładniejszy. Za to Citek ma chyba ciekawszą kopertę (ciekawy miks powierzchni polerowanych i szczotkowanych) i bransoletę (swoją drogą bardzo dobrej jakości). W Squale koperta prostsza, cała polerowana, za to bardzo wygodna. Wygodny, dobrej jakości pasek z ciekawą klamerką. Oba mają nie za ciekawe "dupki". No i na plus Citka to opakowanie, w porównaniu ze Squale to klasa wyżej.

 

Takie na szybko porównawcze:

 

8592f5e214157.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu to MM wydaje się wręcz mały. Szkoda, że to tak gruby zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citek i Squale też do cienkich nie należą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.